EVDEN EVE NAKLİYAT

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Kadıköy evden eve nakliyat alanında ifa ettiği sorumluluğu kurumsal çerçevede içselleştiren firmamız, Kadıköy'da güvenilir nakliyecilik sağlamaktadır.

Kadıköy ve çevresinde kurumumuzca icra edilen eşya nakliyesi kapsamında, Kadıköy'da ikamet eden çalışanlarımız istihdam edilmekte, buradaki hizmet sunduğumuz şahıs ve kurumlara Kadıköy bölge araç parkında mevcut olan kamyon ve tırlarımız yönlendirilmektedir.

Geçmiş usullerle ev taşıma çağı bu zamanda tasfiye olmuştur. Bu dönemlerde elit anlamla evden eve nakliyat eylemlerini içselleştiremeyen taşımacılık kurumları, ev taşıma hususunda tercih edilmemektedir. Evden eve nakliyat süreçlerinde deneyim kazanmış firma çalışanlarımızın tüm bireyleri kendi sorumluluk sahalarında oldukça potansiyel sahibidir. İşini içselleştirmiş elemanlarla kadrolaşmayı önceliği durumuna getiren kuruluşumuz için, hizmet verdiğimiz şahıs ve kurumlara sunduğumuz hizmet sınıfı fazlasıyla önem taşır.

Evden eve taşımacılık hizmetlerinde ilk olarak eksper hizmetleri yürütülmektedir. Raporlama işlemi bedelsizdir ve nakliyat işinin en ciddi kısımlarından biridir. Eksper faaliyetlerinin titiz bir biçimde organize edilmesi, eşya taşıma süreçleri süresince arıza çıkmasını enlelleyecektir. Bu sebeple, inceleme hizmetlerinde vazifelendirdiğimiz çalışanlarımız, işlerinde uzman elemanlardır.

Eksper işlemleri sayesinde olası aksaklıklara meydana gelmeden tedbir alınabilmektedir.

Eksperlerimiz, ekspertiz işlemleri gayesiyle daire veya ofisinize geldiği zaman, ilk aşamada eşyalarınızın miktarını hesaplar ve gereken olacak kapalı kasa aracı kararlaştırır. Nem gibi havayla ilgili olumsuzluklardan tüm eşyaları koruyan kapalı kasalı ve kendine özgü tasarlanmış kamyonlarımız, bununla beraber mukavemeti artırılmış sarsıntı engelleme donanımlarıyla son derece güvencelidir. Kapalı kasalı araçlarımız bakımlı ve güvencelidir. Nakliye araçlarımızın periyodik bakımları düzenli olarak takip edilir. Sürücülerimiz deneyimlidir.

Eksperlerimiz, doğru nakliyat aracıyla beraber gereken paketleme öğeleri, görev verilecek personel ve diğer ciddi unsurları ekspertiz esnasında belirlemektedir. Son aşamada taşınacak yerin çevre durumu saptanır ve lojistik planlaması belirlenir. Eksper işlemi akabinde güvence için sigorta poliçesi yapılır.

Ambalajlama ve Nakliye aracına İstif

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Hizmetleri konusunda tecrübeli olan elemanlarımız, eşya taşıma hususunda ciddi derecede mühim durumda bulunan paketleme hizmetlerini kaliteli usullerle yerine getirmektedir. Bu kalite perspektifinde Kadıköy Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, şirketimiz ciddi bir yere sahiptir. İşletmemizin tanımladığı Kadıköy evden eve nakliyat fiyatları oldukça ekonomiktir. Evde bulunan eşyaların ambalajlanması, Evden Eve Nakliyat servis aşamaları perspektifinde ilk olarak titizlik gösterilmesi icab eden noktadır.

Kırılması muhtemel yahut değerli materyalleriniz adına özel ambalajlama usulleri uygulanmaktadır. Çamaşır makinesi gibi elektronik eşyalar ve cihazlar için, özel paketleme gereçleri tercih edilmektedir. Hacimli malzemeler itinayla sarılır. Monte hizmetleri için deneyim sahibi elemanlarımız mevcuttur. Eşya ve yüklerinizin ziyan görmemesi adına özel paketleme seçenekleri bulunmaktadır.

Asansörler, dikkatle kurulur. Asansörün binaya tam olarak yanaşması ve taşıyıcı bölümün doğru bir halde gelip gitmesi ve zorlanmaması zaruridir Asansörcümüz asansör kullanmak hususunda uzmandır. Kadıköy asansörlü taşımacılık sayesinde ekibimiz, Kadıköy ve civarında bulunan evinizde eşyalarınızı kısa zamanda ve sağlam bir şekilde indirerek araca yüklemekte ve benzer biçimde yukarıya çıkarmaktadır. Ağır mobilyaların ilk aşamada paketlenmesi ve indirilerek istiflenmesi önemlidir. Hacimli mobilyalar sağlam olduğu için alta istiflenir. Hassas eşyalar üstte olan yerlere yerleştirilir.

Eşya ya da malzemelerinizin önceki yerde yapıldığı biçimde taşınacağınız daireye çıkartılmasıyla, taşınma süreci genel olarak tamamlanmış olur. Yeni evde eşya ve materyallerin istenildiği şekilde konumlandırılması ve montaj aşamasının yapılması konusunda özel personelimiz görev yapar. Tercih edilmesi durumunda taşınan malzemelerin döşenmesi işlemleri konusunda bayan eleman görevlendirilebilmektedir.

İstanbul Kadıköy yahut çevre ilçelerde şehirlerarası evden eve nakliyat kapsamında da faaliyet gösteren kurumumuz, sözü edilen alandaki işlemlerinde eşyalarınız farklı şehre gideceğinden dolayı kayda değer oranda daha titiz olmaktadır.

» Kadıköy Şehirler Arası Nakliyat

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !