EVDEN EVE NAKLİYAT

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Zeytinburnu evden eve nakliyat faaliyet alanında ifa ettiği misyonu kurumsal uzmanlığı durumuna getiren organizasyonumuz, Zeytinburnu'da güvenilir ev taşıma hizmetleri vermektedir.

Zeytinburnu yahut çevre ilçelerde kurumumuzca yürütülen eşya nakliyesi faaliyetlerinde, Zeytinburnu'da bulunan elemanlarımız istihdam edilmekte, bu bölgedeki müşterilerimize Zeytinburnu araç parkımızda bulunan kamyon ve tırlarımız yöneltilmektedir.

Önceki tekniklerle ev taşıma çağı artık kapanmıştır. Şu anki zamanda elit çözümlerle evden eve nakliyat faaliyetlerini zanaat edinmeyen lojistik kurumlarına ev taşıma hususunda istemde bulunulmamaktadır. Evden eve nakliyat hizmetlerinde birikim sahibi olmuş kurum kadromuzun tümü kendi şahsi vazife sahalarında son derece potansiyel sahibidir. İcra ettiği vazifeyi hüner edinmiş bireylerle kadrosunu kuvvetlendiren kurumumuz adına, hizmet arz ettiğimiz kuruluş ve bireylerin memnuniyeti oldukça fazla önemlidir.

Eşya nakil operasyonlarında ilk olarak eksper hizmetleri uygulanmaktadır. Ekspertiz hizmeti bedelsizdir ve taşımacılık işinin en mühim işlemlerinden biridir. Eksper organizesinin dikkatlice icra edilmesi, transfer faaliyetleri esnasında arıza meydana gelmesini enlelleyecektir. Bu nedenle, raporlama işlemlerinde görev verdiğimiz personelimiz, alanında deneyimli kişilerdir.

Raporlama hizmetleri ile sorunlar meydana gelmeden önleniyor.

Eksper personelimiz, inceleme faaliyetleri gayesiyle ev veya işyerinize geldiği zaman, herşeyden önce evde mevcut olan eşya ve taşınacak tüm materyalin miktarını ölçer ve gereken olan nakliyat aracını tespit eder. Yağmur benzeri dış durumlardan tüm eşyaları koruyan çelik kasa ve kendine özgü dizayn edilen nakliye araçlarımız, bununla birlikte kuvvetlendirilmiş süspansiyon donanımlarıyla ciddi derecede güvencelidir. Çelik kasalı kamyonlarımız yüksek model ve güvenlidir. Taşıtlarımızın periyodik bakımları düzenli olarak takip edilir. Şoförlerimiz uzun yılların tecrübesine sahip ve ehliyetlidir.

Eksper çalışanlarımız, en uygun eşya taşıma aracıyla birlikte ihtiyaç duyulacak paketleme unsurları, görev verilecek kadro ve farklı ciddi gereksinimleri inceleme esnasında tespit etmektedir. Son aşamada evin çevresel durumu incelenir ve nakliyat planlaması yapılır. İnceleme aşaması sonrası nakliyat sigortası yapılır.

Paketleme ve Nakliyat aracına İstif

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Eylemleri hakkında birikim sahibi olmuş personelimiz, taşınma konusunda ciddi derecede önem barındıran ambalajlama işlemlerini uzman metodlarla tamamlamaktadır. Sözü edilen hizmetlerle Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, şirketimiz mühim bir konumdadır. Şirketimizin belirlediği Zeytinburnu evden eve nakliyat fiyatları son derece uygundur. Ambalajlama, Evden Eve Nakliye hizmet kapsamı içerisinde en çok değer atfettiğimiz aşamadır.

Narin ya da hususi malzemeleriniz için kapsamlı ambalajlama yöntemleri geliştirilmiştir. Bilgisayar gibi elektronik eşyalar ve cihazlar için, hususi patpat paketleme naylonları uygulanmaktadır. Geniş eşyalar dikkatle korunaklanır. Montaj konusunda deneyimli elemanlarımız görevlendirilir. Evde bulunan eşyaların ziyan görmemesi için farklı paketleme opsiyonları bulunmaktadır.

Asansörler, özenli bir şekilde kurulmaktadır. Asansör aracının duvara doğru bir şekilde yaslanması ve taşıma bölümünün dengeli bir halde gelip gitmesi ve sarsılmaması zaruridir Asansörcümüz işinde uzmandır. Zeytinburnu asansörlü taşımacılık ile işletmemiz, Zeytinburnu ve civarında bulunan dairenizde eşyalarınızı kısa zamanda ve sağlam bir halde indirerek nakliyat aracına yüklemekte ve benzer şekilde daireye çıkarmaktadır. Hacimli mobilyaların öncelikle ambalajlanması ve indirilerek yüklenmesi önemlidir. Büyük eşyalar mukavemetli olduğu için öncelikli konumlandırılır. Kırılabilir eşyalar büyük mobilyaların üstüne yerleştirilir.

Tüm eşyalarınızın önceki dairede yapıldığı şekilde nakledilecekleri eve çıkartılmasıyla, eşya nakli işlemleri genel anlamda bitmiş olur. Yeni evde eşyaların yerleştirilmesi ve monte işlerinin yapılması konusunda özel personelimiz vazifelendirilir. İstediğiniz taktirde taşınan malzemelerin tam olarak yerleşmesi işlemleri için bayan personel görevlendirilebilmektedir.

İstanbul Zeytinburnu veya çevre ilçelerde şehirlerarası evden eve nakliyat alanında da faaliyet icra eden firmamız, söz konusu husustaki işlemlerinde eşyalarınız farklı ile ulaştırılacağından dolayı ciddi oranda daha itinalı işlem yapmaktadır. » Zeytinburnu Şehirler Arası Nakliyat

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !