EVDEN EVE NAKLİYAT

Tuzla Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Tuzla evden eve nakliyat sahasında ifa ettiği misyonu kurumsal karakteri durumuna getiren şirketimiz, Tuzla'da güvenli taşımacılık sağlamaktadır.

Tuzla ya da çevresinde kuruluşumuzca yürütülen taşımacılık kapsamında, Tuzla bölgesinde ikamet eden personelimiz vazifelendirilmekte, bu lokasyondaki taşıma işlerini yaptığımız şahıs ve kuruluşlara Tuzla araç parkımızda mevcut bulunan kamyon ve tırlarımız yönlendirilmektedir.

Önceki metodlarla eşya taşıma dönemi artık tasfiye olmuştur. Şimdiki Zaman Diliminde elit anlamda evden eve nakliyat operasyonlarında uzmanlaşamayan nakliye organizasyonları, ev taşıma hizmetlerimizde ilgi çekmemektedir. Evden eve nakliyat işlemlerinde deneyimli olan firma elemanlarımızın tüm bireyleri kendi vazife alanlarında önemli derecede tecrübelidir. İcra ettiği hizmeti hüner edinmiş kişilerle ekiplerini çok daha güçlü bir hale getirmiş durumda bulunan firmamız adına, müşterilerimize arz ettiğimiz hizmet standardı kayda değer oranda mühimdir.

Eşya taşıma hizmetlerinde ilk olarak eksper faaliyeti uygulanmaktadır. Eksper hizmeti ücretsiz sonuçlandırılır ve nakliyat işinin en mühim kısımlarından bir tanesini oluşturmaktadır. Eksper hizmetinin titiz bir şekilde organize edilmesi, nakil faaliyetleri esnasında sıkıntı oluşmasını önleyecektir. Sözü edilen gerekçeyle, inceleme hizmetlerinde vazife verdiğimiz kadromuz, mesleğinde profesyonel şahıslardır.

Eksper organizesi sayesinde aksaklıklara ortaya çıkmadan tedbir alınabilmektedir.

Eksperlerimiz, raporlama işlemleri için adresinize ulaştığında, ilk aşamada eşyalarınızın miktarını hesap eder ve gerekli olacak çelik kasa transfer vasıtasını tespit eder. Yağmur ve toz benzeri dış durumlardan eşyalarınızı muhafaza eden çelik kasalı ve kendine özgü dizayn edilen nakliye kamyonlarımız, bununla birlikte mukavemeti artırılmış esneme donanımıyla fazlasıyla korumalıdır. Çelik kasa araçlarımız bakımlı ve güvencelidir. Nakil araçlarımızın periyodik bakımları sürekli olarak yapılır. Şoförlerimiz tecrübelidir.

Eksperlerimiz, uygun nakliye vasıtasıyla birlikte ihtiyaç duyulacak paketleme bileşenleri, görevlendirilecek elemanlar ve başka mühim gereklilikleri inceleme esnasında tespit etmektedir. Son aşamada taşınacak yerin çevre durumu göz önünde bulundurulur ve lojistik programı belirlenir. Raporlama işlemi akabinde güvence amacıyla sigorta poliçesi yapılır.

Eşyaların paketlenmesi ve Araca İstifleme

Tuzla Evden Eve Nakliyat Hizmetleri hakkında birikim sahibi olmuş eleman kadromuz, eşya taşıma hususunda ciddi derecede ehemmiyetli olan paketleme faaliyetlerini kaliteli metodlarla yapmaktadır. Bu yüksek hizmet kalitesiyle Tuzla Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, teşekkülümüz hakim bir statüdedir. İşletmemizin arz ettiği Tuzla evden eve nakliyat fiyatları oldukça hesaplıdır. Ambalajlama, Evden Eve Nakliye hizmet işlemleri perspektifinde en önemli işlemdir.

Hassas ve özel eşyalar için kendine özgü paketleme metodları geliştirilmiştir. Bulaşık makinesi gibi beyaz eşya ve aygıtlar için, farklı balonlu ambalaj naylonları kullanılmaktadır. Büyük malzemeler itinayla ambalajlanır. Monte hizmetleri için deneyim sahibi kadromuz bulunmaktadır. Evde bulunan eşyaların zarar görmemesi amacıyla değişik paketleme seçenekleri bulunmaktadır.

Asansör, özenli bir şekilde kurulur. Asansörün balkona uygun bir biçimde birleşmesi ve taşıma alanının doğru bir şekilde gelip gitmesi ve titrememesi mecburidir Asansör operatörümüz bu konu hakkında tecrübe sahibidir. Tuzla asansörlü nakliye sayesinde kurumumuz, Tuzla ve yakınlarında bulunan ev veya büronuzda eşya ve yüklerinizi kısa zamanda ve sağlam bir biçimde indirerek taşıma aracına yerleştirmekte ve benzer şekilde evinize konumlandırmaktadır. Ağır möble ve beyaz eşyaların ilk önce ambalajlanması ve aracın önüne indirilerek yüklenmesi önem arz eder. Ağır mobilyalar ve beyaz eşyalar mukavemetli olduğundan alta yerleştirilir. Kırılabilir malzemeler üstte bulunan kısımlara konumlandırılır.

Tüm eşya veya malzemelerinizin aynı biçimde nakledilecekleri eve çıkarılmasıyla, taşınma işlemi büyük çerçevede bitmiş olur. Ev içinde taşınan materyallerin istenildiği biçimde yerleştirilmesi ve monte işlemlerinin tamamlanması için tecrübeli elemanlarımız vazifelendirilmektedir. İstenildiği taktirde eşya ve malzemelerin döşenmesi hizmeti için bayan eleman görevlendirilmektedir.

İstanbul Tuzla veya yakınlarında şehirlerarası evden eve nakliyat alanında da hizmet veren işletmemiz, söz konusu konudaki işlemlerinde eşya ve yükleriniz diğer bir şehre gideceğinden dolayı çok daha itinalı hareket etmektedir. » Tuzla Şehirler Arası Nakliyat

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !