EVDEN EVE NAKLİYAT

Avcılar Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Avcılar evden eve nakliyat alanında icra ettiği yükümlülüğü kurumsal çerçevede içselleştiren işletmemiz, Avcılar'da güvenilir nakliyat hizmetleri arz etmektedir.

Avcılar veya etrafındaki bölgede şirketimiz tarafından sunulan taşımacılık faaliyetlerinde, Avcılar içerisinde ikamet eden personelimiz istihdam edilmekte, bu bölgede olan müşterilerimize Avcılar otoparkımızda mevcut bulunan kamyon ve tırlarımız yöneltilmektedir.

Daha öncelerde uygulanan metodlarla ev eşyalarının taşınması dönemi artık işlevini kaybetmiştir. Günümüz şartlarında profesyonel kavramla evden eve nakliyat hizmetlerinde uzmanlaşamayan taşımacılık şirketleri, eşya taşıma hakkında ilgi çekmemektedir. Evden eve nakliyat kademelerinde profesyonelleşmiş firma kadromuzun hepsi kendi görev dallarında kayda değer derecede tecrübe sahibidir. İşini adeta beceri edinmiş kişilerle kadrolaşmayı önceliği durumuna getiren işletmemiz için, müşterilerimize sunduğumuz servis kalitesi oldukça fazla önem taşır.

Eşya transferi organizesinde ilk olarak raporlama hizmetleri yürütülmektedir. İnceleme organizesi ücretsiz yapılmaktadır ve nakliyat işinin en mühim aşamalarından bir tanesini oluşturur. Ekspertiz sürecinin dikkatli icra edilmesi, nakliyat süreçleri boyunca aksaklık çıkmasını önleyecektir. Sözü edilen nedenden ötürü, inceleme hizmetlerinde vazifelendirdiğimiz kadromuz, alanlarında tecrübeli kişilerdir.

Raporlama hizmeti sayesinde problemler meydana gelmeden engellenebilmektedir.

Eksperlerimiz, ekspertiz işlemleri gayesiyle daire veya işyerinize ulaştığında, öncelikle evinizde mevcut olan eşyaların kaplayacağı hacmi hesap eder ve gerekli olan nakliyat kamyonunu saptar. Isı ve nem gibi havayla ilgili etkenlerden tüm eşyaları koruyan kapalı kasalı ve özel dizayn edilen kamyonlarımız, bununla beraber kuvvetlendirilmiş esneme donanımıyla ciddi derecede güvenlidir. Kapalı kasa kamyonlarımız konforlu ve güvencelidir. Eşya taşıma araçlarımızın periyodik bakımları daimi bir şekilde takip edilir. Şoförlerimiz deneyimlidir.

Eksperlerimiz, uygun lojistik kamyonuyla beraber lüzumlu olan ambalajlama gereçleri, görev verilecek kadro ve farklı önemli unsurları inceleme sırasında tespit etmektedir. Son olarak bina muhit durumu göz önünde bulundurulur ve nakliye programı hazırlanır. Eksper işlemi sonrasında sigortalama işlemi gerçekleşir.

Eşyaların paketlenmesi ve Eşya taşıma aracına İstifleme

Avcılar Evden Eve Nakliyat Faaliyetleri hususunda deneyim kazanmış personelimiz, eşya taşımacılığı konusunda ciddi derecede ehemmiyetli bulunan paketleme işlemlerini elit metodlarla tamamlamaktadır. Sözü edilen yüksek hizmet kalitesiyle Avcılar Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, teşekkülümüz mühim bir pozisyona sahiptir. Şirketimizin sunduğu Avcılar evden eve nakliyat fiyatları oldukça uygundur. Paketleme, Eşya Taşıma servis aşamaları içerisinde öncelikli olarak önem verdiğimiz aşamadır.

Hassas veya değerli malzemeler için özel paketleme usulleri uygulanmaktadır. Beyaz eşyalar gibi elektronik eşyalar ve aygıtlar için, özel baloncuklu ambalaj malzemeleri tercih edilmektedir. Hacimli eşyalar itinayla paketlenir. Montaj konusunda tecrübeli çalışanlarımız görevlendirilir. Evde bulunan eşyaların ziyan görmemesi gayesiyle özel paketleme seçenekleri sunulmaktadır.

Asansörler, dikkatle kurulmaktadır. Taşıma asansörünün balkona düzgün bir şekilde yanaşması ve taşıyıcı bölümün kolay bir biçimde çıkıp inmesi ve sallanmnaması zorunludur Asansörlü aracımızın şoförü alanında uzmandır. Avcılar asansörlü nakliyat hizmetleriyle firmamız, Avcılar ve etrafındaki bölgede olan evinizde eşyalarınızı kısa zamanda ve güvenle aşağıya indirerek kamyon veya tıra istiflemekte ve aynı şekilde yukarıya çıkarmaktadır. Ağır möble ve beyaz eşyaların öncelikle ambalajlanması ve indirilerek yüklenmesi mühimdir. Büyük malzemeler sağlam olduğu için alt bölüme konumlandırılır. Hassas eşyalar üstte olan bölümlere yerleştirilir.

Tüm eşya ve malzemelerin benzer biçimde taşınılacak daireye çıkartılmasıyla, eşya nakli hizmeti genel olarak tamamlanmış olur. Yeni evde eşya ve malzemelerinizin istediğiniz biçimde yerleştirilmesi ve monte işlerinin yapılması için deneyimli personelimiz vazife yapar. Talepte bulunulması halinde tüm eşyaların tam olarak yerleşmesi işlemleri hususunda bayan personel görevlendirilmektedir.

İstanbul Avcılar veya civarında şehirlerarası evden eve nakliyat sahasında da etkinlik gösteren kurumumuz, sözü edilen konudaki organisazyonlarında eşya ve yükleriniz başka uzak bölgeye sevk edileceğinden dolayı ciddi oranda daha dikkatli hareket etmektedir.

» Avcılar Şehirler Arası Nakliyat

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !