EVDEN EVE NAKLİYAT

Fatih Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Fatih evden eve nakliyat alanında ifa ettiği sorumluluğu kurumsal uzmanlığı haline getiren kuruluşumuz, Fatih'da emniyetli taşımacılık vermektedir.

Fatih ile civarında firmamızca yürütülen evden eve taşımacılık alanında, Fatih yakınlarında bulunan çalışanlarımız istihdam edilmekte, bu bölgede olan müşterilerimize Fatih bölge otoparkımızda mevcut olan taşıma vasıtalarımız yönlendirilmektedir.

Eskiden uygulanan metodlarla ev taşıma dönemi artık fesholmuştur. Bu çağda kaliteli çözümlerle evden eve nakliyat eylemlerinde gelişemeyen taşıma organizasyonlarına ev taşıma konusunda rağbet edilmemektedir. Evden eve nakliyat aşamalarında uzman olan firma elemanlarımızın tümü kendi kişisel sorumluluk sahalarında fazlasıyla tecrübe sahibidir. İşini içselleştirmiş kişilerle kadrosunu güçlendiren teşekkülümüz için, müşterilerimizin hizmet sunumumuzdan memnuniyet duyması son derece önem taşır.

Eşya nakliye organizesinde öncelikle eksper hizmetleri icra edilmektedir. Eksper hizmetleri ücretsizdir ve eşya taşımacılığı hizmetinin en ciddi bölümlerinden biridir. Raporlama hizmetinin kaliteli sunulması, transfer faaliyetleri sırasında aksaklık oluşmasını önleyecektir. Söz konusu nedenden ötürü, inceleme hizmetlerinde görevlendirdiğimiz kadromuz, mesleğinde uzman şahıslardır.

İnceleme işlemleri ile aksaklıklara meydana gelmeden engel olunabilmektedir.

Eksper personelimiz, ekspertiz faaliyetleri gayesiyle adresinize ulaştığında, herşeyden önce eşyalarınızın miktarını ölçer ve gerekli olan çelik kasalı nakliyat vasıtasını kararlaştırır. Yağmur gibi dış etkenlerden tüm eşyaları koruyan çelik kasa ve hususi dizayn kamyonlarımız, aynı zamanda güçlendirilmiş yay donanımlarıyla yüksek derecede güvenlidir. Kapalı kasa araçlarımız konforlu ve güvenli araçlardır. Araçlarımızın periyodik bakımları devamlı olarak yapılır. Araç operatörlerimiz deneyimlidir.

Eksperlerimiz, en uygun nakliye vasıtasıyla birlikte gereken paketleme bileşenleri, görevlendirilecek elemanlar ve diğer mühim unsurları inceleme sırasında tespit etmektedir. Son olarak evin çevre koşulları saptanır ve nakliyat planlaması hazırlanır. Ekspertiz aşaması sonrası sigortalama işlemi gerçekleşir.

Eşyaların paketlenmesi ve Eşya taşıma aracına İstifleme

Fatih Evden Eve Nakliyat Eylemleri hususunda profesyonel olan eleman kadromuz, evden eve nakliyat hususunda uç noktada ciddi olan paketleme hizmetlerini uzman bir tarzla sonuçlandırmaktadır. Sözü edilen hizmetlerle Fatih Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, şirketimiz ciddi bir mevkiye sahip bulunmaktadır. Şirketimizin arz ettiği Fatih evden eve nakliyat fiyatları oldukça uygundur. Paketleme, Eşya Taşıma servis faaliyetleri içerisinde en ciddi aşamadır.

Hassas ve özel malzemeler için özel ambalajlama yöntemleri uygulanmaktadır. Bulaşık makinesi gibi beyaz eşya ve aygıtlar için, hususi baloncuklu naylonlar tercih edilmektedir. Hacimli mobilyalar dikkatle sarılır. Montaj hizmetleri için deneyim sahibi çalışanlarımız görevlendirilir. Eşya ve yüklerinizin ziyan görmemesi düşüncesiyle eşya türlerine göre farklılaşan paketleme alternatifleri bulunmaktadır.

Eşya taşıma asansörleri, itinayla kurulmaktadır. Eşya taşıma asansörünün kurulacağı yere tam dayanması ve taşıyıcı bölümün doğru bir halde inip çıkması ve sallanmnaması mecburidir Asansör operatörümüz mesleğinde uzmandır. Fatih asansörlü evden eve nakliye hizmetleriyle şirketimiz, Fatih ve civarında olan daire yada ofisinizde eşyalarınızı az bir zaman perspektifinde ve emniyetle aşağıya indirerek araca yerleştirmekte ve benzer biçimde daireye çıkarmaktadır. Büyük mobilyaların ilk aşamada ambalajlanması ve indirilerek istiflenmesi mühimdir. Hacimli eşyalar mukavemetli olduğu için alt bölüme yerleştirilir. Kırılabilir eşyalar daha üst kısımlara istiflenir.

Eşyalarınızın önceki evde yapıldığı biçimde taşınacağınız eve konumlandırılmasıyla, eşya nakli işlemleri geniş kapsamda biter. Yeni mekanda eşya ve malzemelerin yerleştirilmesi ve montaj aşamasının yapılması konusunda uzman ustalarımız görev yapmaktadır. İstediğiniz taktirde taşınan malzemelerin döşenmesi işlemi konusunda bayan eleman temin edilmektedir.

İstanbul Fatih yahut civarında şehirlerarası evden eve nakliyat alanında da çalışma yapan kuruluşumuz, bu alandaki hizmetlerinde eşyalarınız diğer bir şehre gideceğinden dolayı ciddi oranda daha titiz hareket etmektedir.

» Fatih Şehirler Arası Nakliyat

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !