EVDEN EVE NAKLİYAT

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat alanında icra ettiği sorumluluğu kurumsal karakteri durumuna getiren kuruluşumuz, Gaziosmanpaşa'da emniyetli nakliyecilik sunmaktadır.

Gaziosmanpaşa ve çevre ilçelerde kuruluşumuzca yürütülen eşya transferi hizmetlerinde, Gaziosmanpaşa bölgesinde bulunan çalışanlarımız istihdam edilmekte, buradaki taşıma işlerini yaptığımız şahıs ve kuruluşlara Gaziosmanpaşa araç parkında mevcut bulunan taşıtlarımız sevk edilmektedir.

Geçmiş metodlarla ev eşyalarının taşınması çağı bu zamanda işlevini kaybetmiştir. Bu devirlerde profesyonel kavramla evden eve nakliyat operasyonlarını zanaat edinmeyen nakliye firmaları, eşya taşıma hususunda rağbet görmemektedir. Evden eve nakliyat aşamalarında birikim sahibi olmuş şirket elemanlarımızın tüm bireyleri kendi vazife dallarında önemli derecede tecrübe sahibidir. İcra ettiği vazifeyi adeta beceri edinmiş elemanlarla kadrosunu güçlü bir duruma getirmiş durumda olan kuruluşumuz için, hizmet verdiğimiz kuruluş ve kişilerin memnuniyeti ciddi derecede mühimdir.

Evden eve nakliyat organizesinde öncelikle inceleme faaliyeti yürütülmektedir. İnceleme faaliyetleri ücretsiz yapılır ve nakliyat hizmetinin en mühim işlemlerinden birini oluşturmaktadır. İnceleme organizesinin titiz bir biçimde organize edilmesi, eşya taşıma faaliyetleri boyunca sorun oluşmasını önleyecektir. Söz konusu nedenle, ekspertiz işlemlerinde vazife yapan kadromuz, alanında eğitimli elemanlardır.

Ekspertiz işlemleri sayesinde olası aksaklıklara önceden tedbir alınabilmektedir.

Eksperlerimiz, ekspertiz hizmetleri gayesiyle adresinize geldiğinde, öncelikle evde mevcut olan eşyaların miktarını hesaplar ve gerekli olan nakliye kamyonunu saptar. Isı ve nem gibi iklimsel durumlardan eşyaları koruyan çelik kasa ve özel modellenmiş kamyonlarımız, ayrıca güçlendirilmiş sarsıntı engelleyici sistemleriye fazlasıyla korumalıdır. Çelik kasalı taşıma araçlarımız bakımlı ve güvencelidir. Araçlarımızın bakım ve onarımları daimi bir şekilde takip edilir. Sürücülerimiz tecrübe sahibidir.

Eksper çalışanlarımız, uygun nakliyat aracıyla birlikte ihtiyaç olacak ambalajlama unsurları, görevlendirilecek ekip ve diğer önemli unsurları ekspertiz esnasında belirlemektedir. Son olarak evin civar durumu göz önünde bulundurulur ve lojistik programı yapılır. Eksper aşaması sonrasında sigortalama işlemi gerçekleşir.

Paketleme ve Araca İstif

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat Faaliyetleri hakkında eğitimli durumda bulunan elemanlarımız, taşınma konusunda ciddiyetle önem barındıran ambalajlama faaliyetlerini profesyonel bir tarzla sonuca ulaştırmaktadır. Bu kaliteyle Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, teşekkülümüz ciddi bir yere sahip bulunmaktadır. Şirketimizin sunduğu Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat fiyatları oldukça ekonomiktir. Tüm eşyaların ambalajlanması, Evden Eve Nakliye servis ağı perspektifinde en çok titizlik gösterilmesi icab eden unsurdur.

Kırılgan ya da değerli malzemeleriniz adına ayrıntılı ambalajlama yöntemleri geliştirilmiştir. Bilgisayar gibi ev makineleri ve aygıtlar için, özel baloncuklu ambalaj naylonları kullanılmaktadır. Hacimli malzemeler özenle sarılır. Monte konusunda uzman personelimiz görevlendirilmektedir. Eşya ve yüklerinizin hasar almaması gayesiyle en iyi ambalajlama alternatifleri sunulmaktadır.

Asansör tertibatı, itinayla kurulur. Taşıma asansörünün balkona doğru bir biçimde yanaşması ve yük bölümünün dengeli bir halde inip çıkması ve zorlanmaması zorunludur Asansör şoförümüz mesleğinde tecrübelidir. Gaziosmanpaşa asansörlü evden eve taşımacılık ile firmamız, Gaziosmanpaşa ve çevresinde olan dairenizde eşyalarınızı kısa zamanda ve sağlam bir halde indirerek kamyon veya tıra istiflemekte ve benzer biçimde daireye konumlandırmaktadır. Büyük mobilyaların ilk aşamada ambalajlanması ve aracın yakınına indirilerek istiflenmesi mühimdir. Ağır malzemeler dayanıklı olduğundan alt kısma yerleştirilir. Kırılabilir eşyalar nispeten üst kısımlara istiflenir.

Eşyaların aynı biçimde taşınacağınız eve konumlandırılmasıyla, eşya nakliyesi işlemi genel anlamda tamamlanmış olur. Ev içinde eşyaların belirlediğiiniz şekilde yerleştirilmesi ve monte aşamasının tamamlanması konusunda tecrübeli elemanlarımız vazife yapar. İstendiğinde eşyalarınızın döşenmesi işlemi hususunda bayan eleman vazifelendirilebilmektedir.

İstanbul Gaziosmanpaşa yahut çevresinde şehirlerarası evden eve nakliyat alanında da hizmet sunan kurumumuz, bu konudaki organisazyonlarında eşya ve yükleriniz başka şehre sevk edileceği için çok daha tedbirli olmaktadır.

» Gaziosmanpaşa Şehirler Arası Nakliyat

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !