EVDEN EVE NAKLİYAT

Eyüp Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Eyüp evden eve nakliyat faaliyet alanında icra ettiği yükümlülüğü kurumsal uzmanlığı haline getiren firmamız, Eyüp'da emniyetli nakliyecilik sağlamaktadır.

Eyüp ve çevre ilçelerde şirketimizce sunulan taşımacılık kapsamında, Eyüp çevresinde bulunan personelimiz istihdam edilmekte, bu bölgedeki müşterilerimize Eyüp araç parkımızda mevcut bulunan nakliye vasıtalarımız sevk edilmektedir.

Eskiden uygulanan tarzla ev eşyalarının taşınması çağı bu zamanda tasfiye olmuştur. Bu zamanlarda elit anlamla evden eve nakliyat operasyonlarını asli sorumluluk biçimine indirgeyemeyen taşıma kurumlarına ev eşyalarının taşınması hususunda itibar edilmemektedir. Evden eve nakliyat faaliyetlerinde birikimli olan kurum kadromuzun tüm bireyleri kendi özel sorumluluk dallarında oldukça potansiyel sahibidir. Görevini içselleştirmiş şahıslarla kadrolaşmayı önceliği durumuna getiren kuruluşumuz adına, hizmet verdiğimiz kurum ve şahısların memnuniyeti oldukça fazla önemlidir.

Eşya taşımacılığı işlemlerinde herşeyden önce eksper faaliyeti uygulanmaktadır. Raporlama faaliyeti ücretsizdir ve nakliyat işinin en ciddi aşamalarından birini meydana getirmektedir. Raporlama organizesinin dikkatli icra edilmesi, nakliye süreçleri sırasında aksaklık çıkmasını enlelleyecektir. Söz konusu gerekçeyle, ekspertiz hizmetlerinde görev yapan kadromuz, alanında uzman şahıslardır.

Raporlama işlemleri sayesinde sıkıntılar meydana gelmeden engellenebilmektedir.

Eksperlerimiz, inceleme işlemleri gayesiyle adresinize ulaştığı zaman, öncelikle evinizde mevcut olan eşyaların miktarını ölçer ve lüzumlu olan olan çelik kasa nakliyat vasıtasını kararlaştırır. Yağış benzeri harici olumsuzluklardan eşyaları koruyan çelik kasalı ve hassas modellenmiş kamyonlarımız, ayrıca mukavemeti artırılmış yay sistemleriye uç noktada güvencelidir. Kapalı kasa kamyonlarımız yüksek model ve güvencelidir. Araçlarımızın bakımları sürekli olarak yapılır. Şoförlerimiz tecrübe sahibidir.

Eksperlerimiz, en uygun nakliye vasıtasıyla beraber gereken paketleme malzemeleri, görev verilecek elemanlar ve farklı mühim unsurları ekspertiz esnasında tespit etmektedir. Son aşamada bina muhit koşulları incelenir ve taşıma programı yapılır. Ekspertiz işlemi sonrası nakliyat sigortası hazırlanır.

Eşyaların paketlenmesi ve Araca İstif

Eyüp Evden Eve Nakliyat İşlemleri konusunda tecrübe kazanmış elemanlarımız, eşya taşımacılığı konusu için fazlasıyla önemli durumda bulunan ambalajlama faaliyetlerini elit usullerle sonuçlandırmaktadır. Bu kaliteyle Eyüp Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, şirketimiz önemli bir pozisyona sahip bulunmaktadır. İşletmemizin belirlediği Eyüp evden eve nakliyat fiyatları son derece ekonomiktir. Ambalajlama, Evden Eve Taşımacılık servis kapsamı içerisinde en çok dikkat edilmesi gerekli olan aşamadır.

Kırılması muhtemel ya da kıymetli materyaller için çeşitli ambalajlama metodları uygulanmaktadır. Beyaz eşyalar gibi beyaz eşya ve cihazlar için, farklı baloncuklu naylonlar tercih edilmektedir. Hacimli mobilyalar itinayla korunaklanır. Monte hizmetleri için deneyim sahibi elemanlarımız görevlendirilmektedir. Eşya ve yüklerinizin hasar görmemesi amacıyla çeşitli paketleme seçenekleri bulunmaktadır.

Asansör, itinayla kurulmaktadır. Asansör aracının duvara düzgün bir şekilde yaslanması ve eşya taşıma bölümünün kolay bir biçimde gelip gitmesi ve sarsılmaması zaruridir Asansör aracımızın şoförü bu konu hakkında uzmandır. Eyüp asansörlü taşımacılık hizmetleriyle işletmemiz, Eyüp ve çevresinde olan evinizde tüm eşya ve malzemelerinizi küçük bir zaman içerisinde ve emniyetle zemine indirerek nakliyat aracına yüklemekte ve aynı biçimde evinize konumlandırmaktadır. Ağır möble ve beyaz eşyaların öncelikle paketlenmesi ve zemine indirilerek yüklenmesi önemlidir. Büyük mobilya ve beyaz eşyalar mukavemetli olduğu için öncelikli yerleştirilir. Kırılabilir ev eşyaları ve cihazlar büyük eşyaların üstüne istiflenir.

Tüm eşya ve malzemelerinizin getirildikleri dairede yapıldığı gibi nakledilecekleri daireye konumlandırılmasıyla, eşya nakli hizmeti geniş çerçevede tamamlanır. Yeni evde eşyaların konumlandırılması ve monte işlerinin tamamlanması için tecrübeli ustalarımız çalışmaktadır. İstendiğinde eşya ve malzemelerin döşenmesi işlemi hususunda bayan eleman vazifelendirilebilmektedir.

İstanbul Eyüp veya çevre semtlerde şehirler arası evden eve nakliyat alanında da hizmet sunan işletmemiz, bu konudaki organisazyonlarında eşya ve yükleriniz başka uzak bölgeye sevk edileceğinden dolayı ciddi oranda daha dikkatli hareket etmektedir.

» Eyüp Şehirler Arası Nakliyat

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !