EVDEN EVE NAKLİYAT

Beykoz Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Beykoz evden eve nakliyat faaliyet alanında icra ettiği sorumluluğu kurumsal karakteri durumuna getiren işletmemiz, Beykoz'da güvenilir ev taşıma hizmetleri arz etmektedir.

Beykoz yahut yakınlarında kurumumuz tarafından icra edilen eşya taşımacılığı faaliyetlerinde, Beykoz'da bulunan çalışanlarımız görevlendirilmekte, burada olan taşıma işlerini yaptığımız şahıs ve kuruluşlara Beykoz araç parkında olan araçlarımız sevk edilmektedir.

Eski usullerle taşınma çağı bu zamanda işlevsiz durumdadır. Şu anki Zaman Diliminde elit kavramla evden eve nakliyat kapsamında gelişemeyen lojistik şirketlerine eşya taşıma hizmetlerimizde talepte bulunulmamaktadır. Evden eve nakliyat işlerinde birikimli olan şirket elemanlarımızın tüm bireyleri kendi kişisel vazife dallarında son derece tecrübe sahibidir. İfa ettiği sorumluluğu adeta beceri edinmiş bireylerle çalışan organizasyonumuz adına, müşterilerimize sunduğumuz hizmet farkı mühim derecede mühimdir.

Evden eve lojistik hizmetlerinde ilk olarak eksper işlemi yerine getirilmektedir. İnceleme hizmetleri ücretsiz yapılır ve nakliye işinin en ciddi kısımlarından biridir. Raporlama sürecinin kaliteli olması, eşya taşıma süreçleri boyunca sıkıntı çıkmasını önleyecektir. Sözü edilen gerekçeyle, eksper faaliyetlerinde görevlendirdiğimiz kadromuz, alanında profesyonel kişilerdir.

İnceleme organizesi sayesinde olası aksamalara önceden engel olunabilmektedir.

Eksper elemanlarımız, raporlama hizmetleri gayesiyle evinize ulaştığında, ilk aşamada eşyalarınızın kaplayacağı hacmi hesaplar ve gerekli olan çelik kasalı taşıma kamyonunu belirler. Nem gibi dış durumlardan tüm eşyaları koruyan çelik kasa ve hassas modellenmiş araçlarımız, bununla beraber kuvvetlendirilmiş esneklik sistemleriye yüksek derecede korumalıdır. Çelik kasalı kamyonlarımız son model ve güvenlidir. Taşıtlarımızın periyodik bakımları sürekli olarak yapılır. Sürücülerimiz tecrübe sahibidir.

Eksper personelimiz, doğru nakil vasıtasıyla birlikte lüzumlu olan ambalajlama gereçleri, görevlendirilecek ekip ve farklı önemli gereksinimleri inceleme esnasında belirlemektedir. Son aşamada taşınacak yerin muhit durumu incelenir ve nakliyat planlaması yapılır. Ekspertiz aşaması akabinde teminat amacıyla sigorta poliçesi yapılır.

Paketleme ve Nakliyat aracına İstif

Beykoz Evden Eve Nakliyat Faaliyetleri konusunda birikimli olan personelimiz, taşınma hususunda uç noktada ciddi olan ambalajlama faaliyetlerini elit bir tarzla sonuçlandırmaktadır. Sözü edilen kaliteyle Beykoz Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, firmamız hakim bir mevkidedir. Firmamızın sunduğu Beykoz evden eve nakliyat fiyatları oldukça hesaplıdır. Ambalajlama, Eşya Taşıma servis ağı perspektifinde ilk olarak titizlik gösterilmesi icab eden unsurdur.

Kırılabilecek ya da değerli malzemeler adına özel ambalajlama usulleri uygulanmaktadır. Televizyon gibi evde bulunan makineler ve cihazlar için, çeşitli balonlu ambalaj malzemeleri tercih edilmektedir. Büyük mobilyalar özenli bir biçimde korunaklanır. Monte işleri için birikim sahibi çalışanlarımız bulunmaktadır. Eşya ve yüklerinizin tahribat almaması adına malzeme türlerine göre özelleşen paketleme opsiyonları bulunmaktadır.

Nakliyat asansörü, dikkatle kurulur. Asansör aracının duvara tam olarak dayanması ve yük bölümünün doğru bir şekilde gelip gitmesi ve sallanmnaması şarttır Asansörcümüz işinde tecrübelidir. Beykoz asansörlü nakliyat hizmetleri neticesinde ekibimiz, Beykoz ve etrafındaki bölgede bulunan dairenizde eşya ve yüklerinizi kısa zamanda ve güvenle aracın yanına indirerek araca istiflemekte ve aynı biçimde evinize çıkarmaktadır. Hacimli möble ve beyaz eşyaların diğerlerinden önce ambalajlanması ve zemine indirilerek istiflenmesi önem arz eder. Büyük malzemeler sağlam olduğundan öncelikli istiflenir. Kırılabilir ev eşyaları ve elektronik aygıtlar daha üstlere istiflenir.

Tüm eşya ve malzemelerinizin benzer biçimde nakledilecekleri daireye çıkartılmasıyla, taşınma işlemi genel çerçevede tamamlanmış olur. Yeni mekanda ev eşyalarının konumlandırılması ve monte işlemlerinin tamamlanması için uzman elemanlarımız vazifelendirilmektedir. İstenildiği taktirde eşya ve malzemelerin tamamen yerleşmesi hizmeti konusunda bayan personel vazifelendirilmektedir.

İstanbul Beykoz ya da yakınlarında sehirlerarası evden eve nakliyat sahasında da etkinlik icra eden şirketimiz, sözü edilen alandaki organisazyonlarında eşya ve malzemeleriniz başka uzak bölgeye gideceğinden dolayı çok daha tedbirli davranmaktadır.

» Beykoz Şehirler Arası Nakliyat

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !