EVDEN EVE NAKLİYAT

Bostancı Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Bostancı evden eve nakliyat faaliyetlerinde ifa ettiği misyonu kurumsal çerçevede içselleştiren şirketimiz, Bostancı'da emniyetli nakliyat hizmetleri vermektedir.

Bostancı ile çevresinde firmamızca sunulan eşya nakli faaliyetlerinde, Bostancı'da bulunan elemanlarımız görevlendirilmekte, burada olan taşıma işlerini yaptığımız kişi ve kurumlara Bostancı araç parkımızda mevcut olan taşıtlarımız yönlendirilmektedir.

Daha öncelerde uygulanan tarzla taşınma devri bu zamanda fesholmuştur. Zamanımız şartlarında kaliteli anlamla evden eve nakliyat eylemlerinde uzmanlaşamayan taşıma kurumlarına ev taşıma işlemlerinde rağbet gösterilmemektedir. Evden eve nakliyat süreçlerinde birikimli olan kurum elemanlarımızın her biri kendi vazife alanlarında önemli derecede potansiyel sahibidir. İşini yetenek durumuna indirgemiş kişilerle çalışan teşekkülümüz adına, müşterilerimize sunduğumuz hizmet standartları fazlasıyla önem arz eder.

Eşya taşıma hizmetlerinde herşeyden önce raporlama programı uygulanmaktadır. Raporlama işlemi ücretsiz yerine getirilir ve nakliyat hizmetinin en ciddi kısımlarından bir tanesini oluşturur. Ekspertiz hizmetinin dikkatlice ifa edilmesi, nakliyat işlemleri boyunca arıza çıkmasını önleyecektir. Bu gerekçeyle, ekspertiz alanında vazife yapan personelimiz, mesleğinde profesyonel elemanlardır.

Ekspertiz organizesi ile ihtimal dahilindeki problemlere meydana gelmeden önlem alınabilmektedir.

Eksperlerimiz, ekspertiz hizmetleri gayesiyle evinize geldiğinde, herşeyden önce evde mevcut bulunan eşya ve taşınacak tüm malzemelerin kaplayacağı hacmi ölçer ve gerekli olacak nakliye aracını kararlaştırır. Isı ve nem gibi harici olumsuzluklardan eşyalarınızı koruyan kapalı kasalı ve kendine özgü dizayn edilen araçlarımız, aynı zamanda mukavemeti artırılmış esneme sistemleriye ciddi derecede güvencelidir. Çelik kasalı taşıma araçlarımız bakımlı ve güvencelidir. Araçlarımızın bakım ve onarımları düzenli olarak yapılır. Sürücülerimiz uzun yılların deneyimine sahip ve ehildir.

Eksperlerimiz, uygun eşya taşıma kamyonuyla beraber gerekli olan ambalajlama materyali, görev verilecek kadro ve farklı önemli unsurları inceleme esnasında belirlemektedir. Son aşamada bina çevresel durumu göz önünde bulundurulur ve lojistik planlaması belirlenir. Raporlama hizmeti akabinde güvence adına sigorta poliçesi hazırlanır.

Paketleme ve Araca İstif

Bostancı Evden Eve Nakliyat Eylemleri konusunda birikimli durumda bulunan eleman kadromuz, evden eve nakliyat meselesi için ciddi derecede ciddiyet gösterilmesi gereken paketleme işlemlerini elit metodlarla tamamlamaktadır. Söz konusu kaliteyle Bostancı Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, organizasyonumuz mühim bir pozisyona sahip bulunmaktadır. Kuruluşumuzun sunduğu Bostancı evden eve nakliyat fiyatları oldukça hesaplıdır. Paketleme, Evden Eve Taşıma hizmet işlemleri perspektifinde ilk olarak dikkat edilmesi icab eden unsurdur.

Kırılgan yahut kıymetli materyaller adına özel ambalajlama yöntemleri uygulanmaktadır. Çamaşır makinesi gibi beyaz eşya ve cihazlar için, hususi baloncuklu naylonlar uygulanmaktadır. Büyük mobilyalar dikkatle paketlenir. Montaj konusunda uzman çalışanlarımız görevlendirilir. Eşyalarınızın tahribat almaması için farklı ambalajlama alternatifleri sunulmaktadır.

Asansör, özenle kurulmaktadır. Asansörün duvara tam olarak yanaşması ve taşıma bölümünün dengeli bir şekilde inip çıkması ve titrememesi gerekir Asansörlü aracımızın kullanıcısı bu hususta deneyimlidir. Bostancı asansörlü evden eve nakliye hizmetleri sayesinde şirketimiz, Bostancı ve yakınlarında bulunan dairenizde tüm eşya ve malzemelerinizi az bir zamanda ve sağlam bir halde indirerek kamyon veya tıra istiflemekte ve benzer biçimde dairenize konumlandırmaktadır. Büyük mobilyaların ilk aşamada paketlenmesi ve zemine indirilerek istiflenmesi önem arz eder. Hacimli eşyalar sağlam olması nedeni ile alt bölüme istiflenir. Kırılabilir eşyalar hacimli mobilyaların üstüne yerleştirilir.

Eşya yahut malzemelerin önceki yerde olduğu gibi yeni daireye çıkarılmasıyla, eşya nakliyesi işlemleri genel çerçevede biter. Yeni mekanda eşya ve malzemelerinizin istediğiniz şekilde yerleştirilmesi ve montaj işlemlerinin tamamlanması konusunda tecrübeli personelimiz çalışmaktadır. Tercih edilmesi durumunda taşınan malzemelerin döşenmesi işlemleri için bayan eleman temin edilmektedir.

İstanbul Bostancı ve çevre ilçelerde şehirler arası evden eve nakliyat kapsamında da etkinlik gösteren firmamız, sözü edilen alandaki hizmetlerinde eşya ve malzemeleriniz farklı uzak bölgeye sevk edileceği için çok daha titiz olmaktadır. » İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !