EVDEN EVE NAKLİYAT

Adalar Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Adalar evden eve nakliyat kapsamında ifa ettiği yükümlülüğü kurumsal karakteri durumuna getiren firmamız, Adalar'da güvenilir ev taşıma hizmetleri vermektedir.

Adalar ya da yakınlarında kuruluşumuz tarafından icra edilen taşımacılık hizmetlerinde, Adalar bölgesinde bulunan çalışanlarımız vazifelendirilmekte, burada olan hizmet verdiğimiz şahıs ve kurumlara Adalar araç parkında mevcut olan taşıtlarımız sevk edilmektedir.

Eski tekniklerle ev taşıma çağı artık fesholmuştur. Şu anki Zaman Diliminde elit kavramla evden eve nakliyat hizmetlerini meslek edinmeyen taşımacılık kuruluşlarına eşya taşıma işlemlerinde rağbet edilmemektedir. Evden eve nakliyat süreçlerinde profesyonelleşmiş firma çalışanlarımızın tamamı kendi kişisel sorumluluk alanlarında oldukça tecrübelidir. Yaptığı vazifeyi zanaat edinmiş kişilerle çalışmayı tercih eden firmamız için, müşterilerimizin hizmet sürecimizden memnun olması fazlasıyla mühimdir.

Eşya nakil faaliyetlerinde ilk olarak ekspertiz faaliyeti yerine getirilmektedir. Eksper organizesi ücretsizdir ve taşımacılık işinin en önemli işlemlerinden bir tanesini oluşturmaktadır. Raporlama organizesinin titiz bir biçimde organize edilmesi, taşıma işlemleri süresince sorun oluşmasını enlelleyecektir. Sözü edilen sebeple, ekspertiz faaliyetlerinde vazifelendirdiğimiz elemanlarımız, alanlarında eğitimli elemanlardır.

Eksper hizmetleri ile aksaklıklar meydana gelmeden engellenebilmektedir.

Eksper personelimiz, raporlama hizmeti amacıyla evinize vardığında, öncelikle eşyalarınızın kaplayacağı hacmi hesap eder ve gerekli olan kapalı kasalı aracı tespit eder. Yağmur gibi iklimsel durumlardan eşya ve malzemelerinizi muhafaza eden kapalı kasa ve özel dizayn edilen taşıma araçlarımız, ayrıca mukavemeti artırılmış esneme donanımlarıyla yüksek derecede korumalıdır. Çelik kasa kamyonlarımız son model ve güvenli araçlardır. Taşıtlarımızın bakım ve onarımları daimi bir şekilde takip edilir. Sürücülerimiz tecrübelidir.

Eksperlerimiz, doğru taşıma aracıyla beraber ihtiyaç olan ambalajlama gereçleri, görev verilecek elemanlar ve farklı önemli unsurları ekspertiz esnasında tespit etmektedir. Eksper işlemi bitiminde taşınacak yerin çevresel durumu incelenir ve nakliye programı yapılır. Raporlama hizmeti sonrasında teminat amacıyla sigorta poliçesi yapılır.

Eşyaların paketlenmesi ve Araca Yükleme

Adalar Evden Eve Nakliyat Hizmetleri hakkında tecrübe kazanmış personelimiz, evden eve nakliyat konusunda ciddi derecede ciddi bulunan ambalajlama faaliyetlerini kaliteli yöntemlerle sonuca ulaştırmaktadır. Söz konusu hizmetlerle Adalar Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, şirketimiz önemli bir konuma sahiptir. Kuruluşumuzun arz ettiği Adalar evden eve nakliyat fiyatları oldukça uygundur. Ambalajlama, Eşya Taşıma hizmet ağı perspektifinde en başta değer atfettiğimiz aşamadır.

Kırılabilecek veya hususi eşyalar adına farklı paketleme yöntemleri geliştirilmiştir. Buzdolabı gibi elektronik eşyalar ve aygıtlar için, çeşitli baloncuklu ambalaj naylonları uygulanmaktadır. Hacimli mobilyalar itinayla korunaklanır. Monte konusunda deneyim sahibi elemanlarımız mevcuttur. Eşyalarınızın tahribat almaması düşüncesiyle en iyi ambalajlama seçenekleri sunulmaktadır.

Asansörler, özenli bir şekilde kurulmaktadır. Asansör aracının binaya tam olarak dayanması ve taşıyıcı bölümün doğru bir halde gelip gitmesi ve sallanmnaması gerekmektedir Asansör aracımızın kullanıcısı bu hususta ehliyetlidir. Adalar asansörlü taşımacılık hizmetleri sayesinde firmamız, Adalar ve civarında olan ev yada ofisinizde eşyalarınızı az bir zamanda ve emniyetle indirerek araca istiflemekte ve benzer şekilde evinize konumlandırmaktadır. Büyük möble ve beyaz eşyaların daha önce paketlenmesi ve taşıma aracının önüne indirilerek istiflenmesi mühimdir. Ağır möble ve beyaz eşyalar sağlam olması sebebi ile alt kısma konumlandırılır. Kırılgan materyaller nispeten üst kısımlara yerleştirilir.

Tüm eşya yahut malzemelerin önceki evde yapıldığı gibi yeni daireye çıkartılmasıyla, ev taşıma işlemi geniş oranda tamamlanmış olur. Yeni evde taşınan malzemelerinizin konumlandırılması ve monte işlemlerinin yapılması için uzman ustalarımız vazifelendirilir. Tercih edilmesi halinde taşınan malzemelerin tamamen yerleşmesi işlemi konusunda bayan eleman görevlendirilebilmektedir.

İstanbul Adalar yahut çevre ilçelerde şehirlerarası evden eve nakliyat sahasında da çalışma yapan firmamız, söz konusu konudaki organisazyonlarında eşyalarınız diğer bir ile ulaştırılacağı için çok daha dikkatli işlem yapmaktadır.

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !