EVDEN EVE NAKLİYAT

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Büyükçekmece evden eve nakliyat sahasında ifa ettiği misyonu kurumsal karakteri durumuna getiren firmamız, Büyükçekmece'da emniyetli ev taşıma hizmetleri sunmaktadır.

Büyükçekmece ve çevre ilçelerde şirketimiz tarafından sunulan eşya taşımacılığı alanında, Büyükçekmece bölgesinde ikamet eden elemanlarımız görevlendirilmekte, bu lokasyondaki hizmet sunduğumuz şahıs ve kurumlara Büyükçekmece araç parkımızda olan taşıtlarımız sevk edilmektedir.

Geçmiş tarzla eşya taşıma dönemi bu zamanda tasfiye olmuştur. Şimdilerde kaliteli anlamda evden eve nakliyat hizmetlerini zanaat edinmeyen nakliyat kurumlarına eşya taşıma hususunda istemde bulunulmamaktadır. Evden eve nakliyat işlerinde profesyonelleşmiş şirket personelimizin hepsi kendi özel görev dallarında son derece tecrübelidir. İfa ettiği misyonu kendi kişisel yeteneği biçimine indirgemiş elemanlarla kadrolaşmayı tercih eden organizasyonumuz için, müşterilerimize sunduğumuz servis farklılığı mühim derecede önemlidir.

Evden eve lojistik organizesinde ilk olarak ekspertiz işlemi yerine getirilmektedir. Raporlama aşaması ücretsiz yerine getirilir ve nakliye hizmetinin en önemli bölümlerinden biridir. Ekspertiz sürecinin titiz bir şekilde organize edilmesi, eşya taşıma süreçleri esnasında arıza meydana gelmesini önleyecektir. Sözü edilen gerekçeyle, raporlama faaliyetleri alanında vazifelendirdiğimiz personelimiz, mesleklerinde eğitimli şahıslardır.

İnceleme organizesi sayesinde ihtimal dahilindeki aksaklıklar önceden engellenebilmektedir.

Eksperlerimiz, ekspertiz hizmetleri gayesiyle evinize vardığı zaman, herşeyden önce evinizde mevcut olan eşya ve taşınacak malzemelerin kaplayacağı alanı ölçer ve gereken olacak taşıma vasıtasını tespit eder. Yağmur gibi iklimsel etkenlerden eşya ve malzemelerinizi muhafaza eden kapalı kasalı ve özel modellenmiş araçlarımız, bununla beraber güçlendirilmiş yay donanımıyla yüksek derecede korumalıdır. Çelik kasa kamyonlarımız bakımlı ve güvencelidir. Taşıtlarımızın periyodik bakımları sürekli olarak yapılır. Şoförlerimiz uzun yılların tecrübesine sahip ve ehliyetlidir.

Eksper personelimiz, en uygun nakil vasıtasıyla beraber gereken paketleme malzemeleri, istihdam edilecek ekip ve farklı önemli unsurları ekspertiz esnasında belirlemektedir. Eksper işlemi sonunda taşınacak yerin çevre koşulları incelenir ve lojistik planlaması hazırlanır. Raporlama hizmeti akabinde nakliyat sigortası hazırlanır.

Eşyaların paketlenmesi ve Nakliye aracına Yükleme

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat Hizmetleri konusunda deneyim kazanmış ekiplerimiz, taşınma meselesi için fazlasıyla ciddi bulunan paketleme işlemlerini kaliteli tarzla tamamlamaktadır. Söz konusu kalite çerçevesinde Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, kuruluşumuz mühim bir pozisyona sahiptir. Firmamızın sunduğu Büyükçekmece evden eve nakliyat fiyatları son derece uygundur. Evinizde bulunan eşyaların paketlenmesi, Eşya Taşıma servis işlemleri içerisinde öncelikle dikkat edilmesi gerekli olan aşamadır.

Hassas ya da değerli eşyalarınız adına kendine özgü ambalajlama yöntemleri geliştirilmiştir. Bilgisayar gibi beyaz eşya ve cihazlar için, kendine özgü balonlu ambalaj malzemeleri uygulanmaktadır. Büyük mobilyalar dikkatle korunaklanır. Monte hizmetleri için birikim sahibi kadromuz görevlendirilir. Eşya ve yüklerinizin hasar almaması düşüncesiyle değişik ambalajlama alternatifleri sunulmaktadır.

Asansör, dikkatle kurulur. Asansörün kurulacağı yere tam olarak dayanması ve taşıma bölümünün kolay bir biçimde çıkıp inmesi ve sallanmnaması gerekmektedir Asansörcümüz işinde deneyim sahibidir. Büyükçekmece asansörlü taşımacılık sayesinde kurumumuz, Büyükçekmece ve etrafındaki bölgede bulunan evinizde eşya ve yüklerinizi kısa bir zaman perspektifinde ve sağlam bir biçimde indirerek kamyon veya tıra yüklemekte ve benzer şekilde yukarıya çıkarmaktadır. Hacimli eşyaların ilk aşamada ambalajlanması ve indirilerek yüklenmesi önem taşır. Hacimli malzemeler mukavemetli olduğundan öncelikli istiflenir. Hassas ev eşyaları ve elektronik aygıtlar büyük möble ve beyaz eşyaların üzerlerine konumlandırılır.

Eşya ya da malzemelerinizin aynı biçimde nakledilecekleri eve konumlandırılmasıyla, ev taşıma işlemi genel çerçevede tamamlanmış olur. Ev içinde eşya ve malzemelerin konumlandırılması ve monte işlemlerinin yapılması hususunda uzman personelimiz vazife yapar. İstediğiniz taktirde eşyaların tamamen yerleşmesi işlemleri konusunda bayan personel görevlendirilmektedir.

İstanbul Büyükçekmece ya da civarında şehirlerarası evden eve nakliyat kapsamında da çalışma yapan organizasyonumuz, sözü edilen alandaki faaliyetlerinde eşya ve malzemeleriniz başka şehre gideceğinden dolayı kayda değer oranda daha dikkatli davranmaktadır.

» Büyükçekmece Şehirler Arası Nakliyat

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !