EVDEN EVE NAKLİYAT

Kartal Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Kartal evden eve nakliyat sahasında icra ettiği misyonu kurumsal uzmanlığı durumuna getiren şirketimiz, Kartal'da güvenli nakliyecilik sunmaktadır.

Kartal veya etrafındaki bölgede kuruluşumuzca yapılan evden eve nakliye işlemlerinde, Kartal'da bulunan çalışanlarımız vazifelendirilmekte, bu bölgedeki müşterilerimize Kartal bölge otoparkında olan taşıtlarımız yönlendirilmektedir.

Eski tekniklerle taşınma devri bu zamanda kapanmıştır. Bu çağda kaliteli anlamda evden eve nakliyat hizmetlerini içselleştiremeyen nakliye kurumlarına ev taşıma konusunda itibar gösterilmemektedir. Evden eve nakliyat yöntemlerinde deneyim sahibi olmuş kurum çalışanlarımızın hepsi kendi görev sahalarında ciddi derecede tecrübelidir. İfa ettiği sorumluluğu içselleştirmiş kişilerle kadrosunu kuvvetlendiren işletmemiz için, hizmet sunduğumuz kurum ve şahısların memnuniyeti mühim derecede önem taşır.

Eşya taşımacılığı operasyonlarında öncelikle ekspertiz hizmeti yerine getirilmektedir. İnceleme faaliyetleri ücretsiz yerine getirilir ve nakliyat işinin en mühim kısımlarından birini oluşturmaktadır. Eksper hizmetinin kaliteli sunulması, transfer faaliyetleri esnasında problem çıkmasını enlelleyecektir. Söz konusu sebeple, inceleme alanında görev verdiğimiz kadromuz, işlerinde uzman kişilerdir.

Raporlama hizmetleri sayesinde sorunlar önceden önleniyor.

Eksper elemanlarımız, raporlama hizmetleri amacıyla ev veya büronuza vardığında, öncelikle evinizde bulunan tüm eşyaların kaplayacağı alanı hesap eder ve lüzumlu olan olacak nakliye kamyonunu saptar. Isı ve nem benzeri dış durumlardan tüm eşyaları muhafaza eden çelik kasalı ve hususi dizayn edilen nakliyat araçlarımız, aynı zamanda kuvvetlendirilmiş sarsıntı engelleme donanımıyla ciddi derecede güvenlidir. Kapalı kasalı taşıma araçlarımız konforlu ve güvenli araçlardır. Nakliyat araçlarımızın bakımları düzenli olarak takip edilir. Şoförlerimiz deneyimlidir.

Eksper çalışanlarımız, doğru taşıma kamyonuyla birlikte lüzumlu olan paketleme materyali, görev verilecek ekip ve başka mühim gereklilikleri ekspertiz sırasında belirlemektedir. Son aşamada taşınacak yerin muhit koşulları saptanır ve taşıma programı hazırlanır. Raporlama işlemi sonrası nakliyat sigortası hazırlanır.

Ambalajlama ve Araca İstif

Kartal Evden Eve Nakliyat Organizasyonu konusunda tecrübe sahibi olmuş elemanlarımız, eşya taşımacılığı meselesi için uç noktada önem gösterilmesi lüzumlu olan paketleme hizmetlerini elit tekniklerle tamamlamaktadır. Sözü edilen hizmetlerle Kartal Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, şirketimiz önemli bir pozisyondadır. İşletmemizin sunduğu Kartal evden eve nakliyat fiyatları son derece uygundur. Paketleme, Eşya Taşıma servis faaliyetleri içerisinde öncelikli olarak dikkat edilmesi gerekli olan aşamadır.

Narin ve hususi malzemeler adına özel ambalajlama usulleri uygulanmaktadır. Buzdolabı gibi beyaz eşya ve aygıtlar için, çeşitli balonlu naylonlar uygulanmaktadır. Ağır mobilyalar dikkatle korunaklanır. Monte konusunda uzman kadromuz mevcuttur. Evde bulunan eşyaların tahribat almaması için değişik paketleme alternatifleri bulunmaktadır.

Nakliye asansörü, itinayla kurulur. Taşıma asansörünün balkona tam yanaşması ve taşıma bölümünün kolay bir halde gidip gelmesi ve sallanmnaması gerekir Asansör şoförümüz alanında deneyim sahibidir. Kartal asansörlü nakliyat hizmetleriyle firmamız, Kartal ve etrafındaki bölgede olan evinizde eşyalarınızı kısa zamanda ve emniyetle indirerek taşıma aracına istiflemekte ve aynı biçimde yukarıya çıkarmaktadır. Hacimli möble ve beyaz eşyaların daha önce paketlenmesi ve indirilerek istiflenmesi önem arz eder. Ağır möble ve beyaz eşyalar mukavemetli olduğundan öncelikli istiflenir. Kırılabilir eşyalar ağır eşyaların üzerine istiflenir.

Tüm eşya ya da malzemelerinizin benzer şekilde yeni eve çıkarılmasıyla, taşınma süreci genel anlamda tamamlanmış olur. Ev içinde eşya ve materyallerin belirlediğiiniz şekilde konumlandırılması ve monte aşamasının yapılması için uzman personelimiz çalışmaktadır. İstendiğinde eşyalarınızın tamamen yerleşmesi işlemleri konusunda bayan eleman vazifelendirilebilmektedir.

İstanbul Kartal ya da civarında şehirler arası evden eve nakliyat kapsamında da etkinlik gösteren kuruluşumuz, bu husustaki organisazyonlarında eşyalarınız diğer bir şehre gideceği için ciddi oranda daha dikkatli olmaktadır. Kartal Şehirler Arası Nakliyat

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !