EVDEN EVE NAKLİYAT

Sarıyer Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Sarıyer evden eve nakliyat hizmetlerinde ifa ettiği yükümlülüğü kurumsal bir kalıpta içselleştiren kuruluşumuz, Sarıyer'da güvenilir taşımacılık sağlamaktadır.

Sarıyer ile çevre semtlerde kurumumuz tarafından sunulan eşya taşıma faaliyetlerinde, Sarıyer'da bulunan personelimiz istihdam edilmekte, burada olan taşıma işlerini yaptığımız birey ve kuruluşlara Sarıyer araç parkımızda mevcut olan kamyon ve tırlarımız sevk edilmektedir.

Geçmiş tekniklerle ev taşıma devri bu zamanda geçersiz kalmıştır. Bu gün kaliteli anlamla evden eve nakliyat işlerini meslek edinmeyen taşıma kurumları, ev taşıma hususunda tercih edilmemektedir. Evden eve nakliyat hizmetlerinde profesyonelleşmiş firma elemanlarımızın tümü kendi şahsi görev dallarında oldukça tecrübelidir. Görevini içselleştirmiş kişilerle kadrosunu güçlü duruma getirmiş olan firmamız adına, müşterilerimizin firmamızdan memnuniyet duyması kuvvetle önem arz eder.

Evden eve taşımacılık operasyonlarında öncelikle eksper faaliyetleri uygulanmaktadır. Ekspertiz hizmeti ücretsiz yerine getirilir ve taşıma işinin en mühim bölümlerinden bir tanesini meydana getirir. İnceleme hizmetlerinin nitelikli sunulması, transfer işlemleri süresince aksaklık meydana gelmesini önleyecektir. Bu nedenle, raporlama faaliyetleri alanında vazife yapan personelimiz, mesleğinde profesyonel şahıslardır.

Ekspertiz hizmeti ile ihtimal dahilindeki sıkıntılar önceden engelleniyor.

Eksperlerimiz, ekspertiz hizmetleri nedeniyle daire veya büronuza geldiği zaman, ilk aşamada eşyalarınızın miktarını ölçer ve lüzumlu olan olacak çelik kasalı aracı saptar. Yağış benzeri iklimsel olumsuzluklardan tüm eşyaları muhafaza eden çelik kasa ve kendine özgü modellenmiş araçlarımız, bununla beraber kuvvetlendirilmiş yay donanımıyla yüksek derecede korunaklıdır. Çelik kasalı kamyonlarımız son model ve güvenlidir. Nakliye araçlarımızın periyodik bakımları daimi bir şekilde takip edilir. Sürücülerimiz uzun senelerin deneyimine sahip ve uzmandır.

Eksperlerimiz, en uygun nakliye aracıyla birlikte gereken ambalajlama malzemeleri, görevlendirilecek ekip ve diğer ciddi gereklilikleri ekspertiz sırasında belirlemektedir. Ekspertiz işlemi bitiminde evin çevre durumu saptanır ve nakliye planlaması hazırlanır. Eksper işlemi sonrası güvence adına sigorta poliçesi hazırlanır.

Paketleme ve Nakliyat aracına İstifleme

Sarıyer Evden Eve Nakliyat Hizmetleri hususunda birikim kazanmış elemanlarımız, ev taşıma hususunda uç noktada önemli bulunan ambalajlama hizmetlerini profesyonel yöntemlerle sonuca ulaştırmaktadır. Sözü edilen kalite perspektifinde Sarıyer Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, teşekkülümüz mühim bir pozisyona sahiptir. Şirketimizin tariflendirdiği Sarıyer evden eve nakliyat fiyatları son derece ekonomiktir. Paketleme, Eşya Taşıma hizmet işlemleri içerisinde en ciddi noktadır.

Hassas yahut özel materyalleriniz adına kapsamlı paketleme usulleri geliştirilmiştir. Bilgisayar gibi evde bulunan makineler ve cihazlar için, çeşitli ambalaj malzemeleri tercih edilmektedir. Ağır malzemeler özenli bir şekilde paketlenir. Monte işleri için deneyim sahibi personelimiz mevcuttur. Eşya ve yüklerinizin hasar almaması gayesiyle en iyi ambalajlama alternatifleri bulunmaktadır.

Asansörler, itinayla kurulmaktadır. Asansörün duvara uygun bir biçimde dayanması ve taşıyıcı bölümün kolay bir şekilde inip çıkması ve sallanmnaması gerekir Asansörcümüz mesleğinde tecrübelidir. Sarıyer asansörlü taşımacılık hizmetleri sayesinde şirketimiz, Sarıyer ve yakınlarında bulunan dairenizde eşyalarınızı kısa bir zamanda ve emniyetle indirerek araca istiflemekte ve aynı şekilde daireye çıkarmaktadır. Ağır möble ve beyaz eşyaların ilk aşamada ambalajlanması ve aşağıya indirilerek yüklenmesi mühimdir. Hacimli mobilyalar mukavemetli olması sebebi ile alta istiflenir. Hassas eşyalar büyük eşyaların üzerlerine istiflenir.

Tüm eşyalarınızın önceki yerde yapıldığı şekilde taşınacağınız eve çıkartılmasıyla, ev taşıma işlemleri genel olarak biter. Ev içinde eşyaların konumlandırılması ve montaj işlemlerinin yapılması hususunda özel elemanlarımız vazife yapmaktadır. İstendiğinde eşya ve malzemelerin döşenmesi hizmeti için bayan personel temin edilmektedir.

İstanbul Sarıyer ile çevre ilçelerde sehirlerarası evden eve nakliyat kapsamında da etkinlik icra eden işletmemiz, bu alandaki organisazyonlarında eşyalarınız farklı uzak bölgeye sevk edileceği için kayda değer oranda daha titiz olmaktadır.

» Sarıyer Şehirler Arası Nakliyat

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !