EVDEN EVE NAKLİYAT

Güngören Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Güngören evden eve nakliyat faaliyetlerinde ifa ettiği sorumluluğu kurumsal bir kalıpta özümsemiş olan firmamız, Güngören'da emniyetli nakliyecilik vermektedir.

Güngören yahut etrafındaki bölgede şirketimizce icra edilen eşya nakliyesi hizmetlerinde, Güngören'da ikamet eden personelimiz istihdam edilmekte, buradaki müşterilerimize Güngören otoparkımızda bulunan kamyon ve tırlarımız yönlendirilmektedir.

Eski usullerle ev taşıma çağı bu zamanda tasfiye olmuştur. Çağımız şartlarında profesyonel bir anlayışla evden eve nakliyat operasyonlarında ustalaşamayan nakliye organizasyonları, eşya taşıma konusunda tercih edilmemektedir. Evden eve nakliyat hizmetlerinde profesyonelleşmiş firma çalışanlarımızın hepsi kendi vazife alanlarında son derece potansiyel sahibidir. İfa ettiği yükümlülüğü hüner edinmiş elemanlarla kadrolaşmayı tercih eden kurumumuz için, müşterilerimizin memnuniyeti mühim derecede önem taşır.

Eşya nakliye işlemlerinde ilk olarak raporlama hizmetleri yerine getirilmektedir. Ekspertiz hizmetleri bedelsiz yapılmaktadır ve eşya taşımacılığı işinin en önemli kısımlarından birini oluşturmaktadır. Ekspertiz faaliyetlerinin titiz bir biçimde icra edilmesi, nakil faaliyetleri süresince aksaklık olmasını enlelleyecektir. Sözü edilen nedenle, raporlama işlemlerinde görevlendirdiğimiz kadromuz, mesleklerinde birikimli şahıslardır.

İnceleme hizmetleri ile aksaklıklar meydana gelmeden engellenebilmektedir.

Eksperlerimiz, ekspertiz hizmetleri amacıyla daire veya büronuza geldiğinde, herşeyden önce evde mevcut olan tüm eşyaların miktarını ölçer ve gereken olan transfer kamyonunu belirler. Yağış benzeri iklimsel durumlardan eşyalarınızı muhafaza eden kapalı kasa ve özel dizayn kamyonlarımız, bununla birlikte kuvvetlendirilmiş süspansiyon donanımıyla uç noktada güvenlidir. Çelik kasalı araçlarımız bakımlı ve güvenlidir. Araçlarımızın periyodik bakımları sürekli olarak takip edilir. Araç operatörlerimiz deneyimlidir.

Eksper personelimiz, en uygun lojistik vasıtasıyla beraber gereken paketleme materyali, görev verilecek kadro ve başka mühim gereklilikleri ekspertiz sırasında belirlemektedir. Son aşamada taşınacak yerin civar durumu saptanır ve lojistik programı belirlenir. Raporlama hizmeti akabinde nakliyat sigortası yapılır.

Paketleme ve Araca Yükleme

Güngören Evden Eve Nakliyat İşlemleri konusunda birikim sahibi olmuş ekiplerimiz, taşınma hususunda fazlasıyla mühim olan ambalajlama faaliyetlerini profesyonel usullerle sonuçlandırmaktadır. Söz konusu hizmetlerle Güngören Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, organizasyonumuz mühim bir pozisyona sahip bulunmaktadır. Şirketimizin tariflendirdiği Güngören evden eve nakliyat fiyatları oldukça uygundur. Paketleme, Eşya Taşıma hizmet işlemleri içerisinde en ciddi aşamadır.

Kırılgan veya özel eşyalar adına kendine özgü ambalajlama usulleri geliştirilmiştir. Televizyon gibi evde bulunan makineler ve cihazlar için, özel patpat paketleme naylonları tercih edilmektedir. Büyük malzemeler itinayla paketlenir. Monte hizmetleri için deneyim sahibi elemanlarımız görevlendirilir. Eşyalarınızın tahribat almaması amacıyla farklı ambalajlama alternatifleri bulunmaktadır.

Asansör, özenli bir şekilde kurulur. Asansörün balkona doğru bir şekilde yanaşması ve taşıyıcı bölümün sağlam bir halde gidip gelmesi ve sallanmnaması zaruridir Asansör şoförümüz işinde deneyimlidir. Güngören asansörlü nakliye sayesinde firmamız, Güngören ve çevresinde bulunan evinizde tüm eşya ve malzemelerinizi kısa zamanda ve emniyetle indirerek araca istiflemekte ve aynı biçimde daireye çıkarmaktadır. Ağır eşyaların öncelikle paketlenmesi ve aracın yakınına indirilerek istiflenmesi mühimdir. Ağır eşyalar mukavemetli olması nedeni ile alta konumlandırılır. Hassas eşyalar hacimli mobilyaların üzerine yerleştirilir.

Tüm eşyaların benzer biçimde nakledilecekleri daireye çıkartılmasıyla, eşya taşıma hizmeti genel çerçevede biter. Yeni evde taşınan materyallerin yerleştirilmesi ve montaj aşamasının yapılması konusunda özel personelimiz vazife yapmaktadır. Tercih edilmesi halinde taşınan malzemelerin döşenmesi işlemleri konusunda bayan eleman vazifelendirilebilmektedir.

İstanbul Güngören veya çevre semtlerde uluslararası evden eve nakliyat sahasında da çalışma yapan işletmemiz, sözü edilen alandaki faaliyetlerinde eşyalarınız başka şehre gideceğinden dolayı çok daha dikkatli hareket etmektedir.

» Güngören Şehirler Arası Nakliyat

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !