EVDEN EVE NAKLİYAT

Acıbadem Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Acıbadem evden eve nakliyat alanında ifa ettiği yükümlülüğü kurumsal çerçevede özümsemiş olan organizasyonumuz, Acıbadem'da güvenli nakliyecilik sunmaktadır.

Acıbadem yahut çevre ilçelerde firmamızca sunulan taşımacılık faaliyetleri alanında, Acıbadem içerisinde bulunan elemanlarımız görevlendirilmekte, buradaki hizmet verdiğimiz kişi ve kuruluşlara Acıbadem otoparkımızda mevcut bulunan araçlarımız yönlendirilmektedir.

Eski metodlarla eşya taşıma dönemi artık kapanmıştır. Şimdilerde profesyonel anlamda evden eve nakliyat kapsamında ustalaşamayan lojistik kurumları, ev eşyalarının taşınması hizmetlerimizde alaka görmemektedir. Evden eve nakliyat işlemlerinde eğitimli olan firma çalışanlarımızın hepsi kendi kişisel vazife alanlarında son derece tecrübelidir. Yaptığı görevi içselleştirmiş bireylerle kadrosunu kuvvetlendiren organizasyonumuz için, hizmet verdiğimiz birey ve kuruluşlara sunduğumuz hizmet standartları ciddi oranda önem arz eder.

Evden eve taşıma operasyonlarında öncelikle inceleme işlemleri yerine getirilmektedir. İnceleme işlemi bedelsiz yerine getirilir ve nakliyat hizmetinin en mühim kısımlarından biridir. Ekspertiz hizmetinin dikkatle organize edilmesi, nakliye işlemleri esnasında aksaklık çıkmasını enlelleyecektir. Bu gerekçeyle, eksper alanında vazife verdiğimiz personelimiz, alanında uzman elemanlardır.

Raporlama işlemleri sayesinde aksaklıklar meydana gelmeden engelleniyor.

Eksper elemanlarımız, ekspertiz hizmetleri için daire veya işyerinize geldiğinde, öncelikle eşyalarınızın miktarını hesap eder ve lüzumlu olan olacak transfer aracını belirler. Yağmur gibi harici etkenlerden eşya ve malzemelerinizi muhafaza eden kapalı kasalı ve hassas dizayn araçlarımız, aynı zamanda kuvvetlendirilmiş sarsıntı önleme donanımlarıyla uç noktada güvenlidir. Çelik kasalı araçlarımız yüksek model ve güvenli araçlardır. Araçlarımızın periyodik bakımları daimi bir şekilde takip edilir. Şoförlerimiz tecrübe sahibidir.

Eksper kadromuz, uygun nakliye vasıtasıyla birlikte gereken ambalajlama gereçleri, istihdam edilecek ekip ve diğer ciddi gereklilikleri inceleme sırasında belirlemektedir. Raporlama işlemi bitiminde evin çevresel durumu saptanır ve nakliye planlaması yapılır. Ekspertiz hizmeti sonrasında sigortalama işlemi gerçekleşir.

Eşyaların paketlenmesi ve Araca İstifleme

Acıbadem Evden Eve Nakliyat İşlemleri konusunda eğitimli durumda bulunan elemanlarımız, eşya taşımacılığı işlemlerinde uç noktada ehemmiyet verilmesi gereken ambalajlama faaliyetlerini profesyonel tekniklerle sonuca ulaştırmaktadır. Söz konusu kalite çerçevesinde Acıbadem Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, şirketimiz mühim bir pozisyona sahiptir. Kurumumuzun tanımladığı Acıbadem evden eve nakliyat fiyatları oldukça ekonomiktir. Ambalajlama, Eşya Taşıma servis aşamaları içerisinde en ciddi aşamadır.

Kırılması muhtemel ve değerli malzemeleriniz adına ayrıntılı paketleme metodları geliştirilmiştir. Beyaz eşyalar gibi ev makineleri ve cihazlar için, kendine özgü balonlu naylonlar kullanılmaktadır. Geniş malzemeler özenle paketlenir. Monte işleri için uzman çalışanlarımız görevlendirilir. Eşya ve yüklerinizin hasar görmemesi amacıyla özel paketleme alternatifleri sunulmaktadır.

Asansör tertibatı, itinayla kurulmaktadır. Nakliyat asansörünün binaya tam yanaşması ve taşıyıcı bölümün dengeli bir biçimde çıkıp inmesi ve sarsılmaması gereklidir Asansör şoförümüz asansör kullanımı hususunda birikim sahibidir. Acıbadem asansörlü taşımacılık sayesinde kuruluşumuz, Acıbadem ve civarında bulunan daire veya işyerinizde eşyalarınızı kısa bir zamanda ve güvenle aşağıya indirerek kamyon veya tıra istiflemekte ve benzer biçimde dairenize çıkarmaktadır. Büyük eşyaların diğerlerinden önce paketlenmesi ve indirilerek yüklenmesi mühimdir. Ağır eşyalar dayanıklı olması sebebi ile alt bölüme istiflenir. Kırılabilir eşyalar ağır mobilyaların üzerlerine istiflenir.

Tüm eşya veya malzemelerinizin benzer biçimde nakledilecekleri daireye çıkartılmasıyla, eşya nakliyesi işlemleri geniş oranda tamamlanır. Yeni evde eşya ve malzemelerinizin konumlandırılması ve monte işlerinin tamamlanması hususunda özel personelimiz vazifelendirilir. İstenildiği taktirde taşınan malzemelerin tamamen yerleşmesi hizmeti için bayan eleman vazifelendirilebilmektedir.

İstanbul Acıbadem veya çevre ilçelerde şehirler arası evden eve nakliyat kapsamında da çalışma yapan kuruluşumuz, söz konusu konudaki faaliyetlerinde eşya ve yükleriniz diğer bir ile ulaştırılacağından dolayı ciddi oranda daha titiz hareket etmektedir. » İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !