EVDEN EVE NAKLİYAT

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Çekmeköy evden eve nakliyat alanında icra ettiği sorumluluğu kurumsal anlamda içselleştiren organizasyonumuz, Çekmeköy'da güvenli nakliyat hizmetleri sunmaktadır.

Çekmeköy ile çevre ilçelerde kuruluşumuz tarafından icra edilen taşımacılık faaliyet alanında, Çekmeköy'da ikamet eden personelimiz görevlendirilmekte, bu bölgede bulunan müşterilerimize Çekmeköy otoparkımızda mevcut olan araçlarımız yöneltilmektedir.

Eskiden uygulanan metodlarla ev taşıma devri bu zamanda geçersiz durumdadır. Bugünkü Zaman Diliminde kaliteli kavramla evden eve nakliyat faaliyetlerinde branşlaşamayan taşıma firmaları, ev taşıma işlemlerinde tercih edilmemektedir. Evden eve nakliyat yöntemlerinde profesyonel olan firma çalışanlarımızın tümü kendi hususi vazife alanlarında kayda değer derecede tecrübe sahibidir. Görevini yetenek haline getirmiş kişilerle kadrolaşmayı önceliği durumuna getiren organizasyonumuz adına, hizmet verdiğimiz kişi ve kuruluşlara arz ettiğimiz hizmet standartları herşeyden çok mühimdir.

Evden eve taşıma operasyonlarında öncelikle raporlama faaliyeti yürütülmektedir. Raporlama programı ücretsizdir ve nakliye işinin en ciddi işlemlerinden birini meydana getirmektedir. Raporlama sürecinin dikkatlice organize edilmesi, nakil faaliyetleri boyunca aksaklık oluşmasını önleyecektir. Söz konusu nedenle, eksper hizmetlerinde vazifelendirdiğimiz elemanlarımız, işlerinde uzman şahıslardır.

Ekspertiz hizmeti ile aksaklıklar önceden engelleniyor.

Eksper kadromuz, inceleme hizmetleri amacıyla daire veya işyerinize ulaştığında, herşeyden önce evinizde olan eşya ve taşınacak tüm materyalin kaplayacağı hacmi ölçer ve gereken olacak taşıma kamyonunu saptar. Nem ve toz benzeri harici etkenlerden tüm eşyaları muhafaza eden çelik kasalı ve hususi dizayn nakliye kamyonlarımız, ayrıca kuvvetlendirilmiş yay donanımıyla ciddi derecede korumalıdır. Çelik kasa kamyonlarımız son model ve güvenlidir. Taşıtlarımızın bakım ve onarımları sürekli olarak yapılır. Sürücülerimiz tecrübelidir.

Eksperlerimiz, doğru lojistik vasıtasıyla beraber gereken paketleme unsurları, görevlendirilecek ekip ve farklı ciddi gereklilikleri ekspertiz esnasında belirlemektedir. Ekspertiz işlemi sonunda evin çevresel durumu incelenir ve nakliyat programı belirlenir. Raporlama aşaması sonrası teminat için sigorta poliçesi hazırlanır.

Eşyaların paketlenmesi ve Araca Yükleme

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Eylemleri konusunda deneyim sahibi olmuş personelimiz, eşya taşımacılığı meselesi için ciddi derecede ciddi olan paketleme işlemlerini uzman tarzla yapmaktadır. Söz konusu yüksek hizmet kalitesiyle Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, kurumumuz mühim bir pozisyona sahip bulunmaktadır. Firmamızın belirlediği Çekmeköy evden eve nakliyat fiyatları oldukça ekonomiktir. Paketleme, Eşya Taşıma hizmet faaliyetleri perspektifinde öncelikli olarak ciddiyet verilen işlemdir.

Hassas yahut kıymetli materyaller adına farklı paketleme usulleri geliştirilmiştir. Televizyon gibi ev makineleri ve cihazlar için, hususi balonlu naylonlar tercih edilmektedir. Geniş mobilyalar itinayla paketlenir. Monte işleri için deneyimli elemanlarımız görevlendirilir. Eşya ve yüklerinizin tahribat almaması gayesiyle değişik ambalajlama seçenekleri bulunmaktadır.

Asansör, özenli bir şekilde kurulmaktadır. Nakliyat asansörünün binaya tam olarak yanaşması ve eşya taşıma bölümünün akıcı bir şekilde gelip gitmesi ve sarsılmaması gereklidir Asansör operatörümüz işinde deneyimlidir. Çekmeköy asansörlü taşımacılık ile ekibimiz, Çekmeköy ve çevresinde bulunan evinizde tüm eşya ve materyalinizi kısa bir zaman perspektifinde ve güvenle indirerek nakil aracına yerleştirmekte ve benzer biçimde dairenize konumlandırmaktadır. Ağır eşyaların ilk aşamada ambalajlanması ve indirilerek yüklenmesi mühimdir. Ağır mobilyalar ve beyaz eşyalar sağlam olması nedeni ile öncelikli yerleştirilir. Kırılabilir eşyalar ağır eşyaların üzerine yerleştirilir.

Tüm eşya veya malzemelerinizin benzer biçimde nakledilecekleri daireye çıkarılmasıyla, eşya nakliyesi faaliyeti genel olarak tamamlanmış olur. Yeni evde taşınan materyallerin konumlandırılması ve montaj işlemlerinin tamamlanması hususunda deneyimli personelimiz vazife yapar. İstemde bulunulması durumunda eşyaların döşenmesi hizmeti için bayan eleman vazifelendirilmektedir.

İstanbul Çekmeköy ya da civarında uluslararası evden eve nakliyat alanında da hizmet veren organizasyonumuz, bu husustaki organisazyonlarında eşyalarınız diğer bir şehre gideceği için kayda değer oranda daha itinalı işlem yapmaktadır.

» Çekmeköy Şehirler Arası Nakliyat

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !