EVDEN EVE NAKLİYAT

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Bayrampaşa evden eve nakliyat sahasında icra ettiği yükümlülüğü kurumsal uzmanlığı durumuna getiren firmamız, Bayrampaşa'da güvenilir ev taşıma hizmetleri arz etmektedir.

Bayrampaşa ya da civarında firmamızca sunulan evden eve taşımacılık faaliyetlerinde, Bayrampaşa bölgesinde bulunan çalışanlarımız vazifelendirilmekte, buradaki müşterilerimize Bayrampaşa otoparkımızda bulunan taşıtlarımız yöneltilmektedir.

Önceki tekniklerle eşya taşıma devri bu zamanda işlevini yitirmiştir. Günümüzde profesyonel anlamda evden eve nakliyat eylemlerini zanaat edinmeyen nakliye kuruluşlarına ev taşıma konusunda talepte bulunulmamaktadır. Evden eve nakliyat işlerinde birikim kazanmış kurum kadromuzun tüm bireyleri kendi vazife alanlarında oldukça potansiyel sahibidir. Yaptığı görevi içselleştirmiş şahıslarla çalışmayı tercih eden işletmemiz adına, hizmet verdiğimiz kişi ve kuruluşlara arz ettiğimiz hizmet kalitesi kayda değer oranda önem taşır.

Eşya nakil organizesinde herşeyden önce eksper faaliyeti yerine getirilmektedir. Eksper programı ücretsiz yapılmaktadır ve taşıma işinin en mühim bölümlerinden bir tanesini meydana getirir. Eksper hizmetinin titizlikle organize edilmesi, nakliyat işlemleri boyunca problem oluşmasını enlelleyecektir. Sözü edilen gerekçeyle, eksper alanında vazife verdiğimiz çalışanlarımız, işinde profesyonel kişilerdir.

Ekspertiz hizmetleri sayesinde ihtimal dahilindeki sıkıntılar meydana gelmeden engelleniyor.

Eksperlerimiz, raporlama hizmetleri için daire veya büronuza vardığında, ilk aşamada evde var olan tüm eşyaların miktarını hesap eder ve gereken olan nakil kamyonunu tespit eder. Yağış benzeri iklimsel etkenlerden eşyalarınızı muhafaza eden kapalı kasa ve hassas modellenmiş taşıma kamyonlarımız, aynı zamanda mukavemeti artırılmış esneklik sistemleriye fazlasıyla korunaklıdır. Kapalı kasalı kamyonlarımız konforlu ve güvenli araçlardır. Araçlarımızın bakım ve tamirleri daimi bir şekilde takip edilir. Sürücülerimiz tecrübelidir.

Eksperlerimiz, en uygun nakliye vasıtasıyla birlikte gereken ambalajlama malzemeleri, istihdam edilecek elemanlar ve başka mühim unsurları inceleme sırasında tespit etmektedir. İnceleme işlemi sonunda taşınacak yerin muhit koşulları incelenir ve transfer planlaması belirlenir. Raporlama hizmeti akabinde sigortalama işlemi gerçekleşir.

Paketleme ve Transfer aracına İstifleme

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat Hizmetleri hakkında tecrübe kazanmış elemanlarımız, taşınma konusu için uç noktada önemli olan ambalajlama işlemlerini seçkin tekniklerle uygulamaktadır. Bu yüksek hizmet kalitesiyle Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, işletmemiz hakim bir pozisyona sahiptir. Şirketimizin tariflendirdiği Bayrampaşa evden eve nakliyat fiyatları oldukça ekonomiktir. Ambalajlama, Eşya Taşıma hizmet aşamaları perspektifinde öncelikle önem verdiğimiz noktadır.

Kırılabilecek veya özel materyaller için ayrıntılı paketleme yöntemleri geliştirilmiştir. Bulaşık makinesi gibi elektronik eşyalar ve aygıtlar için, kendine özgü balonlu naylonlar tercih edilmektedir. Geniş mobilyalar itinayla ambalajlanır. Montaj işleri için birikim sahibi personelimiz görevlendirilmektedir. Eşyalarınızın hasar almaması için malzeme çeşitlerine göre farklılaşan paketleme seçenekleri sunulmaktadır.

Eşya taşıma asansörleri, özenle kurulmaktadır. Asansörün kurulacağı yere uygun bir şekilde birleşmesi ve taşıyıcı bölümün dengeli bir şekilde gidip gelmesi ve sallanmnaması gerekir Asansör şoförümüz alanında ehliyetlidir. Bayrampaşa asansörlü nakliyat sayesinde ekibimiz, Bayrampaşa ve çevresinde olan ev veya büronuzda eşyalarınızı kısa zamanda ve güvenle taşıma aracının yakınına indirerek araca yerleştirmekte ve benzer şekilde yukarıya konumlandırmaktadır. Hacimli eşyaların ilk aşamada paketlenmesi ve indirilerek yüklenmesi mühimdir. Hacimli eşyalar dayanıklı olduğundan alt kısma yerleştirilir. Hassas ev eşyaları ve elektronik aygıtlar üstte kalan yerlere istiflenir.

Eşyaların önceki evde yapıldığı biçimde nakledilecekleri daireye çıkarılmasıyla, eşya nakliyesi işlemi genel çerçevede bitmiş olur. Ev içinde taşınan malzemelerin yerleştirilmesi ve montaj işlerinin yapılması için uzman personelimiz görevlendirilir. İstediğiniz taktirde eşyaların döşenmesi işlemleri için bayan eleman vazifelendirilebilmektedir.

İstanbul Bayrampaşa ile civarında şehirlerarası evden eve nakliyat sahasında da hizmet sunan kurumumuz, söz konusu alandaki hizmetlerinde eşyalarınız başka uzak bölgeye sevk edileceği için çok daha tedbirli davranmaktadır.

» Bayrampaşa Şehirler Arası Nakliyat

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !