EVDEN EVE NAKLİYAT

Silivri Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Silivri evden eve nakliyat hizmetlerinde ifa ettiği yükümlülüğü kurumsal olarak içselleştiren işletmemiz, Silivri'da güvenilir nakliyecilik arz etmektedir.

Silivri ile etrafındaki bölgede kuruluşumuz tarafından icra edilen evden eve taşımacılık kapsamında, Silivri yakınlarında ikamet eden çalışanlarımız görevlendirilmekte, buradaki müşterilerimize Silivri araç parkımızda mevcut olan taşıtlarımız sevk edilmektedir.

Daha öncelerde uygulanan usullerle ev eşyalarının taşınması dönemi artık yürürlükten kalkmuştır. Şimdiki Zaman Diliminde profesyonel kavramla evden eve nakliyat hizmetlerini zanaat edinmeyen lojistik kurumlarına eşya taşıma hakkında itibar edilmemektedir. Evden eve nakliyat yöntemlerinde deneyim sahibi olmuş şirket elemanlarımızın tüm bireyleri kendi hususi vazife alanlarında son derece tecrübelidir. Görevini yetenek durumuna indirgemiş bireylerle ekiplerini güçlü bir duruma getirmiş bulunan kurumumuz için, müşterilerimize arz ettiğimiz hizmet niteliği kayda değer oranda önem arz eder.

Evden eve taşımacılık faaliyetlerinde herşeyden önce inceleme faaliyeti yürütülmektedir. Raporlama faaliyeti bedelsizdir ve eşya taşıma hizmetinin en ciddi işlemlerinden bir tanesini meydana getirir. Eksper hizmetinin dikkatlice yapılması, nakil süreçleri boyunca problem meydana gelmesini önleyecektir. Söz konusu gerekçeyle, raporlama alanında vazife verdiğimiz kadromuz, alanlarında eğitimli elemanlardır.

Raporlama işlemleri ile sorunlar önceden önleniyor.

Eksper kadromuz, raporlama faaliyetleri gayesiyle daire veya işyerinize ulaştığı zaman, herşeyden önce eşyalarınızın kaplayacağı alanı hesap eder ve gereken olacak kapalı kasa nakliyat aracını saptar. Nem benzeri havayla ilgili durumlardan tüm eşyaları koruyan kapalı kasalı ve özel modellenmiş araçlarımız, bununla birlikte mukavemeti artırılmış esneme donanımıyla yüksek derecede güvencelidir. Kapalı kasalı taşıma araçlarımız son model ve güvenlidir. Taşıtlarımızın periyodik bakımları daimi bir şekilde yapılır. Araç operatörlerimiz deneyimlidir.

Eksper elemanlarımız, uygun nakil vasıtasıyla birlikte gereken paketleme bileşenleri, görevlendirilecek ekip ve farklı önemli gereksinimleri ekspertiz esnasında belirlemektedir. Son olarak evin civar durumu saptanır ve taşıma programı yapılır. Raporlama aşaması sonrası sigortalama işlemi gerçekleşir.

Eşyaların paketlenmesi ve Nakil aracına İstif

Silivri Evden Eve Nakliyat İşlemleri hususunda tecrübeli durumda bulunan ekiplerimiz, taşınma konusunda yüksek derecede ciddiyet içeren ambalajlama hizmetlerini profesyonel yöntemlerle tamamlamaktadır. Sözü edilen yüksek hizmet kalitesiyle Silivri Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, şirketimiz öncü bir pozisyona sahiptir. Şirketimizin belirlediği Silivri evden eve nakliyat fiyatları oldukça ekonomiktir. Ev eşyalarının ambalajlanması, Evden Eve Nakliyat hizmet ağı içerisinde en mühim unsurdur.

Kırılabilecek veya değerli malzemeler için kapsamlı ambalajlama usulleri uygulanmaktadır. Bulaşık makinesi gibi beyaz eşya ve cihazlar için, özel balonlu ambalaj malzemeleri kullanılmaktadır. Geniş mobilyalar dikkatli bir şekilde sarılır. Monte işleri için deneyim sahibi personelimiz görevlendirilir. Evde bulunan eşyaların hasar görmemesi amacıyla malzeme türlerine göre farklılaşan ambalajlama opsiyonları sunulmaktadır.

Asansörler, itinayla kurulmaktadır. Nakliyat asansörünün balkona tam olarak yaslanması ve taşıyıcı bölümün sağlam bir şekilde inip çıkması ve titrememesi gerekir Asansörcümüz işinde uzmandır. Silivri asansörlü evden eve taşımacılık sayesinde kuruluşumuz, Silivri ve yakınlarında bulunan evinizde eşyalarınızı küçük bir zaman perspektifinde ve emniyetle indirerek eşya taşıma aracına yüklemekte ve aynı şekilde daireye konumlandırmaktadır. Büyük möble ve beyaz eşyaların öncelikle paketlenmesi ve zemine indirilerek yüklenmesi önem taşır. Ağır malzemeler dayanıklı olduğundan alta yerleştirilir. Kırılabilir eşyalar üstte olan kısımlara istiflenir.

Eşya veya malzemelerinizin önceki evde olduğu gibi taşınılacak daireye konumlandırılmasıyla, taşınma işlemleri genel çerçevede bitmiş olur. Yeni evde eşyaların konumlandırılması ve monte aşamasının yapılması hususunda uzman ustalarımız çalışmaktadır. İstemde bulunulması durumunda eşyalarınızın döşenmesi işlemi hususunda bayan eleman vazifelendirilmektedir.

İstanbul Silivri veya çevresinde şehirler arası evden eve nakliyat kapsamında da etkinlik icra eden organizasyonumuz, sözü edilen alandaki hizmetlerinde eşyalarınız başka şehre sevk edileceği için ciddi oranda daha dikkatli işlem yapmaktadır. » Silivri Şehirler Arası Nakliyat

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !