EVDEN EVE NAKLİYAT

Üsküdar Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Üsküdar evden eve nakliyat hizmetlerinde ifa ettiği sorumluluğu kurumsal karakteri haline getiren firmamız, Üsküdar'da güvenli ev taşıma hizmetleri arz etmektedir.

Üsküdar veya yakınlarında kuruluşumuz tarafından sunulan evden eve nakliye faaliyetleri alanında, Üsküdar içerisinde ikamet eden elemanlarımız istihdam edilmekte, bu lokasyondaki taşıma işlerini yaptığımız birey ve kuruluşlara Üsküdar departman otoparkında mevcut bulunan araçlarımız yöneltilmektedir.

Eski tekniklerle ev taşıma çağı bu zamanda yürürlükte değildir. Bu dönemlerde kaliteli çözümlerle evden eve nakliyat kapsamında ustalaşamayan nakliye şirketleri, ev eşyalarının taşınması işlemlerinde talep görmemektedir. Evden eve nakliyat süreçlerinde birikim sahibi olmuş şirket kadromuzun hepsi kendi hususi vazife alanlarında oldukça tecrübelidir. Görevini kendi şahsi kariyeri haline indirgemiş kişilerle çalışan şirketimiz için, hizmet verdiğimiz kuruluş ve bireylerin memnuniyeti fazlasıyla önem arz eder.

Eşya nakliye hizmetlerinde herşeyden önce raporlama işlemleri icra edilmektedir. Raporlama işlemi ücretsiz yapılır ve nakliyat hizmetinin en ciddi bölümlerinden bir tanesini oluşturur. Ekspertiz işlemlerinin kaliteli olması, nakliyat faaliyetleri süresince arıza oluşmasını önleyecektir. Bu nedenle, inceleme işlemlerinde vazifelendirdiğimiz personelimiz, alanında tecrübeli kişilerdir.

İnceleme hizmeti sayesinde ihtimal dahilindeki aksaklıklar önceden önlenebilmektedir.

Eksperlerimiz, inceleme işlemleri gayesiyle evinize ulaştığı zaman, herşeyden önce evinizde mevcut olan eşyaların kaplayacağı hacmi hesaplar ve gerekli olacak transfer kamyonunu belirler. Yağmur benzeri havayla ilgili etkenlerden eşya ve malzemelerinizi muhafaza eden çelik kasalı ve hassas dizayn araçlarımız, aynı zamanda mukavemeti artırılmış yay donanımlarıyla yüksek derecede korumalıdır. Kapalı kasalı araçlarımız yeni ve güvenlidir. Taşıma araçlarımızın periyodik bakımları devamlı olarak takip edilir. Araç operatörlerimiz deneyimlidir.

Eksperlerimiz, uygun nakliyat aracıyla beraber lüzumlu olan paketleme öğeleri, istihdam edilecek kadro ve başka önemli gereklilikleri inceleme sırasında tespit etmektedir. Eksper işlemi sonunda taşınacak yerin çevre koşulları saptanır ve nakliye planlaması yapılır. Eksper işlemi sonrasında güvence adına sigorta poliçesi hazırlanır.

Ambalajlama ve Nakliye aracına Yükleme

Üsküdar Evden Eve Nakliyat Organizasyonu konusunda birikim kazanmış personelimiz, taşınma konusu için ciddi derecede önem içeren paketleme hizmetlerini profesyonel metodlarla sonuçlandırmaktadır. Sözü edilen kalite perspektifinde Üsküdar Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, teşekkülümüz ciddi bir yere sahiptir. İşletmemizin sunduğu Üsküdar evden eve nakliyat fiyatları oldukça ekonomiktir. Paketleme, Eşya Taşıma hizmet işlemleri içerisinde özellikle değer atfettiğimiz noktadır.

Kırılması muhtemel ya da hususi materyalleriniz adına kapsamlı paketleme metodları geliştirilmiştir. Buzdolabı gibi elektronik eşyalar ve aygıtlar için, özel paketleme unsurları tercih edilmektedir. Ağır malzemeler özenli bir şekilde korunaklanır. Monte konusunda tecrübe sahibi kadromuz görevlendirilmektedir. Eşyalarınızın tahribat almaması gayesiyle değişik ambalajlama seçenekleri bulunmaktadır.

Asansör, özenle kurulmaktadır. Asansörün duvara uygun bir şekilde dayanması ve taşıyıcı bölümün doğru bir halde gidip gelmesi ve sallanmnaması mecburidir Asansör şoförümüz bu konuda birikim sahibidir. Üsküdar asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri neticesinde firmamız, Üsküdar ve etrafındaki bölgede olan evinizde eşya ve yüklerinizi kısa bir zamanda ve emniyetle aracın yanına indirerek araca istiflemekte ve benzer biçimde dairenize konumlandırmaktadır. Büyük möble ve beyaz eşyaların daha önce paketlenmesi ve indirilerek istiflenmesi mühimdir. Hacimli mobilyalar sağlam olması nedeni ile alta istiflenir. Kırılgan ev eşyaları ve cihazlar üstte kalan kısımlara yerleştirilir.

Eşya veya malzemelerin aynı şekilde yeni daireye çıkartılmasıyla, eşya nakliyesi işlemleri genel çerçevede biter. Yeni adreste taşınan malzemelerin yerleştirilmesi ve monte aşamasının tamamlanması konusunda özel ustalarımız görev yapar. Tercih edilmesi durumunda taşınan malzemelerin tam olarak yerleşmesi hizmeti için bayan eleman vazifelendirilmektedir.

İstanbul Üsküdar ya da çevre semtlerde şehirlerarası evden eve nakliyat kapsamında da iş yapan işletmemiz, sözü edilen alandaki faaliyetlerinde eşyalarınız farklı bir uzak bölgeye gideceğinden dolayı ciddi oranda daha özenli olmaktadır. » Üsküdar Şehirler Arası Nakliyat

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !