EVDEN EVE NAKLİYAT

Çatalca Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Çatalca evden eve nakliyat alanında icra ettiği yükümlülüğü kurumsal çerçevede özümsemiş olan firmamız, Çatalca'da güvenli nakliyat hizmetleri sağlamaktadır.

Çatalca ve yakınlarında işletmemiz tarafından yürütülen evden eve taşıma hizmetlerinde, Çatalca'da ikamet eden çalışanlarımız görevlendirilmekte, bu çevredeki müşterilerimize Çatalca araç parkında mevcut bulunan kamyon ve tırlarımız yönlendirilmektedir.

Daha öncelerde uygulanan metodlarla taşınma çağı bu zamanda kapanmıştır. Şu anki zamanda elit bir anlayışla evden eve nakliyat operasyonlarında ihtisaslaşamayan taşıma firmalarına ev taşıma hakkında istemde bulunulmamaktadır. Evden eve nakliyat yöntemlerinde deneyim sahibi olmuş şirket personelimizin tamamı kendi kişisel vazife alanlarında fazlasıyla tecrübelidir. İşini zanaat edinmiş kişilerle ekiplerini güçlendiren organizasyonumuz adına, hizmet sunduğumuz kurum ve şahısların firmamızdan memnuniyet duyması fazlasıyla önem arz eder.

Evden eve lojistik faaliyetlerinde herşeyden önce inceleme hizmetleri yerine getirilmektedir. Ekspertiz faaliyeti bedelsizdir ve taşıma işinin en önemli bölümlerinden biridir. İnceleme faaliyetlerinin dikkatli icra edilmesi, transfer faaliyetleri esnasında aksaklık meydana gelmesini enlelleyecektir. Sözü edilen sebeple, ekspertiz faaliyetlerinde vazife verdiğimiz personelimiz, mesleklerinde tecrübeli elemanlardır.

Raporlama hizmetleri ile aksaklıklara önceden engel olunabilmektedir.

Eksperlerimiz, inceleme işlemleri gayesiyle ev veya işyerinize vardığında, öncelikle evde bulunan eşyaların miktarını hesaplar ve gerekli olacak eşya taşıma aracını kararlaştırır. Yağmur benzeri dış olumsuzluklardan eşyalarınızı muhafaza eden kapalı kasalı ve hassas tasarlanmış eşya taşıma kamyonlarımız, bununla beraber kuvvetlendirilmiş esneme donanımlarıyla ciddi derecede korumalıdır. Çelik kasalı taşıma araçlarımız konforlu ve güvenlidir. Lojistik araçlarımızın bakım ve tamirleri devamlı olarak takip edilir. Sürücülerimiz deneyimlidir.

Eksper kadromuz, uygun taşıma vasıtasıyla beraber ihtiyaç olan paketleme öğeleri, görev verilecek personel ve diğer önemli gereksinimleri ekspertiz esnasında tespit etmektedir. Son aşamada bina civar durumu incelenir ve taşıma programı belirlenir. Eksper işlemi sonrasında eşya taşıma sigortası yapılır.

Paketleme ve Taşıma aracına İstifleme

Çatalca Evden Eve Nakliyat Organizasyonu hususunda deneyim kazanmış personelimiz, evden eve nakliyat konusu için fazlasıyla ciddi olan ambalajlama faaliyetlerini profesyonel tekniklerle tamamlamaktadır. Sözü edilen yüksek hizmet kalitesiyle Çatalca Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, teşekkülümüz ciddi bir konuma sahiptir. Firmamızın tariflendirdiği Çatalca evden eve nakliyat fiyatları son derece hesaplıdır. Ambalajlama, Eşya Taşıma servis kapsamı içerisinde öncelikle titizlik gösterilmesi icab eden unsurdur.

Kırılgan veya özel materyalleriniz için kendine özgü ambalajlama metodları uygulanmaktadır. Buzdolabı gibi evde bulunan makineler ve cihazlar için, özel balonlu paketleme naylonları tercih edilmektedir. Hacimli eşyalar özenle korunaklanır. Monte konusunda birikim sahibi personelimiz görevlendirilmektedir. Eşya ve yüklerinizin tahribat almaması düşüncesiyle en iyi paketleme alternatifleri sunulmaktadır.

Asansör tertibatı, itinayla kurulur. Taşıma asansörünün kurulacağı yere uygun bir şekilde dayanması ve taşıma alanının sağlam bir şekilde gidip gelmesi ve titrememesi şarttır Asansör operatörümüz bu hususta uzmandır. Çatalca asansörlü taşımacılık ile firmamız, Çatalca ve civarında olan ev veya ofisinizde tüm eşya ve materyalinizi küçük bir zaman içerisinde ve sağlam bir şekilde zemine indirerek araca istiflemekte ve aynı şekilde dairenize çıkarmaktadır. Büyük mobilyaların öncelikle ambalajlanması ve indirilerek istiflenmesi mühimdir. Ağır mobilyalar sağlam olduğundan alta istiflenir. Kırılgan eşyalar ağır möble ve beyaz eşyaların üstüne konumlandırılır.

Tüm eşyalarınızın önceki dairede olduğu şekilde nakledilecekleri daireye konumlandırılmasıyla, ev taşıma hizmeti genel olarak biter. Yeni evde taşınan malzemelerin belirlediğiiniz biçimde konumlandırılması ve montaj aşamasının yapılması hususunda deneyimli elemanlarımız görevlendirilir. İstendiğinde eşyalarınızın döşenmesi işlemleri hususunda bayan eleman vazifelendirilebilmektedir.

İstanbul Çatalca ya da etrafındaki bölgede uluslararası evden eve nakliyat sahasında da hizmet veren şirketimiz, sözü edilen konudaki organisazyonlarında eşyalarınız farklı şehre ulaştırılacağı için ciddi oranda daha titiz olmaktadır.

» Çatalca Şehirler Arası Nakliyat

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !