EVDEN EVE NAKLİYAT

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Bahçelievler evden eve nakliyat kapsamında icra ettiği yükümlülüğü kurumsal uzmanlığı haline getiren şirketimiz, Bahçelievler'da emniyetli nakliyat hizmetleri vermektedir.

Bahçelievler ya da yakınlarında kuruluşumuz tarafından sunulan evden eve nakliyat işlemlerinde, Bahçelievler yakınlarında ikamet eden elemanlarımız istihdam edilmekte, buradaki hizmet verdiğimiz şahıs ve kurumlara Bahçelievler alan araç parkımızda bulunan nakliyat vasıtalarımız yönlendirilmektedir.

Eski yöntemlerle taşınma çağı artık yürürlükten kalkmuştır. Bu gün profesyonel anlamda evden eve nakliyat kapsamında tatmin edici semere oluşturamayan nakliye organizasyonlarına ev taşıma hizmetlerimizde itibar gösterilmemektedir. Evden eve nakliyat işlerinde uzman olan kurum elemanlarımızın her biri kendi vazife dallarında kayda değer derecede tecrübelidir. İfa ettiği yükümlülüğü yetenek haline indirgemiş kişilerle çalışmayı önceliği durumuna getiren işletmemiz adına, müşteri memnuniyeti ciddi derecede mühimdir.

Eşya nakli operasyonlarında herşeyden önce raporlama işlemi icra edilmektedir. İnceleme hizmetleri bedelsiz sonuçlandırılır ve nakliyat işinin en ciddi bölümlerinden biridir. İnceleme işlemlerinin titizlikle organize edilmesi, nakliye faaliyetleri sırasında problem çıkmasını enlelleyecektir. Sözü edilen gerekçeyle, raporlama alanında vazifelendirdiğimiz personelimiz, mesleğinde birikimli kişilerdir.

Ekspertiz hizmetleri sayesinde olası aksaklıklara ortaya çıkmadan engel olunabilmektedir.

Eksper çalışanlarımız, inceleme faaliyetleri için daire veya ofisinize geldiğinde, ilk aşamada eşyalarınızın miktarını hesaplar ve gerekli olan nakliye aracını belirler. Yağış benzeri havayla ilgili olumsuzluklardan eşyaları muhafaza eden kapalı kasa ve hususi modellenmiş nakliye kamyonlarımız, bununla beraber mukavemeti artırılmış süspansiyon donanımlarıyla son derece korunaklıdır. Kapalı kasalı araçlarımız yeni ve güvencelidir. Araçlarımızın bakımları daimi bir şekilde takip edilir. Şoförlerimiz tecrübelidir.

Eksper çalışanlarımız, doğru lojistik aracıyla birlikte gereken paketleme öğeleri, görevlendirilecek elemanlar ve başka mühim gereksinimleri ekspertiz esnasında tespit etmektedir. Eksper işlemi sonunda taşınacak yerin civar koşulları incelenir ve taşıma planlaması belirlenir. Ekspertiz işlemi sonrası nakliye sigortası yapılır.

Paketleme ve Araca İstif

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Etkinlikleri konusunda deneyim sahibi olmuş ekiplerimiz, taşınma hususunda son derece önemli bulunan ambalajlama işlerini seçkin bir tarzla uygulamaktadır. Sözü edilen hizmetlerle Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, şirketimiz hakim bir pozisyona sahip bulunmaktadır. İşletmemizin sunduğu Bahçelievler evden eve nakliyat fiyatları oldukça hesaplıdır. Evlerinizde bulunan eşyaların paketlenmesi, Eşya Taşıma servis ağı perspektifinde öncelikle önem verilen unsurdur.

Hassas ve hususi malzemeleriniz için özel paketleme yöntemleri geliştirilmiştir. Bilgisayar gibi evde bulunan makineler ve cihazlar için, çeşitli ambalaj unsurları uygulanmaktadır. Büyük mobilyalar özenli bir biçimde paketlenir. Monte konusunda tecrübeli elemanlarımız bulunmaktadır. Evde bulunan eşyaların zarar görmemesi gayesiyle çeşitli ambalajlama alternatifleri bulunmaktadır.

Asansörler, özenle kurulmaktadır. Taşıma asansörünün kurulacağı yere tam birleşmesi ve taşıma alanının akıcı bir şekilde gidip gelmesi ve sallanmnaması zorunludur Asansör operatörümüz alanında ehliyetlidir. Bahçelievler asansörlü taşımacılık hizmetleriyle ekibimiz, Bahçelievler ve civarında bulunan evinizde eşya ve yüklerinizi az bir zamanda ve güvenle indirerek araca yerleştirmekte ve aynı şekilde evinize konumlandırmaktadır. Hacimli mobilyaların öncelikle paketlenmesi ve aşağıya indirilerek yüklenmesi önem taşır. Hacimli malzemeler sağlam olması sebebiyle alt kısma yerleştirilir. Kırılabilir eşyalar büyük eşyaların üzerlerine yerleştirilir.

Tüm eşyaların benzer biçimde nakledilecekleri daireye çıkarılmasıyla, ev taşıma işlemleri genel olarak tamamlanmış olur. Yeni adreste eşya ve materyallerin konumlandırılması ve monte işlemlerinin tamamlanması hususunda tecrübeli ustalarımız çalışmaktadır. Tercih edilmesi halinde eşyalarınızın tamamen yerleşmesi işlemleri konusunda bayan eleman temin edilmektedir.

İstanbul Bahçelievler ile çevresinde şehirlerarası evden eve nakliyat kapsamında da etkinlik gösteren şirketimiz, bu konudaki işlemlerinde eşya ve malzemeleriniz farklı uzak bölgeye sevk edileceği için çok daha dikkatli işlem yapmaktadır.

» Bahçelievler Şehirler Arası Nakliyat

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !