EVDEN EVE NAKLİYAT

Kağıthane Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Kağıthane evden eve nakliyat alanında icra ettiği misyonu kurumsal bir kalıpta içselleştiren kuruluşumuz, Kağıthane'da emniyetli nakliyecilik sağlamaktadır.

Kağıthane ya da etrafındaki bölgede kuruluşumuzca yürütülen eşya nakli faaliyet alanında, Kağıthane çevresinde ikamet eden elemanlarımız görevlendirilmekte, bu bölgedeki hizmet sunduğumuz kişi ve kurumlara Kağıthane departman otoparkımızda mevcut olan taşıtlarımız yöneltilmektedir.

Eski tekniklerle eşya taşıma çağı artık geçerliliğini kaybetmiştir. Bugünkü Zaman Diliminde kaliteli bir anlayışla evden eve nakliyat operasyonlarında zengin semere gerçekleştiremeyen taşımacılık firmaları, eşya taşıma hizmetlerimizde tercih edilmemektedir. Evden eve nakliyat kademelerinde profesyonelleşmiş şirket kadromuzun tüm bireyleri kendi görev alanlarında oldukça tecrübelidir. Görevini içselleştirmiş bireylerle ekiplerini güçlü bir hale getirmiş olan firmamız adına, müşteri memnuniyeti kuvvetle önemlidir.

Evden eve lojistik hizmetlerinde öncelikle inceleme hizmeti yürütülmektedir. Ekspertiz işlemi bedelsiz yapılmaktadır ve nakliye işinin en önemli bölümlerinden bir tanesini oluşturur. Ekspertiz hizmetinin titiz bir şekilde icra edilmesi, nakliye işlemleri sırasında problem meydana gelmesini enlelleyecektir. Söz konusu sebeple, ekspertiz faaliyetleri alanında görevlendirdiğimiz kadromuz, mesleklerinde profesyonel şahıslardır.

Raporlama hizmeti ile olası aksaklıklara meydana gelmeden tedbir alınabilmektedir.

Eksper çalışanlarımız, inceleme faaliyetleri nedeniyle daire veya büronuza geldiğinde, ilk aşamada eşyalarınızın kaplayacağı alanı ölçer ve lüzumlu olan olacak nakliyat vasıtasını tespit eder. Yağış benzeri iklimsel etkenlerden eşyalarınızı koruyan kapalı kasa ve özel tasarlanmış nakliye araçlarımız, aynı zamanda mukavemeti artırılmış esneklik donanımlarıyla yüksek derecede güvenlidir. Çelik kasa kamyonlarımız bakımlı ve güvenli araçlardır. Taşıtlarımızın periyodik bakımları daimi bir şekilde yapılır. Araç operatörlerimiz tecrübelidir.

Eksper kadromuz, uygun lojistik kamyonuyla birlikte lüzumlu olan ambalajlama öğeleri, görev verilecek ekip ve diğer ciddi gereklilikleri ekspertiz esnasında tespit etmektedir. Ekspertiz işlemi bitiminde bina çevresel koşulları saptanır ve transfer planlaması belirlenir. İnceleme işlemi akabinde nakliye sigortası yapılır.

Ambalajlama ve Araca Yükleme

Kağıthane Evden Eve Nakliyat Eylemleri hususunda tecrübeli durumda bulunan personelimiz, ev taşıma konusunda ciddi derecede ehemmiyet içeren paketleme işlerini kaliteli usullerle sonuçlandırmaktadır. Bu hizmetlerle Kağıthane Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, kuruluşumuz önemli bir yere sahip bulunmaktadır. Şirketimizin sunduğu Kağıthane evden eve nakliyat fiyatları oldukça hesaplıdır. Paketleme, Eşya Taşıma servis aşamaları arasında en ciddi işlemdir.

Narin ya da özel eşyalar adına farklı ambalajlama metodları geliştirilmiştir. Televizyon gibi elektronik eşyalar ve aygıtlar için, çeşitli paketleme materyali tercih edilmektedir. Hacimli eşyalar itinayla korunaklanır. Montaj konusunda tecrübe sahibi personelimiz görevlendirilmektedir. Eşya ve yüklerinizin hasar almaması düşüncesiyle özel ambalajlama seçenekleri bulunmaktadır.

Asansörler, itinayla kurulur. Nakliyat asansörünün duvara uygun bir biçimde yanaşması ve eşya taşıma bölümünün kolay bir biçimde gidip gelmesi ve zorlanmaması mecburidir Asansör operatörümüz asansör kullanımı hakkında deneyimlidir. Kağıthane asansörlü nakliye sayesinde kurumumuz, Kağıthane ve etrafındaki bölgede bulunan evinizde eşyalarınızı az bir zamanda ve sağlam bir biçimde indirerek eşya taşıma aracına yerleştirmekte ve aynı şekilde daireye çıkarmaktadır. Büyük eşyaların daha önce ambalajlanması ve indirilerek istiflenmesi önem arz eder. Ağır malzemeler sağlam olduğu için öncelikli yerleştirilir. Kırılgan eşyalar üstte olan kısımlara istiflenir.

Tüm eşya ve malzemelerinizin aynı şekilde yeni daireye çıkarılmasıyla, ev taşıma hizmeti genel anlamda bitmiş olur. Yeni mekanda eşya ve malzemelerin yerleştirilmesi ve montaj işlemlerinin tamamlanması hususunda deneyimli elemanlarımız görev yapar. İstenildiği taktirde eşyalarınızın döşenmesi hizmeti hususunda bayan eleman vazifelendirilmektedir.

İstanbul Kağıthane ile çevre semtlerde şehirler arası evden eve nakliyat kapsamında da hizmet sunan organizasyonumuz, bu konudaki organisazyonlarında eşyalarınız başka uzak bölgeye gideceği için çok daha titiz davranmaktadır. Kağıthane Şehirler Arası Nakliyat

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !