EVDEN EVE NAKLİYAT

Şişli Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Şişli evden eve nakliyat sahasında ifa ettiği yükümlülüğü kurumsal anlamda özümsemiş olan firmamız, Şişli'da emniyetli nakliyat hizmetleri sunmaktadır.

Şişli ile yakınlarında şirketimizce yürütülen taşımacılık hizmetlerinde, Şişli'da ikamet eden çalışanlarımız vazifelendirilmekte, buradaki hizmet verdiğimiz kişi ve kurumlara Şişli alan otoparkımızda mevcut olan kamyon ve tırlarımız yönlendirilmektedir.

Önceki metodlarla ev eşyalarının taşınması devri artık tasfiye olmuştur. Şimdiki Zaman Diliminde elit çözümlerle evden eve nakliyat operasyonlarını içselleştiremeyen taşıma organizasyonları, ev taşıma hizmetlerimizde talep görmemektedir. Evden eve nakliyat kademelerinde deneyim sahibi olmuş firma elemanlarımızın tümü kendi sorumluluk dallarında fazlasıyla tecrübe sahibidir. Yaptığı görevi kendi kişisel yeteneği durumuna indirgemiş şahıslarla kadrolaşmayı önceliği durumuna getiren organizasyonumuz için, müşterilerimize arz ettiğimiz hizmet farkı mühim derecede önem taşır.

Eşya nakil hizmetlerinde ilk olarak ekspertiz işlemi icra edilmektedir. Eksper aşaması ücretsizdir ve eşya taşıma hizmetinin en mühim bölümlerinden bir tanesini oluşturur. Raporlama sürecinin kaliteli sunulması, eşya taşıma süreçleri boyunca sorun meydana gelmesini önleyecektir. Sözü edilen nedenle, raporlama alanında görev yapan çalışanlarımız, işinde profesyonel şahıslardır.

İnceleme organizesi sayesinde aksaklıklara önceden engel olunabilmektedir.

Eksper elemanlarımız, ekspertiz hizmetleri amacıyla adresinize ulaştığında, herşeyden önce eşyalarınızın kaplayacağı alanı ölçer ve lüzumlu olan olan nakliyat kamyonunu saptar. Yağmur benzeri dış durumlardan eşyalarınızı koruyan çelik kasa ve hususi modellenmiş araçlarımız, bununla birlikte güçlendirilmiş sarsıntı engelleyici donanımıyla ciddi derecede güvencelidir. Kapalı kasa araçlarımız yüksek model ve güvencelidir. Taşıtlarımızın periyodik bakımları daimi bir şekilde yapılır. Şoförlerimiz tecrübelidir.

Eksperlerimiz, uygun nakliyat vasıtasıyla birlikte lüzumlu olan paketleme öğeleri, görev verilecek kadro ve başka ciddi gereksinimleri ekspertiz esnasında belirlemektedir. Raporlama işlemi bitiminde taşınacak yerin çevresel durumu göz önünde bulundurulur ve transfer planlaması hazırlanır. Ekspertiz hizmeti sonrasında sigortalama işlemi gerçekleşir.

Eşyaların paketlenmesi ve Araca İstifleme

Şişli Evden Eve Nakliyat Hizmetleri hususunda birikimli durumda bulunan personelimiz, eşya taşımacılığı meselesi için son derece ciddi olan ambalajlama faaliyetlerini seçkin tarzla yerine getirmektedir. Söz konusu kalite perspektifinde Şişli Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, firmamız ciddi bir konuma sahip bulunmaktadır. Firmamızın arz ettiği Şişli evden eve nakliyat fiyatları oldukça ekonomiktir. Paketleme, Eşya Taşıma hizmet ağı arasında en mühim aşamadır.

Kırılması muhtemel ya da özel materyaller adına özel ambalajlama usulleri geliştirilmiştir. Beyaz eşyalar gibi beyaz eşya ve aygıtlar için, farklı balonlu paketleme malzemeleri uygulanmaktadır. Büyük eşyalar özenle korunaklanır. Monte konusunda deneyim sahibi personelimiz görevlendirilmektedir. Evde bulunan eşyaların hasar görmemesi amacıyla en iyi ambalajlama alternatifleri sunulmaktadır.

Asansör, özenli bir şekilde kurulmaktadır. Nakliye asansörünün duvara tam olarak birleşmesi ve taşıyıcı bölümün sağlam bir şekilde gidip gelmesi ve sarsılmaması gerekir Asansör şoförümüz işinde ehliyetlidir. Şişli asansörlü taşımacılık ile ekibimiz, Şişli ve çevresinde olan ev veya büronuzda tüm eşya ve malzemelerinizi kısa zamanda ve emniyetle indirerek araca yerleştirmekte ve benzer şekilde dairenize çıkarmaktadır. Ağır mobilyaların diğerlerinden önce ambalajlanması ve indirilerek yüklenmesi mühimdir. Ağır malzemeler dayanıklı olması nedeni ile öncelikli yerleştirilir. Kırılabilir eşyalar ağır möble ve beyaz eşyaların üstüne yerleştirilir.

Tüm eşyalarınızın getirildikleri yerde olduğu gibi nakledilecekleri eve çıkartılmasıyla, taşınma faaliyeti büyük çerçevede tamamlanır. Yeni adreste eşyaların yerleştirilmesi ve montaj aşamasının yapılması hususunda özel elemanlarımız çalışmaktadır. İstediğiniz taktirde eşyalarınızın tamamen yerleşmesi işlemi konusunda bayan eleman görevlendirilebilmektedir.

İstanbul Şişli ile etrafındaki bölgede şehirlerarası evden eve nakliyat sahasında da hizmet veren kurumumuz, sözü edilen alandaki faaliyetlerinde eşya ve yükleriniz diğer bir uzak merkeze gideceği için çok daha özenli işlem yapmaktadır. » Şişli Şehirler Arası Nakliyat

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !