EVDEN EVE NAKLİYAT

Şile Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Şile evden eve nakliyat kapsamında ifa ettiği sorumluluğu kurumsal anlamda özümsemiş olan şirketimiz, Şile'da emniyetli nakliyat hizmetleri sunmaktadır.

Şile ya da civarında firmamız tarafından yürütülen evden eve nakliye alanında, Şile içerisinde ikamet eden elemanlarımız görevlendirilmekte, burada bulunan taşıma işlerini yaptığımız birey ve kuruluşlara Şile alan araç parkımızda mevcut bulunan kamyon ve tırlarımız sevk edilmektedir.

Geçmişte uygulanan tarzla taşınma çağı artık fesholmuştur. Bugün profesyonel anlamla evden eve nakliyat işlerini içselleştiremeyen lojistik kurumlarına ev eşyalarının taşınması hakkında alaka duyulmamaktadır. Evden eve nakliyat işlemlerinde profesyonelleşmiş şirket çalışanlarımızın hepsi kendi şahsi sorumluluk alanlarında son derece tecrübe sahibidir. İcra ettiği hizmeti içselleştirmiş kişilerle çalışmayı tercih eden kuruluşumuz için, müşterilerimize sunduğumuz hizmet farklılığı oldukça fazla mühimdir.

Eşya nakliyesi operasyonlarında herşeyden önce eksper hizmetleri yürütülmektedir. Ekspertiz programı bedelsiz sonuçlandırılır ve nakliyat işinin en ciddi işlemlerinden bir tanesini oluşturmaktadır. İnceleme hizmetlerinin dikkatli icra edilmesi, taşıma işlemleri esnasında sıkıntı oluşmasını enlelleyecektir. Söz konusu nedenden ötürü, eksper işlemlerinde vazife yapan kadromuz, mesleğinde eğitimli elemanlardır.

Eksper hizmeti sayesinde problemlere meydana gelmeden engel olunabilmektedir.

Eksperlerimiz, raporlama hizmetleri için adresinize ulaştığında, ilk aşamada eşyalarınızın miktarını ölçer ve gereken olan çelik kasalı taşıma vasıtasını tespit eder. Nem ve toz benzeri havayla ilgili durumlardan eşya ve malzemelerinizi muhafaza eden kapalı kasalı ve hususi tasarlanmış nakliyat kamyonlarımız, aynı zamanda mukavemeti artırılmış yay donanımıyla ciddi derecede güvenlidir. Kapalı kasa kamyonlarımız yüksek model ve güvenlidir. Taşıma araçlarımızın periyodik bakımları düzenli olarak takip edilir. Sürücülerimiz uzun senelerin tecrübesine sahip ve ehliyetlidir.

Eksperlerimiz, uygun taşıma kamyonuyla birlikte ihtiyaç olan ambalajlama materyali, görev verilecek personel ve başka ciddi gereklilikleri ekspertiz esnasında tespit etmektedir. Son aşamada taşınacak yerin çevre durumu göz önünde bulundurulur ve taşıma programı belirlenir. Ekspertiz işlemi sonrasında eşya taşıma sigortası yapılır.

Eşyaların paketlenmesi ve Araca İstif

Şile Evden Eve Nakliyat Faaliyetleri hakkında eğitimli durumda bulunan personelimiz, eşya taşıma meselesi için ciddi derecede ehemmiyetli durumda bulunan paketleme işlemlerini profesyonel usullerle yapmaktadır. Sözü edilen kalite perspektifinde Şile Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, kuruluşumuz ciddi bir yerdedir. Şirketimizin tariflendirdiği Şile evden eve nakliyat fiyatları oldukça uygundur. Paketleme, Eşya Taşıma hizmet faaliyetleri perspektifinde öncelikli olarak değer verdiğimiz noktadır.

Kırılması muhtemel veya kıymetli malzemeleriniz için kendine özgü paketleme usulleri uygulanmaktadır. Buzdolabı gibi elektronik eşyalar ve aygıtlar için, özel ambalaj gereçleri tercih edilmektedir. Geniş mobilyalar dikkatli bir biçimde sarılır. Monte konusunda deneyim sahibi kadromuz görevlendirilmektedir. Evde bulunan eşyaların tahribat almaması amacıyla özel paketleme seçenekleri bulunmaktadır.

Asansör, dikkatle kurulmaktadır. Asansörün balkona doğru bir biçimde yanaşması ve eşya taşıma bölümünün akıcı bir halde gidip gelmesi ve titrememesi mecburidir Asansör aracımızın şoförü işinde uzmandır. Şile asansörlü taşımacılık sayesinde kuruluşumuz, Şile ve etrafındaki bölgede bulunan daire yada ofisinizde eşya ve yüklerinizi az bir zaman perspektifinde ve güvenle indirerek nakliyat aracına yerleştirmekte ve aynı biçimde yukarıya konumlandırmaktadır. Ağır mobilyaların daha önce paketlenmesi ve indirilerek yüklenmesi önemlidir. Büyük mobilya ve beyaz eşyalar dayanıklı olduğundan alt kısma istiflenir. Kırılabilir ev eşyaları ve elektronik cihazlar nispeten üst kısımlara istiflenir.

Eşya ya da malzemelerin getirildikleri yerde yapıldığı şekilde taşınılacak daireye konumlandırılmasıyla, eşya taşıma işlemleri genel anlamda tamamlanmış olur. Yeni evde ev eşyalarının konumlandırılması ve montaj işlerinin yapılması için deneyimli personelimiz vazifelendirilir. Talepte bulunulması halinde taşınan malzemelerin döşenmesi işlemleri konusunda bayan eleman temin edilmektedir.

İstanbul Şile yahut yakınlarında şehirlerarası evden eve nakliyat alanında da hizmet veren işletmemiz, söz konusu alandaki hizmetlerinde eşya ve malzemeleriniz diğer bir şehre ulaştırılacağı için kayda değer oranda daha titiz hareket etmektedir. » Şile Şehirler Arası Nakliyat

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !