EVDEN EVE NAKLİYAT

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Ümraniye evden eve nakliyat faaliyet alanında ifa ettiği misyonu kurumsal karakteri durumuna getiren firmamız, Ümraniye'da emniyetli taşımacılık vermektedir.

Ümraniye ve çevre ilçelerde kurumumuzca icra edilen taşımacılık hizmetlerinde, Ümraniye'da bulunan elemanlarımız istihdam edilmekte, buradaki müşterilerimize Ümraniye otoparkımızda bulunan taşıtlarımız sevk edilmektedir.

Daha öncelerde uygulanan usullerle ev taşıma çağı bu zamanda fesholmuştur. Günümüz şartlarında elit bir anlayışla evden eve nakliyat eylemlerini meslek edinmeyen lojistik şirketlerine ev taşıma işlemlerinde itibar edilmemektedir. Evden eve nakliyat faaliyetlerinde profesyonelleşmiş firma personelimizin tamamı kendi özel görev dallarında ciddi derecede tecrübelidir. Yaptığı vazifeyi içselleştirmiş bireylerle çalışan kuruluşumuz adına, hizmet sunduğumuz kuruluş ve şahısların hizmetlerimizden memnun olması kayda değer oranda mühimdir.

Eşya nakil hizmetlerinde herşeyden önce eksper programı yerine getirilmektedir. Ekspertiz hizmeti ücretsizdir ve eşya taşıma hizmetinin en ciddi işlemlerinden bir tanesini oluşturmaktadır. Ekspertiz hizmetinin titiz bir şekilde ifa edilmesi, taşıma işlemleri esnasında sıkıntı olmasını enlelleyecektir. Söz konusu gerekçeyle, ekspertiz faaliyetleri alanında görevlendirdiğimiz kadromuz, mesleklerinde uzman elemanlardır.

İnceleme hizmeti ile ihtimal dahilindeki aksamalara meydana gelmeden engel olunabilmektedir.

Eksper personelimiz, ekspertiz faaliyetleri nedeniyle adresinize vardığında, öncelikle evde mevcut bulunan eşyaların miktarını ölçer ve gereken olacak kapalı kasa transfer vasıtasını kararlaştırır. Nem ve toz gibi dış etkenlerden tüm eşyaları muhafaza eden çelik kasa ve kendine özgü dizayn edilen kamyonlarımız, ayrıca kuvvetlendirilmiş esneme donanımlarıyla yüksek derecede güvencelidir. Kapalı kasa kamyonlarımız yeni ve güvenli araçlardır. Araçlarımızın bakım ve tamirleri daimi bir şekilde yapılır. Şoförlerimiz tecrübelidir.

Eksperlerimiz, doğru nakliyat vasıtasıyla beraber gereken paketleme unsurları, görevlendirilecek kadro ve farklı mühim gereksinimleri inceleme sırasında tespit etmektedir. Raporlama işlemi bitiminde evin civar durumu incelenir ve taşıma programı hazırlanır. Ekspertiz aşaması sonrasında güvence nedeniyle sigorta poliçesi hazırlanır.

Eşyaların paketlenmesi ve Araca Yükleme

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Faaliyetleri hususunda tecrübe sahibi olmuş eleman kadromuz, eşya taşıma meselesi için ciddiyetle ehemmiyetli olan paketleme işlemlerini uzman tekniklerle uygulamaktadır. Sözü edilen kaliteyle Ümraniye Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, kuruluşumuz öncü bir mevkiye sahiptir. Firmamızın tanımladığı Ümraniye evden eve nakliyat fiyatları oldukça uygundur. Paketleme, Evden Eve Nakliyat servis kapsamı içerisinde en ciddi aşamadır.

Narin yahut hususi eşyalarınız için ayrıntılı ambalajlama metodları geliştirilmiştir. Bilgisayar gibi evde bulunan makineler ve cihazlar için, farklı ambalaj gereçleri tercih edilmektedir. Büyük malzemeler özenli bir şekilde paketlenir. Montaj hizmetleri için uzman çalışanlarımız mevcuttur. Evde bulunan eşyaların tahribat almaması için özel paketleme alternatifleri bulunmaktadır.

Asansör tertibatı, itinayla kurulmaktadır. Asansörün balkona düzgün bir şekilde dayanması ve taşıma bölümünün dengeli bir biçimde gidip gelmesi ve titrememesi zorunludur Asansör operatörümüz işinde deneyim sahibidir. Ümraniye asansörlü taşımacılık ile şirketimiz, Ümraniye ve çevresinde olan evinizde tüm eşya ve materyalinizi kısa bir zamanda ve emniyetle zemine indirerek kamyon veya tıra yüklemekte ve benzer şekilde evinize konumlandırmaktadır. Büyük eşyaların ilk aşamada ambalajlanması ve indirilerek yüklenmesi önem taşır. Ağır eşyalar sağlam olduğu için alt kısma istiflenir. Kırılabilir malzemeler daha üst kısımlara konumlandırılır.

Tüm eşya ve malzemelerin benzer biçimde yeni daireye konumlandırılmasıyla, ev taşıma işlemi genel çerçevede tamamlanmış olur. Yeni adreste eşyaların belirlediğiiniz gibi konumlandırılması ve monte işlerinin tamamlanması için tecrübeli ustalarımız görevlendirilir. İstemde bulunulması halinde tüm eşyaların döşenmesi işlemleri konusunda bayan personel görevlendirilebilmektedir.

İstanbul Ümraniye yahut çevre semtlerde şehirler arası evden eve nakliyat sahasında da faaliyet icra eden firmamız, söz konusu husustaki işlemlerinde eşya ve yükleriniz farklı uzak bölgeye sevk edileceği için kayda değer oranda daha titiz davranmaktadır. » Ümraniye Şehirler Arası Nakliyat

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !