EVDEN EVE NAKLİYAT

Sultangazi Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Sultangazi evden eve nakliyat hizmetlerinde ifa ettiği yükümlülüğü kurumsal karakteri haline getiren şirketimiz, Sultangazi'da emniyetli nakliyat hizmetleri sağlamaktadır.

Sultangazi veya çevresinde firmamızca sunulan taşımacılık hizmetlerinde, Sultangazi yakınlarında bulunan personelimiz istihdam edilmekte, buradaki müşterilerimize Sultangazi otoparkımızda mevcut bulunan eşya taşıma araçlarımız sevk edilmektedir.

Geçmiş tekniklerle ev eşyalarının taşınması dönemi bu zamanda fesholmuştur. Bu zamanlarda elit anlamla evden eve nakliyat hizmetlerini içselleştirmeyen taşımacılık organizasyonlarına ev taşıma hakkında ilgi duyulmamaktadır. Evden eve nakliyat hizmetlerinde profesyonelleşmiş firma personelimizin tamamı kendi vazife alanlarında son derece tecrübelidir. İcra ettiği hizmeti hüner edinmiş kişilerle çalışmayı önceliği durumuna getiren kurumumuz için, müşteri memnuniyeti herşeyden çok mühimdir.

Eşya nakliye hizmetlerinde ilk olarak ekspertiz hizmeti yürütülmektedir. Raporlama hizmetleri bedelsizdir ve eşya taşıma işinin en önemli kısımlarından bir tanesini oluşturmaktadır. Eksper sürecinin dikkatle yapılması, nakliyat faaliyetleri sırasında sorun oluşmasını enlelleyecektir. Söz konusu sebeple, ekspertiz hizmetlerinde vazifelendirdiğimiz kadromuz, mesleklerinde tecrübeli elemanlardır.

Ekspertiz hizmeti sayesinde ihtimal dahilindeki zor durumlara meydana gelmeden engel olunabilmektedir.

Eksperlerimiz, raporlama faaliyetleri gayesiyle adresinize vardığında, herşeyden önce eşyalarınızın kaplayacağı alanı hesap eder ve gerekli olan çelik kasa nakliye aracını saptar. Nem gibi harici olumsuzluklardan eşya ve malzemelerinizi koruyan kapalı kasa ve hassas tasarlanmış kamyonlarımız, bununla beraber güçlendirilmiş esneme donanımıyla son derece korumalıdır. Çelik kasalı araçlarımız konforlu ve güvenli araçlardır. Taşıtlarımızın bakım ve tamirleri daimi bir şekilde yapılır. Sürücülerimiz deneyimlidir.

Eksper elemanlarımız, uygun lojistik aracıyla birlikte gereken paketleme unsurları, istihdam edilecek personel ve farklı önemli gereklilikleri ekspertiz sırasında tespit etmektedir. İnceleme işlemi sonunda evin çevre durumu göz önünde bulundurulur ve transfer programı hazırlanır. Raporlama hizmeti sonrası teminat adına sigorta poliçesi yapılır.

Ambalajlama ve Araca İstif

Sultangazi Evden Eve Nakliyat Etkinlikleri konusunda profesyonel durumda bulunan personelimiz, evden eve nakliyat konusu için son derece ehemmiyet barındıran ambalajlama hizmetlerini uzman metodlarla sonuçlandırmaktadır. Söz konusu kaliteyle Sultangazi Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, işletmemiz öncü bir statüdedir. Şirketimizin tanımladığı Sultangazi evden eve nakliyat fiyatları son derece ekonomiktir. Tüm eşyaların ambalajlanması, Evden Eve Taşımacılık servis faaliyetleri arasında öncelikli olarak önem verdiğimiz unsurdur.

Hassas ya da hususi materyaller için ayrıntılı ambalajlama metodları uygulanmaktadır. Bulaşık makinesi gibi evde bulunan makineler ve aygıtlar için, farklı ambalaj öğeleri tercih edilmektedir. Ağır mobilyalar özenle ambalajlanır. Monte konusunda tecrübeli personelimiz görevlendirilir. Evde bulunan eşyaların tahribat almaması düşüncesiyle malzeme türlerine göre özelleşen ambalajlama alternatifleri bulunmaktadır.

Asansörler, itinayla kurulmaktadır. Asansörün duvara düzgün bir biçimde dayanması ve taşıma bölümünün kolay bir şekilde gelip gitmesi ve titrememesi zorunludur Asansör aracımızın kullanıcısı işinde birikim sahibidir. Sultangazi asansörlü taşımacılık ile kuruluşumuz, Sultangazi ve çevresinde bulunan evinizde eşya ve yüklerinizi kısa bir zamanda ve emniyetle indirerek kamyon veya tıra istiflemekte ve benzer şekilde yukarıya çıkarmaktadır. Ağır mobilyaların daha önce paketlenmesi ve indirilerek istiflenmesi önem taşır. Büyük mobilya ve beyaz eşyalar dayanıklı olması sebebi ile alta konumlandırılır. Kırılabilir eşyalar üstte kalan yerlere istiflenir.

Tüm eşyalarınızın getirildikleri dairede olduğu gibi nakledilecekleri daireye çıkartılmasıyla, ev taşıma süreci genel olarak tamamlanmış olur. Yeni adreste taşınan malzemelerin konumlandırılması ve montaj aşamasının tamamlanması konusunda tecrübeli elemanlarımız görevlendirilir. Tercih edilmesi halinde eşyalarınızın tamamen yerleşmesi işlemi konusunda bayan eleman vazifelendirilebilmektedir.

İstanbul Sultangazi yahut civarında şehirlerarası evden eve nakliyat sahasında da etkinlik gösteren kurumumuz, bu husustaki işlemlerinde eşya ve yükleriniz diğer bir şehre gideceği için ciddi oranda daha tedbirli hareket etmektedir. » Sultangazi Şehirler Arası Nakliyat

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !