EVDEN EVE NAKLİYAT

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Beylikdüzü evden eve nakliyat hizmetlerinde icra ettiği sorumluluğu kurumsal çerçevede içselleştiren işletmemiz, Beylikdüzü'da emniyetli nakliyat hizmetleri sağlamaktadır.

Beylikdüzü ya da etrafındaki bölgede kurumumuzca sunulan eşya nakli kapsamında, Beylikdüzü bölgesinde bulunan elemanlarımız istihdam edilmekte, buradaki hizmet verdiğimiz birey ve kuruluşlara Beylikdüzü araç parkımızda olan araçlarımız sevk edilmektedir.

Eski usullerle ev taşıma devri artık fesih olmuştur. Çağımızda profesyonel çözümlerle evden eve nakliyat faaliyetlerini meslek biçimine getiremeyen lojistik organizasyonları, ev taşıma işlemlerinde tercih edilmemektedir. Evden eve nakliyat aşamalarında profesyonelleşmiş şirket kadromuzun tüm bireyleri kendi kişisel sorumluluk dallarında oldukça tecrübelidir. Görevini içselleştirmiş bireylerle çalışmayı önceliği durumuna getiren organizasyonumuz adına, müşteri memnuniyeti mühim derecede mühimdir.

Evden eve nakliye organizesinde ilk olarak raporlama faaliyeti icra edilmektedir. Ekspertiz faaliyeti ücretsiz sonuçlandırılır ve nakliyat hizmetinin en önemli işlemlerinden biridir. İnceleme sürecinin titiz bir biçimde yapılması, eşya taşıma faaliyetleri sırasında sıkıntı meydana gelmesini enlelleyecektir. Bu sebeple, raporlama faaliyetlerinde görev verdiğimiz elemanlarımız, mesleğinde eğitimli elemanlardır.

Eksper işlemleri sayesinde olası problemler önceden önlenebilmektedir.

Eksper çalışanlarımız, raporlama faaliyetleri amacıyla daire veya büronuza ulaştığında, öncelikle eşyalarınızın miktarını ölçer ve gerekli olacak kapalı kasalı aracı kararlaştırır. Yağmur ve toz benzeri dış durumlardan eşyaları muhafaza eden kapalı kasalı ve kendine özgü modellenmiş araçlarımız, aynı zamanda kuvvetlendirilmiş yay donanımlarıyla uç noktada korunaklıdır. Kapalı kasa taşıma araçlarımız yeni ve güvenlidir. Taşıtlarımızın bakım ve tamirleri daimi bir şekilde yapılır. Sürücülerimiz tecrübelidir.

Eksperlerimiz, en uygun nakliyat kamyonuyla beraber ihtiyaç olacak ambalajlama öğeleri, görevlendirilecek kadro ve başka mühim unsurları inceleme esnasında tespit etmektedir. İnceleme işlemi bitiminde evin çevresel durumu saptanır ve transfer programı belirlenir. İnceleme aşaması akabinde nakliye sigortası yapılır.

Eşyaların paketlenmesi ve Taşıma aracına İstifleme

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Etkinlikleri konusunda deneyim kazanmış ekiplerimiz, evden eve nakliyat konusu için fazlasıyla önemli bulunan paketleme faaliyetlerini seçkin metodlarla yapmaktadır. Söz konusu kalite muvacehesinde Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, kurumumuz mühim bir pozisyona sahiptir. Şirketimizin tanımladığı Beylikdüzü evden eve nakliyat fiyatları oldukça uygundur. Paketleme, Eşya Taşıma hizmet aşamaları perspektifinde en fazla dikkat edilmesi gerekli olan noktadır.

Kırılabilecek ve değerli materyalleriniz adına farklı paketleme usulleri uygulanmaktadır. Televizyon gibi elektronik eşyalar ve cihazlar için, özel paketleme gereçleri kullanılmaktadır. Ağır mobilyalar dikkatle sarılır. Montaj hizmetleri için birikim sahibi elemanlarımız mevcuttur. Eşya ve yüklerinizin hasar almaması adına eşya çeşitlerine göre özelleşen ambalajlama opsiyonları sunulmaktadır.

Eşya taşıma asansörleri, özenle kurulmaktadır. Asansörün kurulacağı yere düzgün bir biçimde yaslanması ve taşıyıcı bölümün dengeli bir halde gelip gitmesi ve titrememesi gereklidir Asansör operatörümüz mesleğinde deneyim sahibidir. Beylikdüzü asansörlü nakliyat sayesinde firmamız, Beylikdüzü ve etrafındaki bölgede olan dairenizde tüm eşya ve malzemelerinizi kısa zamanda ve sağlam bir biçimde indirerek araca istiflemekte ve benzer biçimde daireye konumlandırmaktadır. Büyük eşyaların ilk aşamada ambalajlanması ve indirilerek istiflenmesi mühimdir. Büyük malzemeler dayanıklı olması nedeni ile alt kısma yerleştirilir. Hassas ev eşyaları ve elektronik aygıtlar hacimli mobilyaların üzerlerine konumlandırılır.

Tüm eşya ya da malzemelerinizin aynı şekilde yeni daireye çıkartılmasıyla, eşya nakliyesi işlemi büyük oranda bitmiş olur. Yeni adreste eşya ve materyallerin yerleştirilmesi ve montaj işlerinin tamamlanması konusunda deneyimli elemanlarımız görevlendirilir. Talepte bulunulması durumunda tüm eşyaların tam olarak yerleşmesi hizmeti hususunda bayan eleman vazifelendirilmektedir.

İstanbul Beylikdüzü ile yakınlarında şehirlerarası evden eve nakliyat kapsamında da hizmet veren işletmemiz, söz konusu alandaki organisazyonlarında eşya ve yükleriniz diğer bir şehre sevk edileceği için ciddi oranda daha özenli hareket etmektedir.

» Beylikdüzü Şehirler Arası Nakliyat

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !