EVDEN EVE NAKLİYAT

Maltepe Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Maltepe evden eve nakliyat kapsamında icra ettiği sorumluluğu kurumsal çerçevede içselleştiren şirketimiz, Maltepe'da güvenli nakliyecilik arz etmektedir.

Maltepe ile çevre ilçelerde şirketimizce yapılan taşımacılık faaliyet alanında, Maltepe bölgesinde ikamet eden personelimiz istihdam edilmekte, buradaki müşterilerimize Maltepe bölge park yerimizde olan araçlarımız yöneltilmektedir.

Eskiden uygulanan metodlarla ev eşyalarının taşınması devri artık fesih olmuştur. Şimdilerde kaliteli çözümlerle evden eve nakliyat hizmetlerinde ihtisaslaşamayan taşımacılık firmalarına ev eşyalarının taşınması konusunda rağbet gösterilmemektedir. Evden eve nakliyat işlemlerinde uzman olan şirket çalışanlarımızın tümü kendi kişisel sorumluluk dallarında oldukça potansiyel sahibidir. Görevini adeta sanat haline getirmiş elemanlarla kadrolaşmayı tercih eden organizasyonumuz için, hizmet verdiğimiz kurum ve bireylerin memnuniyeti kayda değer oranda önemlidir.

Evden eve taşımacılık organizesinde ilk olarak raporlama hizmeti yerine getirilmektedir. İnceleme işlemleri bedelsizdir ve nakliyat işinin en önemli kısımlarından bir tanesini oluşturmaktadır. Raporlama işlemlerinin titiz bir biçimde yapılması, nakil işlemleri süresince aksaklık oluşmasını enlelleyecektir. Söz konusu nedenden ötürü, ekspertiz işlemlerinde görev verdiğimiz personelimiz, işlerinde birikimli şahıslardır.

Eksper işlemleri sayesinde olası aksaklıklara ortaya çıkmadan engel olunabilmektedir.

Eksperlerimiz, inceleme hizmeti amacıyla evinize ulaştığı zaman, herşeyden önce evinizde mevcut bulunan eşya ve taşınacak malzemelerin kaplayacağı hacmi hesaplar ve lüzumlu olan olan nakliyat aracını saptar. Nem ve toz benzeri iklimsel etkenlerden tüm eşyaları muhafaza eden kapalı kasalı ve özel dizayn edilen kamyonlarımız, bununla beraber kuvvetlendirilmiş esneme sistemleriye uç noktada güvenlidir. Kapalı kasa araçlarımız bakımlı ve güvenli araçlardır. Taşıtlarımızın bakım ve onarımları sürekli olarak takip edilir. Şoförlerimiz tecrübe sahibidir.

Eksperlerimiz, uygun nakil kamyonuyla beraber gereken ambalajlama öğeleri, görev verilecek personel ve başka mühim gereksinimleri inceleme sırasında tespit etmektedir. Eksper işlemi sonunda taşınacak yerin çevresel koşulları saptanır ve nakliyat planlaması hazırlanır. Ekspertiz aşaması sonrasında güvence amacıyla sigorta poliçesi hazırlanır.

Eşyaların paketlenmesi ve Araca İstif

Maltepe Evden Eve Nakliyat Hizmetleri konusunda tecrübe kazanmış elemanlarımız, taşınma hususunda ciddiyetle ehemmiyetli durumda bulunan ambalajlama işlerini uzman usullerle sonuçlandırmaktadır. Söz konusu kalite muvacehesinde Maltepe Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, organizasyonumuz ciddi bir mevkiye sahip bulunmaktadır. Şirketimizin belirlediği Maltepe evden eve nakliyat fiyatları oldukça hesaplıdır. Evinizde bulunan eşyaların paketlenmesi, Evden Eve Nakliye hizmet işlemleri içerisinde en önemli aşamadır.

Kırılabilecek yahut değerli materyaller adına kendine özgü paketleme usulleri uygulanmaktadır. Bulaşık makinesi gibi elektronik eşyalar ve cihazlar için, farklı paketleme malzemeleri kullanılmaktadır. Geniş eşyalar dikkatle korunaklanır. Monte hizmetleri için uzman elemanlarımız görevlendirilmektedir. Eşya ve yüklerinizin ziyan görmemesi adına özel paketleme alternatifleri bulunmaktadır.

Nakliyat asansörü, özenle kurulmaktadır. Asansörün kurulacağı yere doğru bir şekilde birleşmesi ve taşıma bölümünün akıcı bir şekilde çıkıp inmesi ve zorlanmaması şarttır Asansör aracımızın kullanıcısı mesleğinde uzmandır. Maltepe asansörlü taşımacılık hizmetleri sayesinde firmamız, Maltepe ve yakınlarında olan evinizde tüm eşya ve malzemelerinizi küçük bir zaman perspektifinde ve sağlam bir şekilde zemine indirerek araca istiflemekte ve benzer biçimde yukarıya konumlandırmaktadır. Ağır eşyaların ilk aşamada ambalajlanması ve taşıma aracının yakınına indirilerek yüklenmesi önem taşır. Hacimli mobilyalar mukavemetli olduğundan alt kısma yerleştirilir. Hassas eşyalar üstte bulunan bölümlere istiflenir.

Eşya ya da malzemelerinizin getirildikleri yerde yapıldığı şekilde taşınacağınız eve çıkarılmasıyla, eşya nakliyesi süreci büyük çerçevede biter. Yeni mekanda eşyaların istenildiği biçimde yerleştirilmesi ve monte işlemlerinin yapılması için tecrübeli elemanlarımız vazifelendirilir. İstendiğinde taşınan malzemelerin döşenmesi işlemleri için bayan personel vazifelendirilebilmektedir.

İstanbul Maltepe ile etrafındaki bölgede şehirlerarası evden eve nakliyat sahasında da hizmet veren işletmemiz, sözü edilen konudaki faaliyetlerinde eşyalarınız başka bir ile gideceği için kayda değer oranda daha özenli olmaktadır. » Maltepe Şehirler Arası Nakliyat

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !