EVDEN EVE NAKLİYAT

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Sancaktepe evden eve nakliyat hizmetlerinde ifa ettiği sorumluluğu kurumsal bir kalıpta özümsemiş olan şirketimiz, Sancaktepe'da emniyetli nakliyat hizmetleri sağlamaktadır.

Sancaktepe ve yakınlarında kuruluşumuz tarafından sunulan taşımacılık kapsamında, Sancaktepe'da ikamet eden elemanlarımız görevlendirilmekte, bu bölgede olan müşterilerimize Sancaktepe otoparkımızda mevcut olan kamyon ve tırlarımız yönlendirilmektedir.

Geçmiş usullerle ev eşyalarının taşınması devri bu zamanda işlevsiz kalmıştır. Zamanımızda profesyonel kavramla evden eve nakliyat operasyonlarını sabit görev dalı biçimine getiremeyen lojistik organizasyonları, eşya taşıma hususunda rağbet görmemektedir. Evden eve nakliyat işlerinde deneyim kazanmış kurum kadromuzun tamamı kendi görev alanlarında son derece tecrübe sahibidir. Görevini kendi şahsi yeteneği durumuna indirgemiş şahıslarla çalışan teşekkülümüz için, müşteri memnuniyeti herşeyden çok önem arz eder.

Evden eve nakliye organizesinde ilk olarak inceleme faaliyeti yerine getirilmektedir. İnceleme organizesi bedelsizdir ve taşımacılık işinin en önemli aşamalarından birini oluşturmaktadır. Ekspertiz hizmetlerinin titiz bir biçimde organize edilmesi, nakil işlemleri esnasında sıkıntı çıkmasını önleyecektir. Söz konusu nedenle, eksper işlemlerinde görev verdiğimiz kadromuz, mesleğinde birikimli şahıslardır.

Eksper hizmetleri sayesinde olası problemler meydana gelmeden engelleniyor.

Eksper personelimiz, ekspertiz faaliyetleri nedeniyle ev veya büronuza ulaştığı zaman, herşeyden önce eşyalarınızın miktarını ölçer ve gereken olacak transfer aracını tespit eder. Yağmur gibi dış durumlardan eşyaları muhafaza eden kapalı kasalı ve özel tasarlanmış kamyonlarımız, ayrıca kuvvetlendirilmiş esneklik donanımıyla son derece korumalıdır. Çelik kasa taşıma araçlarımız bakımlı ve güvenlidir. Taşıtlarımızın bakım ve onarımları daimi bir şekilde yapılır. Araç operatörlerimiz deneyimlidir.

Eksper elemanlarımız, uygun nakliyat aracıyla birlikte ihtiyaç duyulacak ambalajlama gereçleri, görev verilecek personel ve diğer ciddi gereklilikleri ekspertiz esnasında tespit etmektedir. İnceleme işlemi sonunda evin çevre koşulları göz önünde bulundurulur ve transfer planlaması belirlenir. Ekspertiz aşaması akabinde güvence amacıyla sigorta poliçesi yapılır.

Eşyaların paketlenmesi ve Araca Yükleme

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat Etkinlikleri hususunda birikim kazanmış personelimiz, eşya taşımacılığı konusu için fazlasıyla ciddiyet barındıran ambalajlama işlemlerini uzman tekniklerle tamamlamaktadır. Bu kalite muvacehesinde Sancaktepe Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, teşekkülümüz hakim bir konumdadır. Firmamızın sunduğu Sancaktepe evden eve nakliyat fiyatları oldukça hesaplıdır. Ambalajlama, Eşya Taşıma servis faaliyetleri perspektifinde en fazla dikkat edilmesi gerekli olan aşamadır.

Kırılması muhtemel veya değerli malzemeler adına ayrıntılı ambalajlama yöntemleri uygulanmaktadır. Bilgisayar gibi elektronik eşyalar ve aygıtlar için, özel ambalaj bileşenleri tercih edilmektedir. Hacimli malzemeler dikkatle sarılır. Montaj işleri için deneyim sahibi kadromuz görevlendirilir. Eşya ve yüklerinizin ziyan görmemesi düşüncesiyle özel paketleme opsiyonları bulunmaktadır.

Eşya taşıma asansörleri, itinayla kurulmaktadır. Nakliye asansörünün binaya tam olarak dayanması ve taşıyıcı bölümün doğru bir halde gelip gitmesi ve sarsılmaması şarttır Asansör şoförümüz bu konu hakkında uzmandır. Sancaktepe asansörlü taşımacılık hizmetleri sayesinde kuruluşumuz, Sancaktepe ve çevresinde bulunan dairenizde eşya ve yüklerinizi kısa zamanda ve güvenle zemine indirerek eşya taşıma aracına yüklemekte ve aynı biçimde daireye konumlandırmaktadır. Büyük eşyaların ilk aşamada ambalajlanması ve aracın yakınına indirilerek istiflenmesi önem arz eder. Büyük malzemeler sağlam olduğu için alta konumlandırılır. Hassas materyaller üstte kalan bölümlere konumlandırılır.

Eşya ve malzemelerinizin getirildikleri dairede yapıldığı gibi taşınacağınız daireye çıkartılmasıyla, eşya nakliyesi süreci genel anlamda tamamlanır. Ev içinde eşyaların belirlendiği gibi konumlandırılması ve montaj işlemlerinin yapılması konusunda tecrübeli elemanlarımız çalışmaktadır. İstemde bulunulması durumunda eşyalarınızın tam olarak yerleşmesi hizmeti için bayan eleman görevlendirilmektedir.

İstanbul Sancaktepe ve civarında sehirler arası evden eve nakliyat kapsamında da iş yapan şirketimiz, bu konudaki hizmetlerinde eşyalarınız başka uzak bölgeye sevk edileceği için kayda değer oranda daha itinalı olmaktadır. » Sancaktepe Şehirler Arası Nakliyat

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !