EVDEN EVE NAKLİYAT

Bağcılar Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Bağcılar evden eve nakliyat kapsamında ifa ettiği yükümlülüğü kurumsal karakteri haline getiren firmamız, Bağcılar'da güvenli nakliyat hizmetleri vermektedir.

Bağcılar veya etrafındaki bölgede kurumumuz tarafından sunulan taşımacılık faaliyetleri alanında, Bağcılar içerisinde bulunan elemanlarımız vazifelendirilmekte, bu lokasyondaki müşterilerimize Bağcılar alan park yerimizde mevcut bulunan taşıtlarımız sevk edilmektedir.

Geçmişte uygulanan tekniklerle ev taşıma dönemi bu zamanda fesholmuştur. Şu anki dönemde kaliteli bir anlayışla evden eve nakliyat faaliyetlerini meslek durumuna indirgeyemeyen nakliyat kuruluşlarına eşya taşıma konusunda istemde bulunulmamaktadır. Evden eve nakliyat aşamalarında eğitimli olan firma kadromuzun her biri kendi özel sorumluluk alanlarında oldukça tecrübelidir. İcra ettiği vazifeyi kendi kişisel uzmanlığı haline indirgemiş kişilerle çalışan işletmemiz için, hizmet verdiğimiz kuruluş ve kişilerin hizmet sunumumuzdan memnuniyet duyması kayda değer oranda mühimdir.

Eşya nakliye operasyonlarında herşeyden önce inceleme faaliyeti uygulanmaktadır. İnceleme faaliyeti bedelsiz yapılır ve taşımacılık işinin en önemli işlemlerinden birini oluşturur. Eksper hizmetinin titiz bir biçimde ifa edilmesi, nakliye faaliyetleri boyunca arıza olmasını enlelleyecektir. Sözü edilen sebeple, ekspertiz işlemlerinde görev verdiğimiz kadromuz, işinde profesyonel kişilerdir.

Ekspertiz işlemleri ile olası problemlere önceden engel olunabilmektedir.

Eksper elemanlarımız, raporlama faaliyetleri için daire veya büronuza geldiğinde, herşeyden önce eşyalarınızın miktarını hesap eder ve lüzumlu olan olacak taşıma kamyonunu kararlaştırır. Yağış gibi harici durumlardan eşyaları muhafaza eden çelik kasa ve kendine özgü dizayn edilen araçlarımız, bununla beraber güçlendirilmiş süspansiyon donanımıyla uç noktada korumalıdır. Kapalı kasalı araçlarımız konforlu ve güvencelidir. Araçlarımızın bakım ve onarımları daimi bir şekilde yapılır. Şoförlerimiz tecrübe sahibidir.

Eksper personelimiz, uygun eşya taşıma kamyonuyla birlikte gereken ambalajlama malzemeleri, istihdam edilecek ekip ve diğer mühim gereksinimleri inceleme sırasında belirlemektedir. Son olarak evin muhit durumu saptanır ve nakliyat planlaması belirlenir. Raporlama hizmeti sonrasında sigortalama işlemi gerçekleşir.

Paketleme ve Taşıma aracına İstif

Bağcılar Evden Eve Nakliyat Hizmetleri hususunda deneyim sahibi olmuş ekiplerimiz, eşya taşıma işlemlerinde son derece ehemmiyet arz eden ambalajlama faaliyetlerini profesyonel tekniklerle tamamlamaktadır. Söz konusu hizmetlerle Bağcılar Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, işletmemiz ciddi bir yere sahip bulunmaktadır. Kuruluşumuzun tariflendirdiği Bağcılar evden eve nakliyat fiyatları oldukça hesaplıdır. Paketleme, Evden Eve Taşıma hizmet işlemleri perspektifinde öncelikle dikkat edilmesi gerekli olan noktadır.

Kırılgan ve değerli eşyalar adına kapsamlı paketleme yöntemleri geliştirilmiştir. Bilgisayar gibi evde bulunan makineler ve aygıtlar için, özel balonlu naylonlar uygulanmaktadır. Hacimli eşyalar itinayla sarılır. Monte işleri için uzman personelimiz mevcuttur. Eşyalarınızın tahribat almaması düşüncesiyle farklı paketleme alternatifleri bulunmaktadır.

Asansör, dikkatle kurulmaktadır. Eşya taşıma asansörünün balkona tam yaslanması ve taşıma alanının dengeli bir biçimde gidip gelmesi ve titrememesi mecburidir Asansör şoförümüz bu konuda uzmandır. Bağcılar asansörlü evden eve nakliye sayesinde kurumumuz, Bağcılar ve yakınlarında bulunan dairenizde eşyalarınızı kısa bir zamanda ve güvenle aracın yanına indirerek nakliye aracına istiflemekte ve benzer şekilde daireye konumlandırmaktadır. Ağır möble ve beyaz eşyaların öncelikle paketlenmesi ve zemine indirilerek yüklenmesi mühimdir. Ağır malzemeler sağlam olduğundan alta konumlandırılır. Hassas eşyalar nispeten üst kısımlara konumlandırılır.

Eşya yahut malzemelerinizin getirildikleri dairede yapıldığı gibi nakledilecekleri daireye çıkartılmasıyla, taşınma işlemleri genel olarak bitmiş olur. Yeni adreste eşyaların belirlediğiiniz gibi konumlandırılması ve monte aşamasının tamamlanması için uzman personelimiz görev yapar. İstendiğinde tüm eşyaların tamamen yerleşmesi işlemi için bayan eleman temin edilmektedir.

İstanbul Bağcılar ile etrafındaki bölgede uluslararası evden eve nakliyat sahasında da hizmet veren kurumumuz, söz konusu alandaki işlemlerinde eşya ve malzemeleriniz başka şehre gideceğinden dolayı ciddi oranda daha özenli işlem yapmaktadır.

» Bağcılar Şehirler Arası Nakliyat

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !