EVDEN EVE NAKLİYAT

Başakşehir Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Başakşehir evden eve nakliyat hizmetlerinde ifa ettiği sorumluluğu kurumsal anlamda özümsemiş olan organizasyonumuz, Başakşehir'da güvenli taşımacılık vermektedir.

Başakşehir ve çevre ilçelerde kuruluşumuz tarafından sunulan evden eve taşıma faaliyetleri alanında, Başakşehir'da ikamet eden personelimiz vazifelendirilmekte, bu bölgedeki müşterilerimize Başakşehir departman otoparkında bulunan nakil vasıtalarımız yönlendirilmektedir.

Önceki tekniklerle ev taşıma dönemi bu zamanda geçersiz durumdadır. Bu günlerde profesyonel anlamla evden eve nakliyat işlemlerinde yeterlilik arz edemeyen taşıma kurumlarına ev taşıma hususunda ilgi duyulmamaktadır. Evden eve nakliyat işlerinde profesyonelleşmiş firma personelimizin her biri kendi şahsi sorumluluk dallarında oldukça tecrübe sahibidir. İcra ettiği vazifeyi hüner edinmiş şahıslarla kadrosunu kuvvetlendiren kurumumuz adına, müşterilerimizin firmamızdan memnun olması herşeyden çok önemlidir.

Evden eve nakliyat işlemlerinde ilk olarak ekspertiz programı yerine getirilmektedir. Eksper işlemi bedelsizdir ve taşıma işinin en ciddi işlemlerinden bir tanesini oluşturmaktadır. Eksper faaliyetlerinin kaliteli olması, taşıma faaliyetleri esnasında sıkıntı olmasını enlelleyecektir. Söz konusu nedenle, inceleme işlemlerinde vazife verdiğimiz elemanlarımız, mesleklerinde deneyimli şahıslardır.

Ekspertiz hizmetleri sayesinde zor durumlara ortaya çıkmadan engel olunabilmektedir.

Eksper elemanlarımız, ekspertiz hizmetleri amacıyla evinize ulaştığında, ilk aşamada evde mevcut bulunan eşyaların kaplayacağı alanı hesap eder ve gereken olacak kapalı kasalı taşıma vasıtasını kararlaştırır. Yağış benzeri iklimsel durumlardan eşyaları muhafaza eden kapalı kasa ve hassas modellenmiş nakliyat kamyonlarımız, aynı zamanda kuvvetlendirilmiş esneklik donanımlarıyla son derece güvencelidir. Kapalı kasa araçlarımız yeni ve güvenli araçlardır. Taşıtlarımızın bakımları sürekli olarak yapılır. Sürücülerimiz tecrübe sahibidir.

Eksper personelimiz, en uygun eşya taşıma aracıyla beraber gereken paketleme malzemeleri, görev verilecek kadro ve farklı önemli gereklilikleri inceleme sırasında tespit etmektedir. Son aşamada bina muhit durumu incelenir ve transfer programı yapılır. Eksper hizmeti sonrasında sigortalama işlemi gerçekleşir.

Paketleme ve Araca İstifleme

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Organizasyonu hususunda birikimli durumda bulunan personelimiz, taşınma konusunda ciddiyetle ehemmiyet barındıran ambalajlama faaliyetlerini seçkin tarzla yerine getirmektedir. Söz konusu kalite muvacehesinde Başakşehir Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, şirketimiz önemli bir yerdedir. Kuruluşumuzun sunduğu Başakşehir evden eve nakliyat fiyatları son derece hesaplıdır. Paketleme, Evden Eve Taşıma hizmet işlemleri perspektifinde öncelikle ciddiyet atfettiğimiz işlemdir.

Narin ya da hususi materyalleriniz adına ayrıntılı ambalajlama yöntemleri uygulanmaktadır. Çamaşır makinesi gibi evde bulunan makineler ve cihazlar için, kendine özgü ambalaj materyali kullanılmaktadır. Büyük mobilyalar dikkatli bir biçimde ambalajlanır. Monte konusunda deneyimli kadromuz mevcuttur. Eşya ve yüklerinizin hasar almaması amacıyla en iyi paketleme alternatifleri bulunmaktadır.

Eşya taşıma asansörleri, dikkatle kurulur. Nakliye asansörünün kurulacağı yere doğru bir biçimde dayanması ve taşıma alanının dengeli bir biçimde çıkıp inmesi ve sarsılmaması gereklidir Asansör operatörümüz bu konuda uzmandır. Başakşehir asansörlü taşımacılık hizmetleriyle firmamız, Başakşehir ve etrafındaki bölgede bulunan dairenizde eşya ve yüklerinizi kısa bir zaman içerisinde ve güvenle aşağıya indirerek nakliyat aracına yüklemekte ve aynı biçimde evinize çıkarmaktadır. Hacimli möble ve beyaz eşyaların diğerlerinden önce paketlenmesi ve indirilerek istiflenmesi mühimdir. Ağır eşyalar dayanıklı olduğu için öncelikli istiflenir. Hassas eşyalar ağır mobilyaların üzerine yerleştirilir.

Tüm eşya yahut malzemelerinizin benzer biçimde nakledilecekleri eve çıkarılmasıyla, eşya taşıma faaliyeti geniş kapsamda tamamlanır. Yeni adreste taşınan malzemelerinizin belirlendiği biçimde konumlandırılması ve monte işlerinin yapılması hususunda deneyimli elemanlarımız çalışmaktadır. İstendiğinde eşya ve malzemelerin tam olarak yerleşmesi işlemleri konusunda bayan personel vazifelendirilebilmektedir.

İstanbul Başakşehir ve etrafındaki bölgede şehirlerarası evden eve nakliyat sahasında da hizmet veren kurumumuz, söz konusu konudaki işlemlerinde eşyalarınız diğer bir şehre gideceği için çok daha itinalı davranmaktadır.

» Başakşehir Şehirler Arası Nakliyat

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !