EVDEN EVE NAKLİYAT

Esenler Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Esenler evden eve nakliyat faaliyet alanında ifa ettiği misyonu kurumsal çerçevede özümsemiş olan firmamız, Esenler'da güvenilir nakliyecilik arz etmektedir.

Esenler ve yakınlarında kuruluşumuz tarafından sunulan eşya nakli hizmetlerinde, Esenler yakınlarında bulunan personelimiz görevlendirilmekte, bu çevredeki müşterilerimize Esenler alan otoparkımızda mevcut olan kamyon ve tırlarımız sevk edilmektedir.

Eskiden uygulanan tekniklerle ev taşıma devri bu zamanda fesholmuştur. Şimdiki dönemlerde kaliteli kavramla evden eve nakliyat eylemlerini asli sorumluluk biçimine indirgeyemeyen taşıma şirketlerine ev eşyalarının taşınması hususunda rağbet gösterilmemektedir. Evden eve nakliyat işlemlerinde profesyonelleşmiş firma çalışanlarımızın tümü kendi şahsi vazife dallarında son derece tecrübe sahibidir. İcra ettiği vazifeyi kendi kişisel yeteneği biçimine getirmiş kişilerle çalışan firmamız için, müşterilerimizin memnuniyeti kuvvetle önem taşır.

Eşya nakli faaliyetlerinde öncelikle raporlama programı yürütülmektedir. Ekspertiz faaliyeti ücretsiz neticelendirilir ve eşya taşıma hizmetinin en ciddi aşamalarından bir tanesini meydana getirir. Ekspertiz işlemlerinin titiz bir şekilde icra edilmesi, nakliye faaliyetleri esnasında arıza çıkmasını enlelleyecektir. Sözü edilen gerekçeyle, eksper faaliyetleri alanında görevlendirdiğimiz personelimiz, işlerinde tecrübeli şahıslardır.

Eksper hizmetleri ile ihtimal dahilindeki sorunlara önceden engel olunabilmektedir.

Eksper elemanlarımız, raporlama işlemleri nedeniyle adresinize vardığında, ilk aşamada eşyalarınızın miktarını ölçer ve gereken olan eşya taşıma kamyonunu kararlaştırır. Yağmur ve toz gibi havayla ilgili etkenlerden eşyalarınızı koruyan kapalı kasa ve kendine özgü modellenmiş taşıma kamyonlarımız, bununla birlikte kuvvetlendirilmiş esneme sistemleriye yüksek derecede korunaklıdır. Çelik kasalı taşıma araçlarımız konforlu ve güvenli araçlardır. Araçlarımızın bakımları daimi bir şekilde yapılır. Sürücülerimiz tecrübe sahibidir.

Eksper kadromuz, uygun taşıma aracıyla birlikte ihtiyaç duyulacak ambalajlama unsurları, görev verilecek personel ve farklı önemli unsurları ekspertiz esnasında belirlemektedir. Ekspertiz işlemi sonunda bina muhit koşulları incelenir ve lojistik planlaması belirlenir. Eksper işlemi sonrasında güvence amacıyla sigorta poliçesi hazırlanır.

Ambalajlama ve Nakil aracına Yükleme

Esenler Evden Eve Nakliyat İşlemleri hususunda deneyimli olan personelimiz, evden eve nakliyat hususunda fazlasıyla ehemmiyetli durumda bulunan ambalajlama hizmetlerini elit usullerle yapmaktadır. Sözü edilen hizmetlerle Esenler Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, teşekkülümüz ciddi bir konumdadır. Firmamızın arz ettiği Esenler evden eve nakliyat fiyatları oldukça ekonomiktir. Paketleme, Eşya Taşıma servis işlemleri içerisinde öncelikli olarak önem atfedilen işlemdir.

Hassas yahut değerli eşyalarınız için çeşitli paketleme yöntemleri geliştirilmiştir. Buzdolabı gibi beyaz eşya ve aygıtlar için, hususi balonlu ambalaj naylonları uygulanmaktadır. Hacimli eşyalar özenle sarılır. Monte konusunda deneyimli kadromuz görevlendirilir. Eşyalarınızın tahribat almaması adına çeşitli paketleme seçenekleri sunulmaktadır.

Asansör, dikkatle kurulmaktadır. Eşya taşıma asansörünün kurulacağı yere tam dayanması ve taşıyıcı bölümün akıcı bir biçimde çıkıp inmesi ve sarsılmaması zaruridir Asansör şoförümüz bu hususta deneyim sahibidir. Esenler asansörlü evden eve nakliye sayesinde işletmemiz, Esenler ve yakınlarında olan evinizde eşya ve yüklerinizi küçük bir zaman perspektifinde ve güvenle aşağıya indirerek araca istiflemekte ve benzer şekilde yukarıya konumlandırmaktadır. Hacimli möble ve beyaz eşyaların ilk aşamada paketlenmesi ve indirilerek istiflenmesi önem arz eder. Büyük eşyalar sağlam olması sebebi ile öncelikli konumlandırılır. Kırılgan eşyalar üstte bulunan kısımlara istiflenir.

Tüm eşya ya da malzemelerinizin önceki dairede yapıldığı gibi yeni eve çıkartılmasıyla, ev taşıma faaliyeti geniş çerçevede tamamlanır. Yeni mekanda ev eşyalarının belirlendiği biçimde konumlandırılması ve monte işlemlerinin tamamlanması için uzman ustalarımız çalışmaktadır. Talep edilmesi halinde taşınan malzemelerin döşenmesi işlemleri konusunda bayan personel temin edilmektedir.

İstanbul Esenler yahut çevre ilçelerde şehirler arası evden eve nakliyat sahasında da iş yapan organizasyonumuz, söz konusu alandaki hizmetlerinde eşya ve malzemeleriniz diğer bir uzak bölgeye ulaştırılacağı için çok daha titiz işlem yapmaktadır.

» Esenler Şehirler Arası Nakliyat

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !