OFİS & BÜRO TAŞIMA

Ofis & Büro Taşıma Hizmetleri

ofis taşıma Taşınma işlemlerinin hepsi yorucu ve düşündürücü konulardır. Ofis Taşıma evraklardan, masa, koltuk ve bilgisayar ağlarından oluştuğundan sökülüp montajı zaman alan olaylardandır. Bu iş için kurulmuş özel Ofis Taşıma firmaları ve uzman elemanları sayesinde iş programıyla kısa sürede toplanma ve nakil işlemleri başlar.

Çalışma programlarında öncelikle özel evrak ve belgelerin ofis sahibi veya yetkilisi tarafından toplanması ve kaldırılması istenebileceğinden, geri kalan işlemler sırasıyla sökmelerle başladığı montaja uygun numaralandırıldığıdır. Bilgisayar ve kablolar düzenli olarak toplanıp, zarar görmeyecek kutuların içerisine yerleştirilerek üzerine numaralandırma uygulandığı, bağlantı kabloları ve aparatlarının da aynı kutuda toplandığı gözlenmiştir. Ofis Taşıma personeli ofis içindeki mobilya ve dolapları da daha rahat taşıyıp zarar görmemeleri açısından vidalı yerlerinden sökerek, uygun bez ve çarşaflarla sararak çizilme ve yırtılmaya karşı önlem aldıkları, bantla yapıştırmak sureti ile yine numaralandırdıkları bilinmektedir.

Asansörle veya merdivenle inilip çıkılma durumu göze alınarak bütün eşyalar açılmayacak ve dağılmayacak şekilde toplanmıştır. Ofis Taşıma ev eşyası kadar kalabalık eşya grubundan oluşmadığından daha kısa sürede olabileceği düşünülmektedir. Fakat büyük ve geniş çalışan ve oda sayısı fazla olan ofislerde taşınma süresi ve zamanı da uzun süreceği unutulmamalıdır. Ofis Taşıma çelik kasa taşınmasında da çeşitli yük kaldırıcı veya kalın halatlarla bağlama yoluyla ofisten alıp önce taşınacak kamyona, sonra da yeni ofise taşıma programı uygular.


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !