EVDEN EVE NAKLİYAT

Esenyurt Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Esenyurt evden eve nakliyat hizmetlerinde ifa ettiği misyonu kurumsal çerçevede özümsemiş olan kuruluşumuz, Esenyurt'da emniyetli taşımacılık arz etmektedir.

Esenyurt yahut etrafındaki bölgede şirketimiz tarafından sunulan evden eve nakliye faaliyetleri alanında, Esenyurt yakınlarında bulunan personelimiz istihdam edilmekte, buradaki hizmet verdiğimiz kişi ve kurumlara Esenyurt otoparkımızda mevcut olan taşıtlarımız yöneltilmektedir.

Geçmişte uygulanan tarzla taşınma dönemi bu zamanda fesih olmuştur. Zamanımızda profesyonel anlamda evden eve nakliyat eylemlerinde ihtisaslaşamayan taşıma kuruluşlarına eşya taşıma konusunda ilgi duyulmamaktadır. Evden eve nakliyat hizmetlerinde birikim sahibi olmuş firma elemanlarımızın her bireyi kendi şahsi vazife sahalarında son derece tecrübelidir. Görevini içselleştirmiş bireylerle çalışan kuruluşumuz adına, müşteri memnuniyeti mühim derecede önemlidir.

Eşya transferi hizmetlerinde ilk olarak eksper faaliyetleri yürütülmektedir. İnceleme organizesi ücretsiz neticelendirilir ve taşımacılık hizmetinin en mühim bölümlerinden birini meydana getirmektedir. Raporlama organizesinin nitelikli olması, nakil süreçleri boyunca sıkıntı meydana gelmesini enlelleyecektir. Bu gerekçeyle, ekspertiz faaliyetleri alanında görevlendirdiğimiz personelimiz, işlerinde uzman elemanlardır.

İnceleme işlemleri ile ihtimal dahilindeki sıkıntılar önceden önlenebilmektedir.

Eksperlerimiz, inceleme faaliyetleri için adresinize ulaştığında, herşeyden önce eşyalarınızın miktarını hesaplar ve lüzumlu olan olan kapalı kasa aracı belirler. Yağmur ve toz gibi iklimsel olumsuzluklardan eşyalarınızı muhafaza eden çelik kasa ve özel dizayn kamyonlarımız, aynı zamanda güçlendirilmiş esneklik donanımlarıyla fazlasıyla güvenlidir. Kapalı kasalı araçlarımız konforlu ve güvenlidir. Taşıtlarımızın bakımları sürekli olarak takip edilir. Sürücülerimiz tecrübe sahibidir.

Eksperlerimiz, en uygun nakliye vasıtasıyla beraber ihtiyaç duyulacak paketleme bileşenleri, istihdam edilecek ekip ve diğer ciddi unsurları ekspertiz esnasında tespit etmektedir. Eksper işlemi sonunda bina çevre koşulları saptanır ve taşıma planlaması yapılır. Ekspertiz hizmeti sonrası güvence amacıyla sigorta poliçesi hazırlanır.

Ambalajlama ve Araca Yükleme

Esenyurt Evden Eve Nakliyat İşlemleri hakkında tecrübe sahibi olmuş eleman kadromuz, eşya taşıma işlemlerinde yüksek derecede mühim durumda bulunan ambalajlama hizmetlerini uzman bir tarzla yerine getirmektedir. Sözü edilen kalite perspektifinde Esenyurt Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, kurumumuz önemli bir pozisyona sahip bulunmaktadır. Kuruluşumuzun tanımladığı Esenyurt evden eve nakliyat fiyatları oldukça ekonomiktir. Ambalajlama, Eşya Taşıma hizmet aşamaları perspektifinde en mühim noktadır.

Narin yahut hususi malzemeleriniz adına özel paketleme metodları geliştirilmiştir. Çamaşır makinesi gibi elektronik eşyalar ve aygıtlar için, kendine özgü ambalaj öğeleri kullanılmaktadır. Hacimli mobilyalar itinayla sarılır. Montaj konusunda birikim sahibi elemanlarımız görevlendirilir. Evde bulunan eşyaların tahribat almaması düşüncesiyle en iyi paketleme seçenekleri sunulmaktadır.

Asansörler, özenli bir şekilde kurulur. Nakliyat asansörünün kurulacağı yere tam yaslanması ve taşıyıcı bölümün düzgün bir halde gelip gitmesi ve sarsılmaması zorunludur Asansörcümüz alanında tecrübe sahibidir. Esenyurt asansörlü taşımacılık hizmetleriyle firmamız, Esenyurt ve etrafındaki bölgede olan daire yada işyerinizde tüm eşya ve malzemelerinizi kısa zamanda ve sağlam bir şekilde indirerek nakliye aracına yerleştirmekte ve benzer biçimde daireye çıkarmaktadır. Ağır eşyaların öncelikle paketlenmesi ve aşağıya indirilerek yüklenmesi mühimdir. Hacimli eşyalar mukavemetli olduğundan öncelikli istiflenir. Kırılabilir eşyalar üstte olan bölümlere konumlandırılır.

Eşya ya da malzemelerinizin aynı şekilde taşınılacak eve çıkartılmasıyla, eşya nakliyesi işlemleri genel çerçevede tamamlanır. Ev içinde eşyaların konumlandırılması ve montaj işlerinin yapılması için deneyimli ustalarımız vazifelendirilir. İstendiğinde taşınan malzemelerin döşenmesi hizmeti hususunda bayan eleman temin edilmektedir.

İstanbul Esenyurt veya etrafındaki bölgede şehirler arası evden eve nakliyat kapsamında da etkinlik gösteren şirketimiz, sözü edilen alandaki işlemlerinde eşya ve malzemeleriniz başka uzak bölgeye sevk edileceği için kayda değer oranda daha itinalı davranmaktadır.

» Esenyurt Şehirler Arası Nakliyat

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !