EVDEN EVE NAKLİYAT

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Beşiktaş evden eve nakliyat sahasında icra ettiği misyonu kurumsal bir formda özümsemiş olan işletmemiz, Beşiktaş'da güvenilir taşımacılık sağlamaktadır.

Beşiktaş ve etrafındaki bölgede firmamız tarafından yürütülen eşya nakliyesi alanında, Beşiktaş içerisinde bulunan elemanlarımız istihdam edilmekte, bu lokasyondaki müşterilerimize Beşiktaş araç parkında bulunan kamyon ve tırlarımız sevk edilmektedir.

Geçmiş tekniklerle taşınma dönemi artık geçersiz durumdadır. Şimdilerde kaliteli bir anlayışla evden eve nakliyat işlerini içselleştiremeyen taşımacılık kurumları, ev taşıma işlemlerinde ilgi çekmemektedir. Evden eve nakliyat hizmetlerinde profesyonelleşmiş şirket elemanlarımızın tümü kendi kişisel sorumluluk alanlarında önemli derecede tecrübe sahibidir. İşini içselleştirmiş kişilerle çalışmayı önceliği durumuna getiren şirketimiz için, müşteri memnuniyeti ciddi derecede mühimdir.

Evden eve taşıma faaliyetlerinde ilk olarak eksper faaliyetleri yerine getirilmektedir. İnceleme programı bedelsiz yapılmaktadır ve eşya taşıma işinin en ciddi bölümlerinden biridir. İnceleme hizmetlerinin kaliteli sunulması, transfer işlemleri sırasında arıza çıkmasını enlelleyecektir. Söz konusu sebeple, raporlama işlemlerinde vazifelendirdiğimiz çalışanlarımız, alanlarında profesyonel elemanlardır.

Eksper hizmeti ile ihtimal dahilindeki problemlere önceden engel olunabilmektedir.

Eksperlerimiz, ekspertiz hizmeti nedeniyle evinize vardığında, öncelikle evinizde var olan eşyaların kaplayacağı hacmi hesap eder ve lüzumlu olan olacak eşya taşıma aracını tespit eder. Yağış gibi harici durumlardan eşyaları koruyan kapalı kasalı ve kendine özgü tasarlanmış taşıma araçlarımız, bununla beraber kuvvetlendirilmiş süspansiyon donanımıyla uç noktada korunaklıdır. Kapalı kasa kamyonlarımız son model ve güvencelidir. Taşıtlarımızın bakımları daimi bir şekilde takip edilir. Sürücülerimiz tecrübelidir.

Eksper personelimiz, en uygun eşya taşıma kamyonuyla beraber gerekli olan paketleme gereçleri, görevlendirilecek kadro ve farklı ciddi gereklilikleri inceleme esnasında belirlemektedir. Raporlama işlemi sonunda bina civar koşulları göz önünde bulundurulur ve transfer programı yapılır. Raporlama hizmeti sonrası güvence adına sigorta poliçesi yapılır.

Ambalajlama ve Araca İstifleme

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat Faaliyetleri konusunda deneyim kazanmış eleman kadromuz, taşınma işlemlerinde fazlasıyla mühim olan paketleme işlerini kaliteli tekniklerle sonuçlandırmaktadır. Sözü edilen kaliteyle Beşiktaş Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, kurumumuz mühim bir mevkidedir. İşletmemizin tanımladığı Beşiktaş evden eve nakliyat fiyatları oldukça hesaplıdır. Ambalajlama, Eşya Taşıma hizmet ağı perspektifinde en fazla değer verdiğimiz aşamadır.

Hassas veya değerli malzemeler için farklı ambalajlama usulleri uygulanmaktadır. Buzdolabı gibi evde bulunan makineler ve aygıtlar için, hususi ambalaj bileşenleri kullanılmaktadır. Büyük malzemeler itinayla sarılır. Monte konusunda deneyim sahibi kadromuz mevcuttur. Eşya ve yüklerinizin zarar görmemesi düşüncesiyle farklı paketleme alternatifleri sunulmaktadır.

Eşya taşıma asansörleri, itinayla kurulur. Asansör aracının binaya düzgün bir biçimde dayanması ve taşıyıcı bölümün doğru bir halde gelip gitmesi ve sallanmnaması şarttır Asansörcümüz mesleğinde deneyimlidir. Beşiktaş asansörlü nakliyat hizmetleriyle kurumumuz, Beşiktaş ve civarında olan evinizde eşyalarınızı kısa zamanda ve emniyetle indirerek araca yerleştirmekte ve benzer şekilde yukarıya çıkarmaktadır. Ağır eşyaların daha önce paketlenmesi ve indirilerek yüklenmesi önemlidir. Hacimli mobilyalar mukavemetli olması sebebiyle öncelikli konumlandırılır. Kırılabilir malzemeler daha üstlere istiflenir.

Tüm eşya ya da malzemelerin getirildikleri dairede olduğu gibi yeni daireye çıkartılmasıyla, taşınma hizmeti büyük oranda biter. Yeni mekanda ev eşyalarının yerleştirilmesi ve montaj işlerinin tamamlanması hususunda tecrübeli elemanlarımız görevlendirilir. İstendiğinde taşınan malzemelerin tamamen yerleşmesi hizmeti konusunda bayan personel vazifelendirilebilmektedir.

İstanbul Beşiktaş ya da yakınlarında şehirlerarası evden eve nakliyat kapsamında da etkinlik icra eden organizasyonumuz, bu husustaki faaliyetlerinde eşyalarınız diğer bir uzak bölgeye gideceğinden dolayı ciddi oranda daha özenli olmaktadır.

» Beşiktaş Şehirler Arası Nakliyat

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !