EVDEN EVE NAKLİYAT

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Sultanbeyli evden eve nakliyat faaliyet alanında icra ettiği sorumluluğu kurumsal anlamda özümsemiş olan firmamız, Sultanbeyli'da emniyetli nakliyat hizmetleri sunmaktadır.

Sultanbeyli ile çevre ilçelerde şirketimizce sunulan taşımacılık işlemlerinde, Sultanbeyli'da ikamet eden elemanlarımız istihdam edilmekte, buradaki hizmet sunduğumuz birey ve kuruluşlara Sultanbeyli bölge otoparkımızda mevcut bulunan kamyon ve tırlarımız yöneltilmektedir.

Önceki yöntemlerle taşınma dönemi bu zamanda tasfiye olmuştur. Şimdilerde kaliteli kavramla evden eve nakliyat hizmetlerini zanaat edinmeyen lojistik organizasyonlarına ev taşıma konusunda itibar gösterilmemektedir. Evden eve nakliyat kademelerinde deneyimli olan şirket çalışanlarımızın tüm bireyleri kendi kişisel görev alanlarında fazlasıyla potansiyel sahibidir. İşini içselleştirmiş şahıslarla kadrosunu kuvvetlendiren firmamız için, müşterilerimizin faaliyetlerimizden memnuniyet duyması kuvvetle mühimdir.

Eşya nakil hizmetlerinde herşeyden önce raporlama programı yerine getirilmektedir. Eksper organizesi bedelsiz yapılır ve eşya taşıma işinin en ciddi işlemlerinden bir tanesini oluşturur. Raporlama sürecinin dikkatlice organize edilmesi, transfer süreçleri süresince arıza çıkmasını enlelleyecektir. Söz konusu nedenden ötürü, inceleme alanında vazife verdiğimiz kadromuz, mesleğinde eğitimli kişilerdir.

İnceleme hizmetleri sayesinde ihtimal dahilindeki aksamalara meydana gelmeden engel olunabilmektedir.

Eksper çalışanlarımız, ekspertiz faaliyetleri gayesiyle adresinize ulaştığında, öncelikle eşyalarınızın kaplayacağı hacmi hesap eder ve lüzumlu olan olan nakliye aracını kararlaştırır. Yağmur ve toz benzeri dış durumlardan eşyalarınızı koruyan kapalı kasalı ve hususi dizayn edilen nakliye kamyonlarımız, bununla beraber mukavemeti artırılmış esneme donanımıyla uç noktada korunaklıdır. Kapalı kasalı kamyonlarımız konforlu ve güvencelidir. Nakliyat araçlarımızın periyodik bakımları sürekli olarak takip edilir. Araç operatörlerimiz deneyimlidir.

Eksperlerimiz, uygun eşya taşıma kamyonuyla birlikte gerekli olan ambalajlama bileşenleri, görevlendirilecek ekip ve farklı ciddi gereksinimleri ekspertiz esnasında belirlemektedir. Son olarak taşınacak yerin civar koşulları incelenir ve lojistik planlaması yapılır. Ekspertiz aşaması sonrası sigortalama işlemi yapılır.

Eşyaların paketlenmesi ve Araca Yükleme

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat Etkinlikleri konusunda deneyim kazanmış personelimiz, evden eve nakliyat hususunda ciddiyetle mühim olan paketleme hizmetlerini uzman yöntemlerle sonuçlandırmaktadır. Söz konusu hizmetlerle Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, işletmemiz hakim bir pozisyondadır. Şirketimizin belirlediği Sultanbeyli evden eve nakliyat fiyatları oldukça ekonomiktir. Paketleme, Evden Eve Taşıma servis ağı içerisinde öncelikli olarak değer verdiğimiz işlemdir.

Narin ve değerli malzemeler için ayrıntılı ambalajlama metodları uygulanmaktadır. Buzdolabı gibi ev makineleri ve aygıtlar için, çeşitli balonlu paketleme malzemeleri tercih edilmektedir. Geniş mobilyalar dikkatli bir biçimde ambalajlanır. Monte konusunda tecrübeli kadromuz bulunmaktadır. Eşyalarınızın tahribat almaması düşüncesiyle özel ambalajlama seçenekleri sunulmaktadır.

Asansörler, itinayla kurulur. Asansör kamyonunun kurulacağı yere düzgün bir şekilde dayanması ve taşıma bölümünün kolay bir şekilde gelip gitmesi ve titrememesi mecburidir Asansörcümüz alanında birikim sahibidir. Sultanbeyli asansörlü evden eve nakliye ile işletmemiz, Sultanbeyli ve yakınlarında olan dairenizde eşya ve yüklerinizi kısa zamanda ve sağlam bir biçimde indirerek nakliye aracına istiflemekte ve benzer şekilde yukarıya çıkarmaktadır. Hacimli mobilyaların öncelikle paketlenmesi ve zemine indirilerek istiflenmesi önem arz eder. Büyük malzemeler dayanıklı olduğundan alt kısma yerleştirilir. Hassas eşyalar üstte bulunan yerlere istiflenir.

Eşya ve malzemelerin aynı biçimde nakledilecekleri eve konumlandırılmasıyla, eşya nakliyesi süreci genel olarak bitmiş olur. Yeni mekanda eşya ve materyallerin yerleştirilmesi ve montaj işlerinin yapılması için deneyimli personelimiz vazife yapar. İstenildiği taktirde tüm eşyaların tam olarak yerleşmesi işlemi konusunda bayan personel vazifelendirilebilmektedir.

İstanbul Sultanbeyli yahut etrafındaki bölgede şehirlerarası evden eve nakliyat sahasında da hizmet veren organizasyonumuz, bu konudaki organisazyonlarında eşya ve malzemeleriniz başka uzak bölgeye sevk edileceğinden dolayı çok daha titiz hareket etmektedir. » Sultanbeyli Şehirler Arası Nakliyat

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !