EVDEN EVE NAKLİYAT

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Küçükçekmece evden eve nakliyat sahasında icra ettiği yükümlülüğü kurumsal bir kalıpta içselleştiren kuruluşumuz, Küçükçekmece'da güvenilir nakliyecilik sağlamaktadır.

Küçükçekmece veya yakınlarında kuruluşumuz tarafından yapılan evden eve nakliyat hizmetlerinde, Küçükçekmece içerisinde bulunan personelimiz vazifelendirilmekte, bu çevredeki taşıma işlerini yaptığımız kişi ve kurumlara Küçükçekmece alan otoparkımızda mevcut olan kamyon ve tırlarımız yöneltilmektedir.

Daha öncelerde uygulanan metodlarla eşya taşıma çağı bu zamanda fesholmuştur. Zamanımız platformunda elit anlamda evden eve nakliyat faaliyetlerini asli sorumluluk durumuna indirgeyemeyen nakliyat organizasyonları, ev taşıma konusunda alaka görmemektedir. Evden eve nakliyat yöntemlerinde profesyonel olan şirket personelimizin tamamı kendi hususi görev sahalarında fazlasıyla tecrübelidir. İfa ettiği misyonu kendi kişisel uzmanlığı biçimine indirgemiş kişilerle ekiplerini güçlü duruma getirmiş durumda olan işletmemiz adına, hizmet verdiğimiz şahıs ve kurumlara arz ettiğimiz servis sınıfı mühim derecede mühimdir.

Evden eve taşıma operasyonlarında herşeyden önce ekspertiz programı uygulanmaktadır. Eksper aşaması ücretsiz yerine getirilir ve taşıma işinin en önemli işlemlerinden biridir. Raporlama organizesinin titiz bir şekilde organize edilmesi, eşya taşıma faaliyetleri sırasında problem oluşmasını enlelleyecektir. Söz konusu gerekçeyle, raporlama hizmetlerinde vazife yapan kadromuz, işlerinde eğitimli şahıslardır.

Ekspertiz hizmeti ile zor durumlara meydana gelmeden tedbir alınabilmektedir.

Eksperlerimiz, raporlama hizmeti için evinize vardığı zaman, ilk aşamada eşyalarınızın kaplayacağı alanı hesaplar ve gereken olan kapalı kasa aracı belirler. Yağmur benzeri dış etkenlerden tüm eşyaları koruyan kapalı kasalı ve kendine özgü modellenmiş nakliyat kamyonlarımız, aynı zamanda kuvvetlendirilmiş esneklik donanımlarıyla yüksek derecede güvenlidir. Çelik kasalı kamyonlarımız yeni ve güvenli araçlardır. Araçlarımızın bakımları sürekli olarak yapılır. Sürücülerimiz tecrübe sahibidir.

Eksper personelimiz, doğru nakliyat kamyonuyla birlikte lüzumlu olan ambalajlama materyali, istihdam edilecek kadro ve diğer ciddi unsurları inceleme sırasında tespit etmektedir. Raporlama işlemi bitiminde bina civar durumu göz önünde bulundurulur ve lojistik planlaması yapılır. İnceleme işlemi akabinde sigortalama işlemi yapılır.

Eşyaların paketlenmesi ve Araca Yükleme

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat Hizmetleri hakkında deneyimli durumda bulunan elemanlarımız, eşya taşımacılığı konusu için ciddi derecede ciddiyet barındıran paketleme işlerini seçkin tarzla sonuçlandırmaktadır. Sözü edilen yüksek hizmet kalitesiyle Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, organizasyonumuz önemli bir statüye sahiptir. İşletmemizin tanımladığı Küçükçekmece evden eve nakliyat fiyatları oldukça uygundur. Ambalajlama, Eşya Taşıma hizmet faaliyetleri perspektifinde en mühim işlemdir.

Kırılabilecek yahut kıymetli malzemeleriniz adına ayrıntılı ambalajlama usulleri uygulanmaktadır. Televizyon gibi elektronik eşyalar ve cihazlar için, özel balonlu ambalaj naylonları kullanılmaktadır. Geniş malzemeler dikkatle sarılır. Montaj işleri için deneyim sahibi elemanlarımız görevlendirilmektedir. Eşya ve yüklerinizin hasar görmemesi amacıyla eşya çeşitlerine göre farklılaşan paketleme opsiyonları sunulmaktadır.

Asansör tertibatı, itinayla kurulur. Nakliye asansörünün kurulacağı yere tam birleşmesi ve yük bölümünün akıcı bir halde inip çıkması ve zorlanmaması şarttır Asansör operatörümüz işinde deneyimlidir. Küçükçekmece asansörlü nakliye ile kuruluşumuz, Küçükçekmece ve etrafındaki bölgede olan dairenizde eşya ve yüklerinizi kısa zamanda ve sağlam bir biçimde zemine indirerek araca yüklemekte ve benzer biçimde evinize konumlandırmaktadır. Büyük eşyaların ilk aşamada ambalajlanması ve indirilerek yüklenmesi önem arz eder. Ağır mobilyalar mukavemetli olması nedeniyle alta yerleştirilir. Kırılgan malzemeler nispeten üstlere konumlandırılır.

Eşya yahut malzemelerin benzer biçimde taşınacağınız daireye çıkartılmasıyla, eşya nakli işlemleri genel anlamda tamamlanır. Yeni evde eşyaların belirlediğiiniz biçimde konumlandırılması ve montaj işlemlerinin tamamlanması konusunda uzman personelimiz görev yapmaktadır. İstendiğinde taşınan malzemelerin döşenmesi hizmeti hususunda bayan eleman vazifelendirilmektedir.

İstanbul Küçükçekmece veya civarında şehirler arası evden eve nakliyat sahasında da etkinlik gösteren kuruluşumuz, söz konusu alandaki hizmetlerinde eşyalarınız diğer bir şehre sevk edileceği için çok daha tedbirli olmaktadır. Küçükçekmece Şehirler Arası Nakliyat

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !