EVDEN EVE NAKLİYAT

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat hizmetlerinde ifa ettiği sorumluluğu kurumsal anlamda özümsemiş olan şirketimiz, Ataşehir'de emniyetli taşımacılık arz etmektedir.

Ataşehir yahut çevre semtlerde firmamız tarafından yapılan eşya nakliyesi işlemlerinde, Ataşehir bölgesinde ikamet eden elemanlarımız istihdam edilmekte, buradaki taşıma işlerini yaptığımız kişi ve kurumlara Ataşehir araç parkında bulunan kamyon ve tırlarımız sevk edilmektedir.

Eski metodlarla eşya taşıma dönemi bu zamanda yürürlükten kalkmuştır. Şimdilerde kaliteli kavramla evden eve nakliyat işlerinde ihtisaslaşamayan taşıma kuruluşları, ev eşyalarının taşınması konusunda ilgi görmemektedir. Evden eve nakliyat hizmetlerinde profesyonelleşmiş kurum personelimizin tamamı kendi kişisel sorumluluk sahalarında önemli derecede potansiyel sahibidir. İfa ettiği misyonu hüner biçimine getirmiş elemanlarla ekiplerini çok daha güçlü hale getirmiş olan kurumumuz adına, müşterilerimizin işlemlerimizden memnuniyet duyması herşeyden çok önem taşır.

Evden eve nakliye operasyonlarında öncelikle inceleme hizmeti icra edilmektedir. Eksper işlemi bedelsizdir ve eşya taşımacılığı işinin en önemli aşamalarından bir tanesini oluşturur. İnceleme işlemlerinin dikkatli icra edilmesi, eşya taşıma işlemleri esnasında sıkıntı çıkmasını önleyecektir. Sözü edilen gerekçeyle, eksper faaliyetleri alanında görevlendirdiğimiz kadromuz, mesleğinde eğitimli şahıslardır.Raporlama hizmeti ile aksaklıklar önceden önlenebilmektedir.

Eksper elemanlarımız, ekspertiz faaliyetleri nedeniyle adresinize geldiğinde, ilk aşamada eşyalarınızın miktarını ölçer ve gereken olacak kapalı kasalı nakliyat aracını saptar. Nem ve toz benzeri havayla ilgili etkenlerden eşya ve malzemelerinizi muhafaza eden çelik kasa ve hassas tasarlanmış araçlarımız, ayrıca mukavemeti artırılmış esneme donanımıyla uç noktada güvenlidir. Kapalı kasalı kamyonlarımız konforlu ve güvenlidir. Lojistik araçlarımızın bakımları daimi bir şekilde takip edilir. Şoförlerimiz uzun senelerin tecrübesine sahip ve ehliyetlidir.

Eksper elemanlarımız, uygun lojistik vasıtasıyla beraber ihtiyaç olacak ambalajlama materyali, görev verilecek kadro ve farklı ciddi unsurları inceleme esnasında tespit etmektedir. Ekspertiz işlemi bitiminde taşınacak yerin çevre durumu incelenir ve lojistik programı yapılır. Ekspertiz hizmeti sonrasında nakliye sigortası yapılır.

Paketleme ve Transfer aracına Yükleme

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Hizmetleri hakkında tecrübe kazanmış ekiplerimiz, eşya taşıma konusunda uç noktada ciddi bulunan paketleme hizmetlerini profesyonel tarzla uygulamaktadır. Söz konusu yüksek hizmet kalitesiyle Ataşehir Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, organizasyonumuz hakim bir mevkidedir. Kuruluşumuzun arz ettiği Ataşehir evden eve nakliyat fiyatları oldukça hesaplıdır. Eşya ve taşınacak materyalin ambalajlanması, Evden Eve Taşımacılık hizmet kapsamı perspektifinde en önemli unsurdur.

Kırılması muhtemel yahut özel malzemeler adına kapsamlı paketleme metodları geliştirilmiştir. Televizyon gibi evde bulunan makineler ve cihazlar için, çeşitli ambalaj materyali uygulanmaktadır. Büyük malzemeler itinayla paketlenir. Montaj işleri için tecrübeli elemanlarımız görevlendirilir. Eşya ve yüklerinizin hasar almaması gayesiyle farklı paketleme seçenekleri bulunmaktadır.

Asansörler, özenle kurulmaktadır. Asansörün balkona tam dayanması ve taşıma alanının kolay bir biçimde gidip gelmesi ve sarsılmaması gereklidir Asansörlü aracımızın kullanıcısı asansör kullanmak hakkında ehliyetlidir. Ataşehir asansörlü evden eve taşımacılık hizmetleriyle kuruluşumuz, Ataşehir ve çevresinde bulunan daire yahut ofisinizde eşyalarınızı kısa bir zamanda ve güvenle zemine indirerek araca istiflemekte ve aynı biçimde yukarıya konumlandırmaktadır. Büyük mobilyaların ilk aşamada ambalajlanması ve indirilerek yüklenmesi önemlidir. Büyük möble ve beyaz eşyalar dayanıklı olması sebebi ile alt bölüme yerleştirilir. Kırılabilir ev eşyaları ve elektronik aygıtlar daha üstlere yerleştirilir.

Eşyaların getirildikleri dairede olduğu gibi taşınacağınız daireye konumlandırılmasıyla, eşya nakliyesi işlemleri genel çerçevede bitmiş olur. Yeni mekanda eşya ve malzemelerinizin istenildiği gibi konumlandırılması ve monte aşamasının tamamlanması hususunda özel ustalarımız çalışmaktadır. İstendiğinde eşyalarınızın tam olarak yerleşmesi hizmeti konusunda bayan eleman vazifelendirilebilmektedir.

İstanbul Ataşehir veya çevre ilçelerde şehirlerarası evden eve nakliyat kapsamında da hizmet veren şirketimiz, sözü edilen alandaki hizmetlerinde eşya ve malzemeleriniz başka şehre ulaştırılacağından dolayı çok daha titiz olmaktadır.

» Ataşehir Şehirler Arası Nakliyat

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !