ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

Asansörlü Nakliyat

asansörlü evden eve nakliyat Asansörlü nakliyat için ilk önce şirketlerin eksperleri evininizin çevresin de geniş kapsamlı bir keşif yaparlar. Sonrasın da ise evinize gelerek eşyalarınızın büyüklük durumuna bakarak planlamalarını yaparlar.

Asansörlü aracın eşyalarınızı nakletmesi için evinizin bir camının ya da balkonunun caddeye ya da otoparka bakması gerekmektedir. Eşyalarınız paketlendik den sonra asansör ile nakliye işlemi başlatılır. Asansör nakliye işlemini tamamlarken arabaya yani kamyonete istifleme işlemi yapılır. Asansörlü nakliyat en çok kullanım sebebi eşyalar da minimum hasar gözükmesidir.

Gelelim şehirler de ve ilçeler de yapılan asansörlü nakliyat durumlarına. Türlü şirketler neredeyse bütün şehirler de mevcuttur. İlçelere kadar gelen hatta köylere kadar gelen şirketler bulunmaktadır. Bu nakliyatların fiyatları evin büyüklüğüne göre yani 1+1 2+1 3+1 4+1 5+1 ve daha büyük evler de değişmektedir. Ve paketleme işlemini kendiniz mi yapacaksınız yoksa bizim yapmamamızı ister misiniz gibi sorular alabilirsiniz çünkü bunun da ücretlendirmesi farklı olacaktır. Eğer nakliyat aynı şehir de olacaksa farklı başka bir şehir e olacaksa çok daha farklı fiyatlar verilmektedir. Gelelim fiyatlara:

  • Şehir içi olursa 1200 TL civarı fiyat verilmektedir.
  • Şehirde eğer uç noktalar da ise yani uzak bölgeler de ise 1100-1500 arası fiyatlar verilmektedir.
  • Eğer şehir dışı yakın bir şehir ise 1600-2000 TL arası fiyatlar verilmektedir.
  • Eğer şehirler birbirine den uzakta ise bu fiyat 2000-4000 arası değişmektedir.


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !