EVDEN EVE NAKLİYAT

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Bakırköy evden eve nakliyat kapsamında ifa ettiği sorumluluğu kurumsal uzmanlığı haline getiren kuruluşumuz, Bakırköy'da emniyetli nakliyat hizmetleri vermektedir.

Bakırköy ile etrafındaki bölgede kuruluşumuzca sunulan eşya nakli işlemlerinde, Bakırköy'da bulunan çalışanlarımız vazifelendirilmekte, burada olan müşterilerimize Bakırköy otoparkımızda mevcut olan kamyon ve tırlarımız yöneltilmektedir.

Geçmiş yöntemlerle ev eşyalarının taşınması çağı artık kapanmıştır. Günümüzde kaliteli çözümlerle evden eve nakliyat işlerini içselleştiremeyen nakliye firmalarına eşya taşıma işlemlerinde itibar edilmemektedir. Evden eve nakliyat hizmetlerinde birikim sahibi olmuş kurum kadromuzun her bireyi kendi özel görev dallarında son derece tecrübelidir. İşini kendi kişisel uzmanlığı haline indirgemiş bireylerle ekiplerini kuvvetlendiren kurumumuz adına, müşteri memnuniyeti kuvvetle mühimdir.

Evden eve nakliye işlemlerinde öncelikle ekspertiz işlemleri yürütülmektedir. Eksper organizesi ücretsizdir ve nakliye işinin en önemli kısımlarından biridir. Eksper hizmetinin titizlikle organize edilmesi, taşıma işlemleri süresince arıza meydana gelmesini önleyecektir. Sözü edilen nedenden ötürü, ekspertiz faaliyetleri alanında vazife yapan elemanlarımız, mesleğinde birikimli elemanlardır.

Eksper personelimiz, raporlama hizmetleri gayesiyle evinize geldiği zaman, herşeyden önce eşyalarınızın miktarını hesaplar ve gereken olacak kapalı kasalı aracı saptar. Yağış benzeri dış olumsuzluklardan eşya ve malzemelerinizi koruyan çelik kasa ve hassas dizayn edilen nakliyat kamyonlarımız, bununla birlikte kuvvetlendirilmiş sarsıntı engelleyici sistemleriye ciddi derecede korumalıdır. Çelik kasa araçlarımız bakımlı ve güvencelidir. Araçlarımızın periyodik bakımları daimi bir şekilde takip edilir. Şoförlerimiz tecrübelidir.

Eksper elemanlarımız, en uygun eşya taşıma kamyonuyla birlikte gerekli olan ambalajlama unsurları, görev verilecek elemanlar ve başka önemli gereklilikleri inceleme esnasında belirlemektedir. Son olarak taşınacak yerin çevresel koşulları incelenir ve lojistik planlaması yapılır. Ekspertiz işlemi akabinde sigortalama işlemi gerçekleşir.

Ambalajlama ve Nakliye aracına İstifleme

Bakırköy Evden Eve Nakliyat Etkinlikleri konusunda tecrübe kazanmış eleman kadromuz, eşya taşımacılığı işlemlerinde uç noktada önem arz eden ambalajlama işlerini seçkin bir tarzla tamamlamaktadır. Söz konusu yüksek hizmet kalitesiyle Bakırköy Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, işletmemiz öncü bir yerdedir. Kurumumuzun belirlediği Bakırköy evden eve nakliyat fiyatları son derece ekonomiktir. Evde bulunan eşyaların ambalajlanması, Evden Eve Taşıma servis aşamaları içerisinde en ciddi unsurdur.

Kırılması muhtemel ve kıymetli materyalleriniz için kendine özgü ambalajlama yöntemleri uygulanmaktadır. Bilgisayar gibi evde bulunan makineler ve cihazlar için, kendine özgü paketleme materyali kullanılmaktadır. Büyük malzemeler dikkatle ambalajlanır. Monte hizmetleri için uzman personelimiz mevcuttur. Evde bulunan eşyaların hasar almaması düşüncesiyle en iyi paketleme seçenekleri sunulmaktadır.

Eşya taşıma asansörleri, özenli bir şekilde kurulmaktadır. Asansör aracının duvara tam yaslanması ve yük bölümünün düzgün bir biçimde çıkıp inmesi ve titrememesi zorunludur Asansör aracımızın şoförü asansör kullanmak hakkında ehliyetlidir. Bakırköy asansörlü taşımacılık ile kuruluşumuz, Bakırköy ve civarında bulunan daire yada işyerinizde tüm eşya ve materyalinizi az bir zamanda ve emniyetle indirerek kamyon veya tıra yerleştirmekte ve benzer biçimde dairenize çıkarmaktadır. Büyük mobilyaların diğerlerinden önce paketlenmesi ve indirilerek yüklenmesi önem arz eder. Hacimli eşyalar mukavemetli olması nedeni ile alt kısma konumlandırılır. Hassas eşyalar daha üst kısımlara istiflenir.

Eşya ve malzemelerinizin önceki yerde yapıldığı biçimde taşınacağınız daireye konumlandırılmasıyla, eşya nakli işlemleri geniş çerçevede bitmiş olur. Ev içinde ev eşyalarının yerleştirilmesi ve montaj işlemlerinin yapılması hususunda deneyimli ustalarımız vazifelendirilmektedir. İstediğiniz taktirde taşınan malzemelerin döşenmesi hizmeti için bayan personel görevlendirilebilmektedir.

İstanbul Bakırköy ya da yakınlarında uluslararası evden eve nakliyat sahasında da faaliyet gösteren kurumumuz, söz konusu alandaki faaliyetlerinde eşyalarınız diğer bir uzak bölgeye sevk edileceği için çok daha özenli olmaktadır.

» Bakırköy Şehirler Arası Nakliyat

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !