EVDEN EVE NAKLİYAT

Pendik Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Pendik evden eve nakliyat hizmetlerinde icra ettiği yükümlülüğü kurumsal bir kalıpta içselleştiren organizasyonumuz, Pendik'da emniyetli nakliyat hizmetleri arz etmektedir.

Pendik ile çevre semtlerde kuruluşumuzca yapılan eşya transferi alanında, Pendik çevresinde bulunan çalışanlarımız görevlendirilmekte, buradaki taşıma işlerini yaptığımız şahıs ve kurumlara Pendik araç parkında bulunan eşya taşıma vasıtalarımız yönlendirilmektedir.

Önceki tekniklerle eşya taşıma çağı artık fesholmuştur. Günümüz platformunda profesyonel anlamla evden eve nakliyat hizmetlerinde ustalaşamayan lojistik firmalarına eşya taşıma konusunda itibar gösterilmemektedir. Evden eve nakliyat işlerinde deneyim kazanmış kurum kadromuzun tamamı kendi kişisel görev dallarında fazlasıyla potansiyel sahibidir. Görevini yetenek haline getirmiş bireylerle ekiplerini çok daha güçlü hale getirmiş durumda bulunan organizasyonumuz için, müşterilerimize sunduğumuz servis farkı ciddi derecede mühimdir.

Evden eve nakliye işlemlerinde ilk olarak raporlama faaliyetleri icra edilmektedir. Raporlama hizmetleri ücretsizdir ve eşya taşımacılığı işinin en mühim işlemlerinden biridir. İnceleme hizmetinin dikkatlice organize edilmesi, taşıma işlemleri esnasında sorun çıkmasını önleyecektir. Söz konusu sebeple, inceleme faaliyetleri alanında vazifelendirdiğimiz kadromuz, mesleklerinde uzman şahıslardır.

Raporlama işlemleri sayesinde aksaklıklar meydana gelmeden engelleniyor.

Eksperlerimiz, raporlama hizmetleri gayesiyle daire veya büronuza ulaştığı zaman, herşeyden önce eşyalarınızın kaplayacağı alanı hesap eder ve gerekli olacak çelik kasalı aracı saptar. Yağmur benzeri havayla ilgili etkenlerden eşyaları muhafaza eden çelik kasa ve özel tasarlanmış kamyonlarımız, bununla beraber kuvvetlendirilmiş esneklik donanımıyla fazlasıyla korunaklıdır. Çelik kasa kamyonlarımız yeni ve güvenli araçlardır. Taşıtlarımızın bakımları düzenli olarak yapılır. Sürücülerimiz tecrübe sahibidir.

Eksper personelimiz, en uygun nakil aracıyla beraber gerekli olan ambalajlama materyali, görevlendirilecek elemanlar ve başka mühim unsurları ekspertiz esnasında belirlemektedir. Raporlama işlemi bitiminde bina çevre durumu saptanır ve nakliye programı belirlenir. Eksper aşaması sonrasında eşya taşıma sigortası hazırlanır.

Paketleme ve Transfer aracına İstifleme

Pendik Evden Eve Nakliyat Organizasyonu hakkında birikimli durumda bulunan ekiplerimiz, evden eve nakliyat konusu için ciddiyetle ciddi durumda bulunan ambalajlama işlerini kaliteli tekniklerle sonuca ulaştırmaktadır. Sözü edilen kaliteyle Pendik Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, firmamız önemli bir pozisyona sahip bulunmaktadır. Şirketimizin arz ettiği Pendik evden eve nakliyat fiyatları oldukça uygundur. Ambalajlama, Eşya Taşıma hizmet faaliyetleri perspektifinde ilk olarak titizlik gösterilmesi gerekli olan noktadır.

Hassas yahut hususi materyalleriniz için çeşitli paketleme yöntemleri uygulanmaktadır. Bilgisayar gibi elektronik eşyalar ve aygıtlar için, hususi balonlu naylonlar kullanılmaktadır. Ağır eşyalar özenli bir biçimde ambalajlanır. Montaj işleri için tecrübeli çalışanlarımız görevlendirilir. Evde bulunan eşyaların zarar görmemesi amacıyla en iyi paketleme opsiyonları bulunmaktadır.

Eşya taşıma asansörleri, itinayla kurulmaktadır. Asansör kamyonunun duvara tam yaslanması ve taşıyıcı bölümün doğru bir şekilde gidip gelmesi ve zorlanmaması zaruridir Asansör şoförümüz bu hususta tecrübelidir. Pendik asansörlü nakliye sayesinde işletmemiz, Pendik ve çevresinde bulunan dairenizde eşya ve yüklerinizi kısa zamanda ve güvenle indirerek nakil aracına yerleştirmekte ve aynı biçimde evinize çıkarmaktadır. Hacimli mobilyaların diğerlerinden önce ambalajlanması ve zemine indirilerek yüklenmesi önem arz eder. Büyük mobilyalar ve beyaz eşyalar sağlam olduğu için alt kısma istiflenir. Hassas eşyalar üstte bulunan kısımlara istiflenir.

Tüm eşyaların önceki yerde yapıldığı gibi taşınılacak daireye çıkartılmasıyla, ev taşıma faaliyeti genel olarak biter. Yeni evde ev eşyalarının konumlandırılması ve monte işlerinin yapılması hususunda özel personelimiz görevlendirilmektedir. İstediğiniz taktirde taşınan malzemelerin tamamen yerleşmesi işlemleri hususunda bayan eleman temin edilmektedir.

İstanbul Pendik veya etrafındaki bölgede şehirler arası evden eve nakliyat kapsamında da faaliyet icra eden işletmemiz, bu konudaki faaliyetlerinde eşyalarınız diğer bir uzak bölgeye sevk edileceğinden dolayı çok daha dikkatli işlem yapmaktadır. » Pendik Şehirler Arası Nakliyat

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !