EVDEN EVE NAKLİYAT

Arnavutköy Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Arnavutköy evden eve nakliyat faaliyetlerinde ifa ettiği yükümlülüğü kurumsal uzmanlığı haline getiren kuruluşumuz, Arnavutköy'de güvenli taşımacılık sunmaktadır.

Arnavutköy ve yakınlarında şirketimizce yapılan taşımacılık kapsamında, Arnavutköy çevresinde bulunan çalışanlarımız görevlendirilmekte, bu lokasyondaki hizmet sunduğumuz birey ve kurumlara Arnavutköy otoparkımızda olan transfer araçlarımız yönlendirilmektedir.

Eskiden uygulanan tekniklerle taşınma devri artık geçersiz kalmıştır. Bu günlerde profesyonel çözümlerle evden eve nakliyat operasyonlarında gelişemeyen lojistik kuruluşları, ev eşyalarının taşınması hakkında ilgi çekmemektedir. Evden eve nakliyat aşamalarında deneyim sahibi olmuş kurum elemanlarımızın tamamı kendi görev dallarında son derece tecrübe sahibidir. İfa ettiği misyonu zanaat edinmiş şahıslarla kadrosunu sağlamlaştıran şirketimiz adına, hizmet arz ettiğimiz kurum ve kişilerin firmamızdan memnun olması son derece önemlidir.

Evden eve nakliyat operasyonlarında herşeyden önce ekspertiz faaliyetleri uygulanmaktadır. Raporlama işlemleri bedelsizdir ve eşya taşıma işinin en önemli aşamalarından birini meydana getirmektedir. Eksper işlemlerinin kaliteli sunulması, eşya taşıma faaliyetleri süresince sıkıntı çıkmasını önleyecektir. Söz konusu nedenden ötürü, raporlama işlemlerinde görevlendirdiğimiz elemanlarımız, alanlarında profesyonel elemanlardır.

Raporlama işlemleri sayesinde olası aksaklıklar meydana gelmeden önleniyor.

Eksper elemanlarımız, ekspertiz faaliyetleri nedeniyle ev veya büronuza vardığında, herşeyden önce evde var olan eşyaların miktarını ölçer ve gereken olan nakliye aracını tespit eder. Nem ve toz gibi havayla ilgili etkenlerden tüm eşyaları muhafaza eden kapalı kasalı ve hassas tasarlanmış araçlarımız, bununla birlikte kuvvetlendirilmiş esneklik donanımlarıyla fazlasıyla güvencelidir. Çelik kasa kamyonlarımız yeni ve güvenlidir. Araçlarımızın periyodik bakımları devamlı olarak takip edilir. Sürücülerimiz deneyimlidir.

Eksperlerimiz, en uygun nakliyat kamyonuyla birlikte lüzumlu olan paketleme materyali, istihdam edilecek ekip ve diğer mühim unsurları ekspertiz esnasında belirlemektedir. Eksper işlemi bitiminde evin çevre durumu göz önünde bulundurulur ve nakliyat planlaması belirlenir. İnceleme işlemi akabinde nakliye sigortası hazırlanır.

Paketleme ve Araca İstifleme

Arnavutköy Evden Eve Nakliyat İşlemleri hususunda profesyonel durumda bulunan elemanlarımız, eşya taşımacılığı meselesi için ciddi derecede ehemmiyetli bulunan paketleme işlerini seçkin metodlarla tamamlamaktadır. Sözü edilen kalite perspektifinde Arnavutköy Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, işletmemiz hakim bir statüye sahip bulunmaktadır. Kurumumuzun belirlediği Arnavutköy evden eve nakliyat fiyatları oldukça uygundur. Paketleme, Eşya Taşıma hizmet aşamaları içerisinde özellikle dikkat edilmesi icab eden noktadır.

Kırılgan ve hususi materyalleriniz adına ayrıntılı paketleme usulleri uygulanmaktadır. Beyaz eşyalar gibi ev makineleri ve aygıtlar için, özel paketleme gereçleri uygulanmaktadır. Geniş mobilyalar özenli bir biçimde ambalajlanır. Montaj konusunda deneyim sahibi personelimiz mevcuttur. Eşya ve yüklerinizin hasar almaması adına çeşitli paketleme seçenekleri sunulmaktadır.

Asansör, özenle kurulmaktadır. Asansörün kurulacağı yere tam olarak yanaşması ve taşıma alanının dengeli bir halde çıkıp inmesi ve sallanmnaması gerekmektedir Asansör şoförümüz asansör kullanmak hususunda birikim sahibidir. Arnavutköy asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri neticesinde işletmemiz, Arnavutköy ve etrafındaki bölgede bulunan dairenizde eşya ve yüklerinizi kısa zamanda ve güvenle aracın yanına indirerek nakliye aracına yüklemekte ve benzer şekilde yukarıya çıkarmaktadır. Ağır eşyaların ilk aşamada paketlenmesi ve indirilerek istiflenmesi mühimdir. Ağır möble ve beyaz eşyalar sağlam olduğu için öncelikli konumlandırılır. Hassas ev eşyaları ve cihazlar daha üst kısımlara konumlandırılır.

Tüm eşya yahut malzemelerin önceki dairede yapıldığı biçimde yeni eve çıkartılmasıyla, ev taşıma faaliyeti genel olarak biter. Ev içinde eşya ve malzemelerin yerleştirilmesi ve montaj işlemlerinin yapılması için uzman ustalarımız görev yapmaktadır. Talep edilmesi halinde eşya ve malzemelerin döşenmesi işlemi hususunda bayan personel görevlendirilebilmektedir.

İstanbul Arnavutköy yahut etrafındaki bölgede uluslararası evden eve nakliyat sahasında da çalışma yapan organizasyonumuz, bu konudaki işlemlerinde eşyalarınız farklı şehre gideceği için ciddi oranda daha dikkatli olmaktadır.

» Arnavutköy Şehirler Arası Nakliyat

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !