MÜŞTERİ YORUMLARI

Özentaş Evden Eve Nakliyat Müşteri Yorumları

evden eve nakliyat müşteri yorumlarıEvden Eve Nakliyat Hizmetleri Alanında Özentaş Firması Hakkında Yapılan Müşteri Yorumları. Firmamız her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarız.

Evden Eve Nakliyat ev ofis eşyası taşımacılık şirketimiz ev ofis taşıma ve Depolamada yılların verdiği deneyimi kullanarak işinde uzmanlaşmıştır. Özentaş Nakliyat, kalite ve titizliği bir prensip haline getirmiştir. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası eşya taşıma depolama hizmetimiz sürecinde eşyaların havalı patpatlar ile sarılır ambalajlanır. Firmamızca Kaliteli hizmet prensipleri çerçevesinde sigortalı ve güvenli taşımacılık yapılır. Deneyimli personel istihdamından, kapalı kasalı kamyonlar ve sağlam alt yapımıza kadar her şey müşteri memnuniyeti içindir.

 

Yorumlar

 • Cihan Aydemir

  Özentaş Nakliyat ile Kayseri'de bulunan evimi Gaziantep merkeze taşıdım. Firmanın Kayseri şubesi 1 gün önceden evimize gelerek eşyalarımın sökümlerini yaptı, sardı ve paketledi. Evin boşaltılması sonrası kaba temizlik bile yaptılar ki bunu bizzat ben söylememiştim. Ertesi gün Gaziantep'teki adresimizde bu kez firmanın Gaziantep acentesinden görevlendirilen elemanlar vardı. Ekipten sadece 2 kişi aynıydı, diğer 3 kişi farklı olmasına rağmen sanki tüm eşyaların yerlerini önceden biliyor gibiydiler ve sorunsuz yerleştirdiler. Doğrusu hayret ettim. Firma profesyonel. Eşyalarım söylenen zamanda ve söylenen şekilde teslim edildi. Hiç bir sıkıntı yaşamadım. Firmaya ve çalışan arkadaşlara teşekkür ederim

 • Oya Çiftçi

  Bundan önce başka bir şirket ile evden eve usulü taşınmıştım ve kötü tecrübelerim oldu. Bu yüzden taşınma öncesi baya endişeliydik. Facebook'ta bu siteye rastladım ve Allahtan Özentaş Nakliyat ile karşılaştık. Bu firmayla Bursa'dan Gaziantep'e taşındım. Gelen ekip işinin tamamı ile uzmanı. Bir dakika bile soluklanmadan çok hızlı bir şekilde işlerini yaptılar. Bir eşyamız bile hırpalanmadı. Özentaş nakliyat ile gönlünüz rahat bir şekilde taşıma yaptırabilirsiniz. 100 kere daha taşınsam başka firmayı aramam. Siteyi kuranlara da teşekkür ederim. Seçimleri doğru yapmışlar.

 • Saliha Oğuz

  Samsun Atakum'dan Kocaeli Gölcük ilçesine taşındım. Eşyalarımda bir sıkıntı olmadan zamanında ve sorunsuz taşınmamı gerçekleştiren Özentaş Nakliyat'a verilen sözleri harfiyen yerine getirdiği için çok teşekkür ederim. Arkadaşıma da tavsiye ettim. Firmanın Türkiye genelinde şubeleri olması, zaten kalitesini ortaya koyuyor.
  Tavsiye Ederim !

 • Engin Akbulut

  Diyarbakır Silvan'dan İstanbul Pendik ilçesine Özentaş Evden Eve Nakliyat firmasıyla taşındım. Arkadaşlarmızın göstermiş olduğu gayretden çok memnun kaldık. Çok temiz ve zamanında çalışan bir firma. Eşyalarıma zarar gelmeden taşıdıkları için teşekkür ederim. Evini taşıyacak olanlarada böyle bir firmayla çalışmalarını tavsiye ederim. Pişman olmayacaksınız.
  Tavsiye Ederim !

 • Mehmet Kılıçaslan

  İzmir Çeşme'den İstanbul Beylikdüzü ilçesine tamamen kırılacak ürünlerden oluşan eşyalar gönderdim. Tek bir tanesinde dahi hasar yoktu ve zamanında teslim edildi. Verilen hizmetten ve özellikle şirket sahibinin ilgisinden çok memnun kaldık. Özentaş nakliyat'a çok teşekkürler.
  Tavsiye Ederim !

 • Kemal Güroğlu

  Hakim olarak görev yapıyorum. Ankara Çankaya'dan İstanbul Kartal'a taşındım.Arkadaşımın sayesinde tanıdığım özentaş nakliyatla anlaştım. Çok memnun kaldım. Herşeyiyle mükemmel. sorunsuz taşındım. Hatta daha önce taşınma sebebiyle oluşan hasarları sağolsun ekip sorumlusu ilkin bey sağlamlaştırdı. Paketleme ve dikkatli taşıma da tavsiye ederim. Hem makul fiyat hem yüksek kalite. Başka açıklamaya gerek yok. Özentaş nakliyat yöneticilerine ekip sorumlusu ilkin bey'e başta olmak üzere teşekkür ederim.
  Tavsiye Ederim !

 • Mesude Özgündüz

  İstanbul Ataşehir'den İzmir Karşıyaka'ya taşınmam konusunda bize sorunsuz hizmet veren Ataşehir Özentaş Nakliyat firmasından cok memnun kaldım. Anlaştığımız gün ve saatte eşyalarım teslim edildi.düşündüğümden daha itinalı ve temiz çalıştıkları için önce firma sahibi Adem beye sonra çalışanları Ahmet başta olmak üzere herkese çok teşekkür ederim. Abartmadan söylüyorum bu arkadaşlar sanki kendi esyalarını taşıyor gibi davrandılar ve dikkatimi çeken baska bir husus ta eşya taşırken sigara içmemeleri kim bana sorarsa ilk adres artık Özentaş Nakliyat. Teşekkürler tekrar.
  Tavsiye Ederim !

 • Gülşen Rüzgar

  İstanbul Kadıköy'den Beşiktaş'a ofis taşıması için öncelikle Özentaş Nakliyat'a teşekkür etmek istiyorum. Adem bey ve elemanlarına da teşşekür ederim. Daha önce bu sitedeki yorumlarını okuduğum için, firmaya ilk aşamada güvenmem daha kolay olmuştu, bu nedenle ben de yorum yazarak teşekkürümü iletmek ve bu firmanın düzgün çalışan bir firma olduğunu başkalarına da bildirmek istedim. Titiz ve özverili çalışmalarından dolayı çok memnun kaldık.


ÖZENTAŞ NAKLİYAT YAZ KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !