EVDEN EVE NAKLİYAT

Beyoğlu Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Beyoğlu evden eve nakliyat faaliyet alanında ifa ettiği yükümlülüğü kurumsal bir formda içselleştiren şirketimiz, Beyoğlu'da güvenilir nakliyat hizmetleri arz etmektedir.

Beyoğlu ve çevre ilçelerde kuruluşumuzca yapılan evden eve nakliyat kapsamında, Beyoğlu'da ikamet eden çalışanlarımız vazifelendirilmekte, buradaki müşterilerimize Beyoğlu otoparkımızda mevcut bulunan nakil vasıtalarımız yöneltilmektedir.

Eski usullerle ev eşyalarının taşınması çağı artık işlevini kaybetmiştir. Bugünkü Zaman Diliminde kaliteli bir anlayışla evden eve nakliyat faaliyetlerini içselleştiremeyen nakliye kurumları, ev taşıma hususunda ilgi çekmemektedir. Evden eve nakliyat kademelerinde birikimli olan şirket kadromuzun tüm bireyleri kendi şahsi vazife sahalarında son derece tecrübelidir. İfa ettiği sorumluluğu içselleştirmiş şahıslarla çalışmayı önceliği durumuna getiren teşekkülümüz adına, müşterilerimizin memnuniyeti herşeyden çok önemlidir.

Evden eve taşımacılık hizmetlerinde öncelikle eksper işlemleri yerine getirilmektedir. Ekspertiz organizesi ücretsizdir ve nakliye işinin en mühim aşamalarından biridir. İnceleme hizmetlerinin titizlikle yapılması, nakliyat işlemleri boyunca arıza meydana gelmesini enlelleyecektir. Sözü edilen gerekçeyle, raporlama hizmetlerinde vazife verdiğimiz personelimiz, alanında deneyimli elemanlardır.

İnceleme hizmeti ile aksaklıklar önceden engelleniyor.

Eksper elemanlarımız, ekspertiz hizmetleri gayesiyle evinize ulaştığında, ilk aşamada evde olan eşyaların miktarını hesap eder ve gerekli olan kapalı kasalı nakliye kamyonunu tespit eder. Nem ve toz benzeri dış olumsuzluklardan tüm eşyaları muhafaza eden kapalı kasalı ve hususi dizayn kamyonlarımız, ayrıca güçlendirilmiş sarsıntı engelleyici donanımıyla ciddi derecede güvenlidir. Çelik kasalı kamyonlarımız son model ve güvenlidir. Araçlarımızın periyodik bakımları düzenli olarak takip edilir. Şoförlerimiz deneyimlidir.

Eksperlerimiz, doğru nakil kamyonuyla birlikte gerekli olan paketleme materyali, görevlendirilecek personel ve farklı önemli gereklilikleri ekspertiz sırasında tespit etmektedir. İnceleme işlemi bitiminde taşınacak yerin çevre koşulları saptanır ve taşıma programı hazırlanır. İnceleme işlemi sonrasında sigortalama işlemi yapılır.

Paketleme ve Nakliye aracına İstif

Beyoğlu Evden Eve Nakliyat İşlemleri hususunda birikimli durumda bulunan ekiplerimiz, taşınma konusunda uç noktada ehemmiyet arz eden paketleme faaliyetlerini seçkin tarzla yerine getirmektedir. Söz konusu yüksek hizmet kalitesiyle Beyoğlu Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, işletmemiz önemli bir pozisyondadır. Şirketimizin sunduğu Beyoğlu evden eve nakliyat fiyatları oldukça ekonomiktir. Evde bulunan eşyaların ambalajlanması, Eşya Taşıma servis aşamaları perspektifinde en başta titizlik gösterilmesi gerekli olan noktadır.

Narin ve kıymetli materyalleriniz için farklı paketleme yöntemleri geliştirilmiştir. Bilgisayar gibi elektronik eşyalar ve aygıtlar için, çeşitli paketleme bileşenleri tercih edilmektedir. Geniş eşyalar özenle korunaklanır. Monte konusunda tecrübeli personelimiz bulunmaktadır. Eşyalarınızın ziyan görmemesi adına değişik paketleme alternatifleri sunulmaktadır.

Taşıma asansörü, özenle kurulur. Taşıma asansörünün kurulacağı yere uygun bir şekilde yaslanması ve taşıyıcı bölümün dengeli bir şekilde çıkıp inmesi ve sallanmnaması gerekmektedir Asansörlü aracımızın kullanıcısı işinde deneyimlidir. Beyoğlu asansörlü taşımacılık sayesinde kurumumuz, Beyoğlu ve etrafındaki bölgede bulunan ev yada işyerinizde eşyalarınızı kısa zamanda ve sağlam bir biçimde aşağıya indirerek araca istiflemekte ve aynı şekilde evinize konumlandırmaktadır. Büyük mobilyaların diğerlerinden önce paketlenmesi ve zemine indirilerek istiflenmesi önemlidir. Ağır möble ve beyaz eşyalar mukavemetli olduğundan alt bölüme konumlandırılır. Hassas eşyalar nispeten üst kısımlara istiflenir.

Tüm eşyalarınızın getirildikleri yerde olduğu biçimde yeni eve çıkartılmasıyla, eşya taşıma hizmeti genel çerçevede bitmiş olur. Ev içinde ev eşyalarının istediğiniz biçimde yerleştirilmesi ve monte işlerinin tamamlanması için deneyimli ustalarımız görevlendirilir. İstendiğinde eşyalarınızın tam olarak yerleşmesi hizmeti hususunda bayan personel vazifelendirilmektedir.

İstanbul Beyoğlu ve civarında şehirlerarası evden eve nakliyat sahasında da çalışma yapan işletmemiz, söz konusu alandaki işlemlerinde eşyalarınız farklı şehre ulaştırılacağından dolayı çok daha özenli olmaktadır.

» Beyoğlu Şehirler Arası Nakliyat

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !