EVDEN EVE NAKLİYAT

İstanbul Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerinde ifa ettiği sorumluluğu kurumsal karakteri durumuna getiren kuruluşumuz, İstanbul'da emniyetli nakliyat hizmetleri arz etmektedir.

Eski tarzla ev eşyalarının taşınması devri bu zamanda işlevsiz kalmıştır. Günümüzde elit kavramla evden eve nakliyat işlerini meslek edinmeyen nakliyat firmaları, eşya taşıma hizmetlerimizde tercih edilmemektedir. Evden eve nakliyat aşamalarında birikimli olan şirket elemanlarımızın her bireyi kendi kişisel sorumluluk dallarında son derece tecrübelidir. İfa ettiği misyonu kendi kişisel uzmanlığı durumuna getirmiş kişilerle kadrosunu sağlamlaştıran şirketimiz için, müşteri memnuniyeti kayda değer oranda mühimdir.

Eşya nakliye işlemlerinde herşeyden önce inceleme programı uygulanmaktadır. Eksper işlemi ücretsizdir ve eşya taşıma hizmetinin en önemli bölümlerinden bir tanesini meydana getirmektedir. Eksper işlemlerinin kaliteli sunulması, nakliye süreçleri esnasında problem olmasını enlelleyecektir. Söz konusu sebeple, raporlama hizmetlerinde görevlendirdiğimiz elemanlarımız, mesleğinde tecrübeli şahıslardır.

Ekspertiz organizesi sayesinde sorunlara meydana gelmeden engel olunabilmektedir.

Eksperlerimiz, raporlama hizmetleri için daire veya ofisinize ulaştığında, öncelikle eşyalarınızın kaplayacağı hacmi hesaplar ve gerekli olan taşıma aracını tespit eder. Yağış benzeri harici olumsuzluklardan eşya ve malzemelerinizi koruyan çelik kasa ve hususi tasarlanmış taşıma araçlarımız, bununla beraber güçlendirilmiş yay donanımlarıyla ciddi derecede güvencelidir. Kapalı kasa araçlarımız bakımlı ve güvencelidir. Transfer araçlarımızın periyodik bakımları devamlı olarak takip edilir. Araç operatörlerimiz tecrübe sahibidir.

Eksperlerimiz, doğru eşya taşıma kamyonuyla birlikte lüzumlu olan ambalajlama materyali, istihdam edilecek ekip ve diğer önemli unsurları ekspertiz esnasında belirlemektedir. Raporlama işlemi bitiminde bina civar koşulları göz önünde bulundurulur ve transfer planlaması hazırlanır. İnceleme aşaması sonrasında taşıma sigortası yapılır.

Paketleme ve Araca Yükleme

İstanbul Evden Eve Nakliyat Etkinlikleri konusunda tecrübeli durumda bulunan ekiplerimiz, evden eve nakliyat işlemlerinde fazlasıyla ehemmiyetli durumda bulunan paketleme işlerini elit tarzla tamamlamaktadır. Sözü edilen kalite perspektifinde İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, kurumumuz öncü bir mevkidedir. Kurumumuzun tariflendirdiği İstanbul evden eve nakliyat fiyatları oldukça hesaplıdır. Ambalajlama, Evden Eve Nakliye servis aşamaları arasında en önemli aşamadır.

Kırılgan yahut hususi materyaller adına çeşitli ambalajlama usulleri uygulanmaktadır. Televizyon gibi ev makineleri ve cihazlar için, farklı paketleme unsurları kullanılmaktadır. Ağır mobilyalar itinayla paketlenir. Monte konusunda deneyim sahibi kadromuz bulunmaktadır. Eşyalarınızın hasar almaması için farklı paketleme opsiyonları sunulmaktadır.

Asansör, özenle kurulur. Nakliyat asansörünün duvara düzgün bir şekilde yanaşması ve taşıma bölümünün sağlam bir şekilde çıkıp inmesi ve zorlanmaması mecburidir Asansör aracımızın kullanıcısı alanında birikim sahibidir. İstanbul asansörlü nakliye sayesinde işletmemiz, İstanbul ve çevresinde olan dairenizde eşya ve yüklerinizi kısa bir zaman perspektifinde ve sağlam bir biçimde indirerek eşya taşıma aracına yerleştirmekte ve aynı şekilde dairenize çıkarmaktadır. Hacimli eşyaların diğerlerinden önce ambalajlanması ve taşıma aracının yanına indirilerek yüklenmesi önem arz eder. Büyük eşyalar sağlam olduğundan alta konumlandırılır. Hassas malzemeler üstlerde olan kısımlara yerleştirilir.

Tüm eşya veya malzemelerin önceki yerde olduğu biçimde taşınılacak eve çıkartılmasıyla, eşya nakli hizmeti genel çerçevede tamamlanmış olur. Yeni evde ev eşyalarının konumlandırılması ve monte aşamasının yapılması için uzman personelimiz vazife yapar. Talep edilmesi durumunda eşyaların döşenmesi işlemleri konusunda bayan eleman görevlendirilebilmektedir.

İstanbul ile etrafındaki bölgede uluslararası evden eve nakliyat kapsamında da hizmet veren şirketimiz, bu alandaki organisazyonlarında eşya ve malzemeleriniz diğer bir uzak bölgeye sevk edileceğinden dolayı kayda değer oranda daha itinalı davranmaktadır.

» istanbul Şehirler Arası Nakliyat

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !